Те няма да умрът от студ. Въпроса е няма ли да е по добре понеже гледат пило да намаля притока на студен въздух за 7-8 дни.
Те няма да умрът от студ. Въпроса е няма ли да е по добре понеже гледат пило да намаля притока на студен въздух за 7-8 дни.
В момента има 32 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 32 гост (и))