Колега аз си поръчах от същата фирма оцетна,мравчена и оксалова кисилина и ми ги пращат с Спиди,утре са при мен!Кои ти каза че куриерите не носят такива пратки!?
Колега аз си поръчах от същата фирма оцетна,мравчена и оксалова кисилина и ми ги пращат с Спиди,утре са при мен!Кои ти каза че куриерите не носят такива пратки!?
В момента има 7 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 7 гост (и))