Абе Варна, как ти я направиха тая цена при 1100 лв кубика? Голям рабат си договорил, бравос. Пчелите как са, имаш ли смъртност ?
Абе Варна, как ти я направиха тая цена при 1100 лв кубика? Голям рабат си договорил, бравос. Пчелите как са, имаш ли смъртност ?
В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))