стените на 25мм, кошери лепени с Д4 влагоустойчиво лепило за дърво, табла не вкарвам вътре и за това няма напрежение на горни ръбове,експерементални кошери работят добре и нямат нарекания засега,цена не коментирам, аз правя това за себеси.
стените на 25мм, кошери лепени с Д4 влагоустойчиво лепило за дърво, табла не вкарвам вътре и за това няма напрежение на горни ръбове,експерементални кошери работят добре и нямат нарекания засега,цена не коментирам, аз правя това за себеси.
В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))