Първоначално публикувано от meduza Здравейте, някой тествал ли е да закрепи питка в самата рамка и да им я даде така, Питката-задължително отгоре,за да е на топло и влажно..
В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))
Правила на форума