При цена от 2,50 на кило , и с надценката таман два пъти обикновенната ! По-добре човек да измисли начин за дом. производство !
При цена от 2,50 на кило , и с надценката таман два пъти обикновенната ! По-добре човек да измисли начин за дом. производство !
Невсичко с две бузи е лице !
В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))