Уважаеми колега Евден, пръстчетата нагоре или надолу накрая ги показват избирателите.И колкото по бързо "избранниците" осъзнаят , че са избрани да служат , а не да налагат корпоративни и частни интереси, толкова по добре за тях. Идиотското предложение за чл.8 ал.8 не е лошо в духа на промени на законите да предложите и в Закона за движение по пътищата.Всеки, който не си регистрира в определен срок колата да му я отнемат!
Всичко има граници и край на тоя свят, само човешката алчност няма. Махнете го тоя чл.18 ! От него и желанието за монополни печалби на "спонсорите" му иде цялата идиотщина в тоя закон "За (убийството на) пчелардсвото"!
П.П. А относно изборите и пръстите , няма да казвам кой пръст ще показвам!


Цитат
