Първоначално публикувано от Трендафил Дончев На кой бре? На недоразумението.
Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..
В момента има 35 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 35 гост (и))
Правила на форума