Първоначално публикувано от Трендафил Дончев На кой бре? На недоразумението.
Кой разбрал разбрал, кой не е, да пита брата..
В момента има 50 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 50 гост (и))
Правила на форума