Може би колега всички сме на тоя хал защото все нямаме време и какво ще кажат съседите.![]()
Може би колега всички сме на тоя хал защото все нямаме време и какво ще кажат съседите.![]()
В момента има 5 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 5 гост (и))