Допускаш, че събират нещо от асвалта, но защо само в един кошер?
Допускаш, че събират нещо от асвалта, но защо само в един кошер?
В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))
Потребители, които са прочели тази тема: 0