Здравей те, колеги да ви попитам някой правил ли е това, упражнение, да хванеш рояка и да го върнеш в кошера. Кошера е лежак 18р.
Здравей те, колеги да ви попитам някой правил ли е това, упражнение, да хванеш рояка и да го върнеш в кошера. Кошера е лежак 18р.
В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))