Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 352 от 683 ПърваПърва ... 252302342350351352353354362402452 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 3,511 до 3,520 от общо 6828
  1. #3511
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.04.2016
    Мнения
    203
    Пчеларски район
    Ресен-село Паскалевец
    Бре колеги,вие отсега се чепкате,какво остава зимата когато няма какво да правите ще вземе да се гърмите и замеряте с......................
    Чудя се защо във всеки форум е едно и също не мога да разбера какво доказвате един на друг.

  2. #3512
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Споко, повечето си пием ракията!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  3. #3513
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,884
    Цитат Първоначално публикувано от Debi Виж публикацията
    Благодаря за съвета.Ще послушам хората, които наистина разбират от пчеларство във форума...ти ми звучиш доста неуверен.
    На Бате Юри съветите не трябва да се приемат първосигнално. Седни някъде, гледай в една точка и дълго мисли какво е искал да ти каже. И дано да уцелиш после кого да слушаш, че да не станат разочарованията догодина още по-страшни. При увеличение на пчелина повече от двуразово тюхкането във форума по повод разходи на мен ми звучи цинично. Даже и мед искаш... Може и да става някъде така, ама не е задължително да става навсякъде и при всеки. Ей го, в другия край на форума пък за ДНА /по-зрелите колеги да не го бъркат с Дом на Народната Армия/ почнаха да говорят... Та така, харчи си паричките разумно и не се опитвай да се надскачаш сам със себе си.
    Стискам ти палци с колкото влезеш в зимата, с толкова да посрещнеш първа паша.
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  4. #3514
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Трябва да бъдем и гадатели, че да разберем някой съвети.

  5. #3515
    Потребител
    Регистриран
    09.03.2015
    Мнения
    86
    Цитат Първоначално публикувано от jordanov Виж публикацията
    На Бате Юри съветите не трябва да се приемат първосигнално. Седни някъде, гледай в една точка и дълго мисли какво е искал да ти каже. И дано да уцелиш после кого да слушаш, че да не станат разочарованията догодина още по-страшни. При увеличение на пчелина повече от двуразово тюхкането във форума по повод разходи на мен ми звучи цинично. Даже и мед искаш... Може и да става някъде така, ама не е задължително да става навсякъде и при всеки. Ей го, в другия край на форума пък за ДНА /по-зрелите колеги да не го бъркат с Дом на Народната Армия/ почнаха да говорят... Та така, харчи си паричките разумно и не се опитвай да се надскачаш сам със себе си.
    Стискам ти палци с колкото влезеш в зимата, с толкова да посрещнеш първа паша.
    Бъди сигурен, че така и ще изляза, както съм влязъл.Аз не си оставям пчелите неподготвени.Не се скъпя в подхранването и третирането.И мерси за метода ти за гледане в една точка...при теб може и да е продуктивен, на мен не ми нужен.И само да попитам...Изпитвате някакво удоволствие да се шегувате на гърба на младите ли?Помнете,че някога и вие сте били такива.

  6. #3516
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Цитат Първоначално публикувано от Debi Виж публикацията
    ....Изпитвате някакво удоволствие да се шегувате на гърба на младите ли?Помнете,че някога и вие сте били такива.
    това е любимото хоби на съсловието ...
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

  7. #3517
    Почетен Автор
    Регистриран
    30.11.2014
    Мнения
    972
    Пчеларски район
    Ямбол
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    За това кой от двама ни е ГОЛЯМ ЛЪЖЕЦ ще оставим да говорят фактите.

    Давай факти, но нямаш такива. Нямаш и куража да се извиниш, като госпожа Георгиева, която от предните ти постове не беше разбрала, че се заяждаш с други, а не с нея и те нареди подобаващо.

    Господин Матеев, моля господина Гогол да бъде банат завинаги от този форум поради лъжите му/ който не доказва/ и опитите му да създава конфликти спрямо мен и други потребители на форума.
    ЗАПОЧВАМ С ФАКТИТЕ–1.Доказателство че ти си известил във форума,че вадиш по 400лв. от кошер е твоя пост 226 на стр.7 в тема''Кошер Фарар–методи за пчеларстване.'' Това доказателство намерих за 1/8 от денонощието с моите мижави умения по компютрите и помощта на Приятели.И на това ли се надяваше? На моята туткавост с компютъра или на страха ми от Администратора.Щам си толкова късопаметен ,записвай си в едно тефтерче/халваджийско/ къде ,какво слово блудстваш.Ще продължа с доказателствата за да те разоблича на 100%,но ми трябва технологично време.Толкова внимание на един Голям лъжец,който не знае какво е писал и къде.Г–н администратор,г–н Собственик на форума,не вземайте такива крути решения импулсивно защото съм Ви неприятен с моята прямота в писането и изказа си.Първата обида не е от моя страна,аз само отговорих,а сега съм принуден да търся следващите доказателства пришпорен от вашето предупреждение.Мисля, че с първото доказателство което се чете от всички тук,документирано,прошнуро вано,със входящ номер 226 ,червения шрифт в поста Ви трябва да се отнася за друго лице/не пиша колега,той никога не може да бъде колега / Преди да ме банните завинаги,потърсете му постовете и ще се уверите в правотата на написаното от мен/на мен,като лаик ще ми е необходимо доста време.За Вас –15–на минути./Но на вълка врата му е дебел, защото сам си върши работата,така че забрави.Все още имам приятели.Все някой ще помогне да намеря и останалите разобличаващи доказателства на позьорството,лъжливостта
    и безочието на този индивид.А те са тук,написани от самия него във форума. Така че,трябва ми време и ще го разоблича напълно.Впрочем и това го разобличава като лъжец.Претеглете–кой на кого да се извинява и кой да е анатемосания.Можете да ме изгоните,Лъжеца го разобличех.

  8. #3518
    VIP Автор
    Регистриран
    06.03.2014
    Мнения
    2,255
    Пчеларски район
    Приморско
    Първоначално публикувано от ch.atanasov
    Еее, то бива фантастика ,ама чак толкова.






    То за да вадиш 400 лв на кошер се иска фантазия, или ги гледаш като всички останали и вадиш по 100 лв.

    Това ли успя да измучиш от форума? Заял си се с мен още от началото на регистрацията ми в форума. Не ти харесва начина ми на пчеларстване, мислене, ръкопис или просто за спорта се заяждаш. Този пост доказва единствено различията ни в мисленето. Искам да прочета каде съм писал - АЗ СПЕЧЕЛИХ 400 ЛВ ОТ КОШЕР,толкова ли е трудно на теб и твойте приятели? Бил си ме разобличил? Това ако е разобличение, хвала на Господ. Все едно да видиш жена си с комшията, да си говорят в хода на блока и ти да я обвиниш, че мислила да ти изневери. Странна логика? Можеше и само с едно изречение, да покажеш това, което си решил, че може да ми извъртиш написаните думи, не беше нужно пак да започваш с обидите. Моля само господин Матеев, да не изтрива засега написаното от теб и мен и да ти даде още една седмица време за търсене на доказателства. Ще ми е любопитно, докаде може да стигнеш/паднеш/в опитите си, да ми оплюеш името.


  9. #3519
    Наблюдател
    Регистриран
    20.03.2016
    Мнения
    19
    Пчеларски район
    Смолян
    Абе вие двамата ако имате някакъв спор си го решавайте чрез ЛС. Не ангажирайте другите с това и не пълнете темата с глупости!

  10. #3520
    Забранен
    Регистриран
    21.06.2015
    Мнения
    1,068
    Пчеларски район
    Златоград
    Цитат Първоначално публикувано от tarty Виж публикацията
    Първоначално публикувано от ch.atanasov
    Еее, то бива фантастика ,ама чак толкова.






    То за да вадиш 400 лв на кошер се иска фантазия, или ги гледаш като всички останали и вадиш по 100 лв.

    Това ли успя да измучиш от форума? Заял си се с мен още от началото на регистрацията ми в форума. Не ти харесва начина ми на пчеларстване, мислене, ръкопис или просто за спорта се заяждаш. Този пост доказва единствено различията ни в мисленето. Искам да прочета каде съм писал - АЗ СПЕЧЕЛИХ 400 ЛВ ОТ КОШЕР,толкова ли е трудно на теб и твойте приятели? Бил си ме разобличил? Това ако е разобличение, хвала на Господ. Все едно да видиш жена си с комшията, да си говорят в хода на блока и ти да я обвиниш, че мислила да ти изневери. Странна логика? Можеше и само с едно изречение, да покажеш това, което си решил, че може да ми извъртиш написаните думи, не беше нужно пак да започваш с обидите. Моля само господин Матеев, да не изтрива засега написаното от теб и мен и да ти даде още една седмица време за търсене на доказателства. Ще ми е любопитно, докаде може да стигнеш/паднеш/в опитите си, да ми оплюеш името.

    Ами фантазия само пазар да има на отводки и пазар на дребно за мед ще се изкарат като стой да гледай. 40 кг мед по 10 лв са ти 400 лв. И с тръвна могат да се изкарат толкова зависи от годината.

 

 
Страница 352 от 683 ПърваПърва ... 252302342350351352353354362402452 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 22 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 22 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •