Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 48 от 60 ПърваПърва ... 38464748495058 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 471 до 480 от общо 599
  1. #471
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.07.2011
    Мнения
    473
    Матеев въвеждай задължителните полета както са по анкетата която пусна. То се видя че болшинството гласували те подкрепят с изключение на: населено място на пчелина, тел. номер и имейл. А тези който са против се вижда от коя част на членовете на форума са. Който е честен и открит не би се противопоставил на предоставянето на подобна информация. Тук не става въпрос за ЕГН ,точена адрес, номер на лична карта.

  2. #472
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от iskren Виж публикацията
    Форума си има нов модератор!!!



    Ха, да ни е ЧЕСТИТО!!!

    Ама, сега остава да инциатираме и промяна на правилата на форума, и по-точно на точка 14.



    http://pchelari.com/forum/showthread.php?t=410

    ...щото, иначе си е двоен стандарт отвсякъде, половината модератори с "вечен" БАН(завинаги), а най-новият с текущ все още такъов на един от "N" на брой профилите му, и продължавщ да пише от няколко профила.....?!?
    Изискваш точност, а ти самия дали я имаш? Преди те разкрих в един спор, че действаш под друг ник, но както и да е. Сега отново НАГЛО задаваш въпросите си и искаш точност, но сега вече съм сигурен. Жалка картинка.

  3. #473
    Заслужил Автор
    Регистриран
    09.12.2014
    Мнения
    292
    Пчеларски район
    Хасково
    Пламене, аз от коя част съм? Всичко в профила ми е попълнено. Само да допълня, че съм BAN-ван. Ако те интересува фамилията ми, на лични ще ти я кажа, но не искам да виси във форума , а оттам и в цялото интернет пространство.

  4. #474
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от boris Виж публикацията
    Само да допълня, че съм BAN-ван.
    Да де. Само че има ли някой с 1 месец като мен.

  5. #475
    Заслужил Автор
    Регистриран
    06.07.2011
    Мнения
    473
    Цитат Първоначално публикувано от boris Виж публикацията
    Пламене, аз от коя част съм? Всичко в профила ми е попълнено. Само да допълня, че съм BAN-ван. Ако те интересува фамилията ми, на лични ще ти я кажа.
    Не желая да обиждам никого и най малкото се стремя към каквато и да е конфронтация. Разгледах ти профила и виждам, че доброволно си си попълнил повечето полета и не мога да си отговоря защо сте против въвеждането на задължителните полета. Основната полза от въвеждането на задължителните полета според мен ще доведе до намаляването на спам постовете ,засилването на диалога и доближаването на форума до замисъла който се преследва, а именно споделяне на опит взаимна помощ , открити и без задни мисли постове. А дал това въобще е възможно.

  6. #476
    Заслужил Автор
    Регистриран
    09.12.2014
    Мнения
    292
    Пчеларски район
    Хасково
    ''Свободата, Санчо е едно от най - ценните блага с които Бог дарява хората. . .''
    Това не съм го измислил аз!

  7. #477
    Модератор
    Регистриран
    20.08.2014
    Мнения
    2,590
    Пчеларски район
    Североизточен
    Нямам нито времето, нито нервите да убеждавам някого в каквото и да било. Много хора дават акъл, но после гледат тъпо в тавана и ни лук яли, ни лук мирисали.
    Забележете как се пазят личните данни на Матеев от агенция по вписванията. 15 секунди в google с ключови думи "Росимир Матеев ЕГН"
    https://public.brra.bg/Documents/Ret...c195370c1180ad
    Всичко, което е далече от морето, е провинция.
    Ърнест Хемингуей

  8. #478
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Дамян Дамянов Виж публикацията
    .....Забележете как се пазят личните данни на Матеев от агенция по вписванията. 15 секунди в google с ключови думи "Росимир Матеев ЕГН"
    https://public.brra.bg/Documents/Ret...c195370c1180ad
    Така е с всеки, който има фирма и е вписан в ТЪРГОВСКИЯ РЕГИСТЪР. Информацията от този регистър е ПУБЛИЧНА и всеки може да провери всичко за тази фирма и за нейните собственици или управители.

    Публична е и информацията в ИМОТНИЯ РЕГИСТЪР. Всеки, който някога е купувал или продавал земя или друг недвижим имот може да му се види ЕГН-то, трите имена, имената и ЕГН-то на тези, с които е извършвал сделката, както и подробни данни за самата сделка - дата, адрес, ЕКАТТЕ, площ на имота и поне още 20-30 други параметъра на имота или сделката.

    Само от тези 2 регистъра всеки един човек в България може да научи огромно количество лична информация за когото и да било другиго. Така че ако някой иска наистина да си крие личната информация, трябва да направи следното:
    1. Никога да не започва никакъв бизнес, дори и пчеларски.
    2. Никога да не купува или продава какъвто и да било недвижим имот (и жилище в това число).
    3. Никога да не влиза в интернет и да не се регистрира никъде в нито един форум или социална мрежа.
    4. Да нямате GSM, защото така дори ви знаят местоположението, и да не звъните на никого, защото ще ви научи номера.

    Ще отговаряте на тези условия ако станете овчар в някакъв високопланиски регион, живеете в колибата при овцете, и не ползвате нито една от екстрите на цивилизацията. Във всички останали случаи личната ви информация лесно може да бъде проследена само с няколко минути разцъкване в интернет.

    Самият факт, че в момента четете това означава, че вие не отговаряте на горните 4 условия, така че личната ви информация може да бъде проследена, ако някой го пожелае това. Спомняте си едно време как проследих и разкрих Василевса само с разцъкване в интернет.

  9. #479
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Мното си е хубав и позитивен форума! Имаме различия, несъответсвия в единомислието и други такива, ноооо има и позитивизъм! Дайте да не разваляме нещо, което работи? И да си пием ракията с кеф! Кой, както иска да си се пише вътре, с какъвто иска ник ли що ли? Чисто и просто модераторите, и съвестните писачи са малко! Ето, аз ако бях по- грамотен и свободен с кеф бих изтрил половината ? Но нямам такъв ценз! И да си призная, от книгите не научих нищо. Но от форума, и някои приятели от него- всичко! Наздраве!!!!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  10. #480
    Super Moderator
    Регистриран
    26.09.2010
    Мнения
    1,071
    Пчеларски район
    Добруджа
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    ......Ето, аз ако бях по- грамотен и свободен с кеф бих изтрил половината ? Но нямам такъв ценз! .....
    то за триенето няма проблем мога го уредя много бързо но после не ми се слушат (четат) оплаквания.... то и ценза може се уреди а като гледам имаш желание да станеш модератор...

    Да сформираме един инициативен комитет за издигане на кандидатурата на Бат Тянко за модератор ?
    Аз винаги искам хората да ми обяснят с прости думи за какво става въпрос. Ако те не могат, значи или те не го разбират или нещо не е наред.

 

 
Страница 48 от 60 ПърваПърва ... 38464748495058 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •