Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 281 от 800 ПърваПърва ... 181231271279280281282283291331381781 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2,801 до 2,810 от общо 7995
  1. #2801
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Съдейки от думите ти не само нищо не си показвал, ами не си и ходил даже като зяпач.
    Добре, че си вярваш, но защо пък някой трябва да ти пречи? Рей се в розова мъгла и си мисли, че си Бог.

    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Казвал съм ти и друг път "Обущарю, не по-високо от обувките!"
    Така е, когато вече нямаш достатъчно свои мисли в главата, прибягваш към готови такива. А колко се връзват към диалога, то това е друга бира.

  2. #2802
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Ей, озаптете го това недоразумение тсц!Не остана човек с, който да не се е заял. Усмърдя форума!
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  3. #2803
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Ей, озаптете го това недоразумение тсц!Не остана човек с, който да не се е заял. Усмърдя форума!
    Както в природата, така и във форума немож се отърва от плевели. Какво да прави чиляка, да не мислите, че му е лесно и бабата вече не му обръща внимание.

  4. #2804
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Ей, озаптете го това недоразумение тсц!Не остана човек с, който да не се е заял. Усмърдя форума!


    С мен не е,но аз го разбирам човека,може защото има 2 години учене в слаботоковото в Шумен.

  5. #2805
    VIP Автор
    Регистриран
    25.05.2015
    Мнения
    7,997
    Пчеларски район
    София,Златарица,Елена
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Както в природата, така и във форума немож се отърва от плевели. Какво да прави чиляка, да не мислите, че му е лесно и бабата вече не му обръща внимание.
    С плевелите лесно се справя човек,но си изска ,,кунки,,Как викаше баба Китка троскота.

  6. #2806
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от зуница Виж публикацията
    Ей, озаптете го това недоразумение тсц!Не остана човек с, който да не се е заял. Усмърдя форума!
    Чакаме дано се сети сам. Нали все пак го дава умник, но уви.

  7. #2807
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Какво съм тръгнал да обяснявам .
    ТСЦ 1 бачкай си .
    Успех в работата .

  8. #2808
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Тюю отново голяма разпра със СПЕЦИАЛИСТА. Не влизайте в обяснителен режим! Той мед е виждал по магазините. Хабер си няма как се добива, имам предвид - центрофужи. "Направи" ел.задвижването, па сега се хвърли на механичната част. Дерзай брато, ако е писал Господ, имаш още време, за да ти видим творението в действие. Аз лично съм песимист, че скоро ще има готово изделие.

  9. #2809
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Тюю отново голяма разпра със СПЕЦИАЛИСТА. Не влизайте в обяснителен режим! Той мед е виждал по магазините. Хабер си няма как се добива, имам предвид - центрофужи. "Направи" ел.задвижването, па сега се хвърли на механичната част. Дерзай брато, ако е писал Господ, имаш още време, за да ти видим творението в действие. Аз лично съм песимист, че скоро ще има готово изделие.
    Ти си натисни малко спирачката, че превишаваш оборотите и навлизаш в друга тема.

  10. #2810
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ти си натисни малко спирачката, че превишаваш оборотите и навлизаш в друга тема.
    Ясно ми е коя тема ми сочиш, но не знам защо, след като в поста ми няма нищо обидно.

 

 
Страница 281 от 800 ПърваПърва ... 181231271279280281282283291331381781 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 61 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 61 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •