Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 123 от 158 ПърваПърва ... 2373113121122123124125133 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,221 до 1,230 от общо 1571
  1. #1221
    Почетен Автор
    Регистриран
    24.12.2017
    Мнения
    601
    Пчеларски район
    Кирково .Кърджали
    Пролетта,нещо е възпрепятствало цъфтежа.При тази трудна година ,не се учудвам.

  2. #1222
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Не помня дали ви споделих, че в петък бях на среща с група (един автобус) унгарски пчелари. При тях се е получило същото изчезване на пчелите преди и по време на слънчогледа. Сега ви качвам снимки и коментар от Гърция. Превода е с гугъл но се разбира.

    смъртта на пчелите, поради пестициди, продължава! ако на бяха няколко мъртви кучета вместо пчели, снимката щеше да има стотици хиляди като и акции, щеше да е митинги и протести.. но за пчелите нищо....

    ако продължава така... скъпи приятели... трябва да научите кучета да произвеждат мед и оплоди цветя...
    това заглавие е вписано
    да се мобилизират животни не че съм против кучета или други животни..... срещу химикали съм и техните на златни........ че резултатите гледат директно на пчелите и не само..... за
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри 20664498_424288314631802_4784543153634872627_n.jpg‎   40093996_627511480976150_2516354736668540928_n.jpg‎  

  3. #1223
    Заслужил Автор
    Регистриран
    03.09.2016
    Мнения
    315
    Пчеларски район
    Стара Загора,Чирпан
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Не помня дали ви споделих, че в петък бях на среща с група (един автобус) унгарски пчелари. При тях се е получило същото изчезване на пчелите преди и по време на слънчогледа. Сега ви качвам снимки и коментар от Гърция. Превода е с гугъл но се разбира.

    смъртта на пчелите, поради пестициди, продължава! ако на бяха няколко мъртви кучета вместо пчели, снимката щеше да има стотици хиляди като и акции, щеше да е митинги и протести.. но за пчелите нищо....

    ако продължава така... скъпи приятели... трябва да научите кучета да произвеждат мед и оплоди цветя...
    това заглавие е вписано
    да се мобилизират животни не че съм против кучета или други животни..... срещу химикали съм и техните на златни........ че резултатите гледат директно на пчелите и не само..... за
    Дано същото нещо се случи и в Украйна и в Китай,че тук от техния мед аз и много други колеги в региона сме на тотална загуба,яд ме е да работя на пчелините при положение че работя без пари,за всичко са виновни алчните (акари) прекупвачите,дано друг да им харчи парите изкарани с измама,спирам до тук понеже следващите ми реплики биха много Нецензурни!

  4. #1224
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от demonj Виж публикацията
    Дано същото нещо се случи и в Украйна и в Китай,че тук от техния мед аз и много други колеги в региона сме на тотална загуба,яд ме е да работя на пчелините при положение че работя без пари,за всичко са виновни алчните (акари) прекупвачите,дано друг да им харчи парите изкарани с измама,спирам до тук понеже следващите ми реплики биха много Нецензурни!
    Ехх колега, защо мислиш, че само ти си в това положение? Много сме така, остави ги тия дето се хвалят и фотат. Приемай нещата по-леко, с успокоение, че след лошото следва добро. Нали има цикличност дявол да го вземе.

  5. #1225
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Ехх колега, защо мислиш, че само ти си в това положение? Много сме така, остави ги тия дето се хвалят и фотат. Приемай нещата по-леко, с успокоение, че след лошото следва добро. Нали има цикличност дявол да го вземе.
    Виждаш ли ги как се разпознават, с черни кръстове. Ама те не знаят, че там за където са тръгнали, ние вече се връщаме.

  6. #1226
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Мдааа, фантазира си шефчето че го слушаш и кротуваш.

  7. #1227
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Виждаш ли ги как се разпознават, с черни кръстове. Ама те не знаят, че там за където са тръгнали, ние вече се връщаме.
    Колегата само се е обидил, че не му признаваш успеха и добива. А това е начина да го покаже без да влиза в излишни коментари.

  8. #1228
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Мдааа, фантазира си шефчето че го слушаш и кротуваш.
    Той и един друг си фантазираше.

  9. #1229
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Мдааа, фантазира си шефчето че го слушаш и кротуваш.
    Не знам за какви шефове става въпрос, аз знам за един, който ако не е благосклонен-няма мед, т.е. да, има и други фактори, но основно е виновен той-шефа. В североизтока, в юга и къде ли не в България сезона е лош, само на център север е благоприятен. Еее, ние не сме от вчера пчелари, е не от седем години смее, а от повече, през които ни е минало какво ли не през главата, свързано с пчелите. Какво ли ти обяснявам, сам ще се убедиш в това мое твърдение. Блажени са вярващите

  10. #1230
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    На калпава ракета космоса и е крив.

 

 
Страница 123 от 158 ПърваПърва ... 2373113121122123124125133 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •