Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 410 от 800 ПърваПърва ... 310360400408409410411412420460510 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 4,091 до 4,100 от общо 7995
  1. #4091
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Няма нужда да се чака, на някои държави им е нужен " шут отзад " за ускорение. Защо си мислите, че конвенцията е писана само за БГ.
    А Танасов да продължим по комунистически или ... .

  2. #4092
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Гербаджии осраха темата .

  3. #4093
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Ех , как си проличаха .
    Като дребни рибки .
    Хвърляш и вадиш .

  4. #4094
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Не понял ?
    Не ме разбра ?
    Скоро и ти си във водовъртежа с .... .

  5. #4095
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Разбирам те , Атанасов .
    Ти , никога не се стрелял с ,,Фагот ,, , а само с СПГ .

  6. #4096
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Аз , говоря истината .

  7. #4097
    Автор
    Регистриран
    14.02.2015
    Мнения
    162
    Пчеларски район
    Северозападен
    Цитат Първоначално публикувано от kando Виж публикацията
    Тази конвеция е поредния резултат от либералната бизнес ниша, наричаща се лобизъм. Ще се завъртят пари, много пари - адвокати, прокурори, съдии, психолози, социолози, педагози, дори и хирургията ще намаже сериозно.

    Грозното и това, което ме отвраща е, че за параван се използват жените и децата, а де факто, точно и най- вече децата ще станат обект на манипулиране. Принципно конвенцията е с благородна цел, никой не би отказал повече защита на жените и децата, нека няма лошо, обаче в нея се прокрадва нещо, което тревожи много хора - включително и мен. Отказвам да ме правят на глупак, че тази конвенцията не прокарва джендър идеологията. В правен контекст, до сега не видях нито едно смислено обяснение, подчертавам още един път, нито едно, което да обосновава нуждата от употребата на този термин - защо е този джендър, за какво, кому е нужен? Когато една идеология създава нещо иновативно, тя задължително представя и примери в/у които да се разсъждава - хипотетични, теоретични ситуации, да се разгледа какво привнася, до какви резултати и следствия може да доведе. Но озадачаващото е и силно показателно, че тази идеология не борави с такива примери - още по стряскащо е, че и подръжниците на конвенцията, не знаят за такива примери, не могат да предложат нито една хипотетична ситуация, която да обуслява необходимостта от понятието джендър, ала са готови да я приемат, само защото в нея пишело, че щяла да защитава жените. Добре де дявол да го вземе - сякаш живеете на онзи свят, където хитростта и лъжата не съществуват. Щом царя казва, че ще оправи държавата за 800 дена, значи е така - нула доза критичност, нула доза осмисляне, каквото ни кажат, значи така е.

    За съжаление ние сме поставени в една ситуация, в която нямаме избор - не съществува сила в България, която може да спре тази лудост. Едно е сигурно - конвенцията ще бъде ратифицирана рано или късно, няма къде да идем. А до какво ще доведе - дано не бъда лош пророк, но идните поколения ще изгубят всякаква почва под краката си.
    Уважаеми, ще си позволя да поспоря с вас, като най-интелигентно звучащ от "опонентите" (с варненския алкохолно зависим екземпляр с леки психични отклонения няма смисъл да се спори).
    Да предположим, че има "скрит смисъл" на така наречената джендър "уловка", какво ви притеснява?

  8. #4098
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Дали , да споря за останалите 5% ?
    Ти , не си от графитите .

  9. #4099
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Цитат Първоначално публикувано от Иван_Барабан Виж публикацията
    Уважаеми, ще си позволя да поспоря с вас, като най-интелигентно звучащ от "опонентите" (с варненския алкохолно зависим екземпляр с леки психични отклонения няма смисъл да се спори).
    Да предположим, че има "скрит смисъл" на така наречената джендър "уловка", какво ви притеснява?
    Кажи Иване - Кой е зависим и от какво ?
    Нещо не те разбрах .

  10. #4100
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Атанасов, ти за ниско интелигентен ли се смяташ или си на принципа - не искам на мен да ми е добре, а на Вуте да му е зле, че ми бучиш този пръст?

 

 
Страница 410 от 800 ПърваПърва ... 310360400408409410411412420460510 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 71 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 71 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •