Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 30 от 36 ПърваПърва ... 202829303132 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 291 до 300 от общо 359
  1. #291
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Благодаря !

  2. #292
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Antonov, не разбрах защо е тази отрицателна ръчичка. Какво не ти харесва - че сме си направили труда да запишем всичко, за да имат шанса пчеларите да го видят и чуят, или че камерата е дала дефект? Защо ти не дойде да стоиш 4 дена и да записваш от сутрин до вечер на твоята камера, пък после вместо благодарност ние да започнем да те оплюваме, че нещо си сбъркал.

    Честно да ви кажа, силно съм разочарован от човешката неблагодарност. Човек си скъсва гъза от работа и харчи пари и време, за да угоди на пчеларите, а те след това му се отблагодаряват с критики и отрицателни ръчички. Срам и позор ......

  3. #293
    Почетен Автор
    Регистриран
    06.05.2015
    Мнения
    538
    Пчеларски район
    с.Дебнево,общ.Троян,обл.Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Antonov, не разбрах защо е тази отрицателна ръчичка. Какво не ти харесва - че сме си направили труда да запишем всичко, за да имат шанса пчеларите да го видят и чуят, или че камерата е дала дефект? Защо ти не дойде да стоиш 4 дена и да записваш от сутрин до вечер на твоята камера, пък после вместо благодарност ние да започнем да те оплюваме, че нещо си сбъркал.

    Честно да ви кажа, силно съм разочарован от човешката неблагодарност. Човек си скъсва гъза от работа и харчи пари и време, за да угоди на пчеларите, а те след това му се отблагодаряват с критики и отрицателни ръчички. Срам и позор ......

    Г-н Матеев не може да се угоди на всички хора,това не е констатация, а закономерност! Винаги ще има някой недоволен за нещо,макар и той да не е наясно за какво е недоволен......
    Не се ядосвайте на тези червени ръчички,защото са капка в морето на фона на тези ,които пък са доволни от свършената работа и отделеното време.От мен пък два зелени палеца и да продължавате в този дух и желание!

  4. #294
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Специално за лекциите моята камера беше ЕДИНСТВЕНАТА камера в залата. Защо никой друг не си направи труда 4 дена да стои в Плевен и да записва от сутрин до вечер?

  5. #295
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Специално за лекциите моята камера беше ЕДИНСТВЕНАТА камера в залата. Защо никой друг не си направи труда 4 дена да стои в Плевен и да записва от сутрин до вечер?
    Тази дето беше до колоната до прозорците ли е твоята камера? на 1 лекция влизах само, и я забелязах. А и беше близо до тонколоната и дано да е хванала хубаво и звука.
    П.П. Миналата година си записах доста лекции....и тогава имаше един мъж, който записа още повече( аз си записах с телефона а той записваше с камера). Тази година не записах нищо. От програмата не ме грабна нищо кой знае какво..... Единствено исках да чуя германеца какво ще каже, как е в германия..............ама не би.

  6. #296
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Личното ми мнение е, че от тези пръсти на горе и долу няма никаква полза за форума. Създават се само излишни дрязги. Ако някой иска да изрази отношение към даден пост, нека да го цитира и да се аргументира. Иначе настоявам да има още една ръчичка - с вдигнат среден пръст - "Не ми пука!"
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  7. #297
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Antonov, не разбрах защо е тази отрицателна ръчичка. Какво не ти харесва .....
    Объркал се е, не се впрягай!
    По-спокойно бе човек, с тия нерви ще се наложи да се сдобиеш с Рецептурна книжка на хронично болния, ако вече не я имаш.
    То и аз съм един от тия дразнители, заради други дразнители. Не се коси чак толкова!

  8. #298
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Иначе настоявам да има още една ръчичка - с вдигнат среден пръст - "Не ми пука!"
    Аз съм пускал такава ръчичка и то доста голяма във форума. Ако искаш си я потърси и си я копни. За да я имаш по - бързо да ти я пусна аз? Че ми е налице.

  9. #299
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Личното ми мнение е, че от тези пръсти на горе и долу няма никаква полза за форума. Създават се само излишни дрязги. Ако някой иска да изрази отношение към даден пост, нека да го цитира и да се аргументира. Иначе настоявам да има още една ръчичка - с вдигнат среден пръст - "Не ми пука!"
    Споделих инфо.
    Днес , в ПТГ Варна се получи писмо от ...
    Рисунка на тема ......
    Сега , аз ще направя секция ,,Пчеларство,, .

  10. #300
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от Валентин. Виж публикацията
    Тази дето беше до колоната до прозорците ли е твоята камера? на 1 лекция влизах само, и я забелязах. А и беше близо до тонколоната и дано да е хванала хубаво и звука....
    Звукът е перфектен, защото използваме специален външен професионален микрофон с насочено действие и с цена, по-голяма от цената на камерата. Изображението може и да не е много добро, защото му влиаят много фактори, но звукът е перфектен.

    Специално за изображението - нямаше къде да сложим камерата така, щото да има идеална видимост и идеално изображение. Ако я сложим от дясно, в обсега на кадъра попадат теметата на седналите пчелари и лъжат автофокуса. Освен това в изображението попада и прозореца, който с яркоста си лъже автоматичното регулиране на експозицията. Отляво също има глави на пчелари, лъжещи автофокуса. Въобще залата беше малка и нямахме никакъв шанс да сложим камерата на място с идеална видимост, без да бъде закривана от седнали или прави пчелари.

    Звукът обаче е идеален във всички филмчета, а това според мене е най-важното в тези записи.

    Картата, с която беше заредена камерата, е 64 GB. По-голяма карта просто няма. За един нормален ден със записи в картата се записват около 50-55 GB (90% от картата). В деня с дискусиите на пчеларската конференция явно обема на картата не е бил достатъчен, за да запише целия ден (дискусията продължи до късно). Друго разумно обяснение няма за това, че последния един час липсва. Иначе картата я изпразвахме всеки ден на лаптоп и на другия ден я пълнехме отново почти до дупка.

    Всичките клипове са записани с 4К качество. В момента за да ги качим в тубата, влошаваме това качество. Ако обаче някой иска клиповете с максималното възможно качество, нека да ми дойде на гости в Габрово с един твърд диск, за да му ги копирам.

 

 
Страница 30 от 36 ПърваПърва ... 202829303132 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •