Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 576 от 800 ПърваПърва ... 76476526566574575576577578586626676 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 5,751 до 5,760 от общо 7995
  1. #5751
    Заслужил Автор
    Регистриран
    24.03.2017
    Мнения
    226
    agro,
    нямам никакво съмнение в това, което казваш. Корупцията в тази държава е навсякъде и по всички нива, ама нито имам време, нито желание да навлизам в тази тема. Само направих едно уточнение относно ситуацията за къщите за гости.
    Заслужаваш по-обстоен отговор от моя страна, но съм ужасно заета, работя от 7 до 7, 7/7 и нямам много свободно време. Друг път при по-добри времена. Успех в бизнес начинанията

  2. #5752
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    ...те за това сме велики...
    От шопите по-велики нема
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  3. #5753
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    От шопите по-велики нема
    Етнически да, а еволюционно от демократите.

  4. #5754
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Според съветското народно творчество от макак били произлезли арменците, от орангутан евреите, от горила руснаците. А от най-умната и красива маймуна - шимпанзе - са произлезли грузинците.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  5. #5755
    VIP Автор
    Регистриран
    27.03.2015
    Мнения
    3,560
    Пчеларски район
    Криводол и Враца
    Цитат Първоначално публикувано от agro Виж публикацията
    Според съветското народно творчество от макак били произлезли арменците, от орангутан евреите, от горила руснаците. А от най-умната и красива маймуна - шимпанзе - са произлезли грузинците.
    Грузинец гледа косматото си дете и се чуди жена му раждалаго ли е или го е изплела.

  6. #5756
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от batipej4o Виж публикацията
    А бе човече то при теб няма спиране !!!По спокойно бе човек!!!Не си длъжен да влизаш в този раздел!!!
    Какъв ти е проблема бе патриот.Какво те дразни. И си заври удивителните знаци в умния си гъз.

    Ей,
    Този пост е редактиран от Трендафил Дончев; 21.07.2019 в 19:54.

  7. #5757
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Сори Дончев, но много обичам патриоти.

  8. #5758
    Заслужил Автор
    Регистриран
    16.07.2016
    Мнения
    394
    Пчеларски район
    Западен Вр.Балкан
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Ангелски коси с извънземен произход

    Ангелската коса е името, което хората са дали на тайнствена субстанция, която обикновено се разпръсква след преминаването на НЛО в нашата атмосфера.
    ...
    Според американския уфолог Чарлз Мейн „ангелските коси“ са материален резултат от работата на двигателите на НЛО, които се отделят навън подобно на отработени газове от двигатели с вътрешно горене.
    А аз се чудех от къде е тоя смог над София!
    Реших да живея вечно. Засега всичко върви добре.

  9. #5759
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Георги 1974 Виж публикацията
    Идеята с антибиотиците в меда доколкото знам ( може да греша) е да ги няма защото приети в малки количества се развива резустентност на микроорганизмите към тях с две думи този антибиотик дето сме приели с меда ако се разболеем няма да ни действа.
    При други животни е малко по различно даваш антибиотик и доде не мине карантината не го ядеш него или млякото, яйцата и т.н. после си ги ядеш на теория не би трябвало да има проблем.Мисля, че е такава идеята на забраната за антибиотиците за пчели.
    Да бе Гоше, знам, такава е идеята, но ... както казва един съфорумец "връ му го" на европееца и на нашите контролни органи, ' щото всичката ни храна е бъкана с химии, включае и тая дето идва от други страни членки и 'кво, само меда не ставал, 'щото имал антибиотици. Съюз ли, 'ква файда от него, до вчера конвенционалния беше био, днес чумавото свинско дойде от вън, догодина друго, за което не се сещаме ще е проблем. Ами чи тогаз всеки да си кара как си знае, не е ли така?!

  10. #5760
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Абе чета ви, чета и си мисля, когато се разболеете и идете на доктор, пък той ви изпише рецепта с илачи, някои от които антибиотици, как процедирате. Изпълнявате ли предписанията му или минавате на алтернативно лечение... .
    Проверявам какво ми е изписал и на бланката на коя фирма е.И в изписването на лекарства докторите са намерили далавера. После почвам с алтернативното лечение и чакам да ми мине.
    Грип с антибиотици една седмица.Грип с коняк една седмица.Разходите съизмерими.Но удоволствието от лечението ,не.(Грип с антибиотик не се лекува щот е вирусно заболяване.) Ама докторът го дава за да се застрахова от усложнения, които биха били бактериални.А после лекарство за гъбички , че те само чакат среда без бактерии.После пък "Линекс" и подобни.
    А колко по-добре звучи коняк, ракия , чесън, туршия,разтривка, масаж, затопляне.
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

 

 
Страница 576 от 800 ПърваПърва ... 76476526566574575576577578586626676 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 65 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 65 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •