Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 132 от 147 ПърваПърва ... 3282122130131132133134142 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 1,311 до 1,320 от общо 1469

Тема: ВАРОАТОЗА

  1. #1311
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Моите колеги не са привърженици на високо ефективните методи. Събират си восъка и си правят основи, миналата година при Матеев. Когато имам нужда купувам и от тях. Имаме си доверие кой, как и с какво третира. А това обикновено става с алтернативни методи.
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  2. #1312
    VIP Автор
    Регистриран
    01.04.2014
    Мнения
    2,740
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Имам въпросния изпарител. Правил съм проба на група кошери с амитраз...... В заключение: амитраза е много силен акарацид, но приложен с газов изпарител не е ефективен.....
    Дааа, има повод за размисъл. Иначе - точно и конкретно, благодаря за което.
    На всеки сложен въпрос има лесен и разбираем за всички грешен отговор
    "Погледнато формално, всичко е нормално, погледнато нормално, всичко е формално" - Радой Ралин

  3. #1313
    Цитат Първоначално публикувано от solaris60 Виж публикацията
    Я да видя кой използва мои мисли без да плаща?
    Хи-хи, ти беше първия който публично каза, че няма даром да даваш познанията си, плод на много дълги часове четене, опит и практика. Аз първи те подкрепих в това, щото също мисля така и доста преди това бях спрял да пиша. Така че, никой на никого, нищо не дължи. Но ще почерпя с удоволствие като се видим.

  4. #1314
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.10.2014
    Мнения
    684
    Пчеларски район
    Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от Юрий Цветков Виж публикацията
    Хи-хи, ти беше първия който публично каза, че няма даром да даваш познанията си, плод на много дълги часове четене, опит и практика. Аз първи те подкрепих в това, щото също мисля така и доста преди това бях спрял да пиша. Така че, никой на никого, нищо не дължи. Но ще почерпя с удоволствие като се видим.
    Е тогава какво правите във форума, вървете да си бъркате по дупките някъде другаде!
    Не ща, еуропейски кранти ! Българка искам, Българка "сянка нележана”, „трева некосена”, „два бистри кладенци и вода ненапита" Връмугу

  5. #1315
    Цитат Първоначално публикувано от Remi Виж публикацията
    Е тогава какво правите във форума, вървете да си бъркате по дупките някъде другаде!
    Ами създадохме го за такива като тебе.

  6. #1316
    Почетен Автор
    Регистриран
    28.10.2014
    Мнения
    684
    Пчеларски район
    Габрово
    Цитат Първоначално публикувано от Юрий Цветков Виж публикацията
    Ами създадохме го за такива като тебе.
    А не не аз там не бъркам мерси!
    Не ща, еуропейски кранти ! Българка искам, Българка "сянка нележана”, „трева некосена”, „два бистри кладенци и вода ненапита" Връмугу

  7. #1317
    Почетен Автор
    Регистриран
    21.11.2014
    Мнения
    545
    Пчеларски район
    с.Близнаци, Община Хитрино, Област Шумен
    За съжаление Амитраза стана хит сред българските пчелари последните години. Тук във форума никой няма да сподели че го ползва, но истината е такава. Той е много опасен за хората който работят с него. https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%90...80%D0%B0%D0%B7
    Миналата година имаше смъртен случай с колега пчелар, Матеев писа за това. Пробите го хващат, не си мислете, че може да мине номера.

  8. #1318
    Забранен
    Регистриран
    22.12.2015
    Мнения
    2,122
    Пчеларски район
    обл.Плевен
    Цитат Първоначално публикувано от Юрий Цветков Виж публикацията
    Хи-хи, ти беше първия който публично каза, че няма даром да даваш познанията си, плод на много дълги часове четене, опит и практика. Аз първи те подкрепих в това, щото също мисля така и доста преди това бях спрял да пиша.
    Не че нещо ама, тогава значи ли, че това малкото дето го пишеш, е......как да кажа- измишльотина? А за създаването на сайта-евала. Ама ако искаш да ти се плаща нещо- кажи си....напиши си цената например.

  9. #1319
    VIP Автор
    Регистриран
    24.10.2014
    Мнения
    3,350
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Юрий Цветков Виж публикацията
    Хи-хи, ти беше първия който публично каза, че няма даром да даваш познанията си, плод на много дълги часове четене, опит и практика. Аз първи те подкрепих в това, щото също мисля така и доста преди това бях спрял да пиша. Така че, никой на никого, нищо не дължи. Но ще почерпя с удоволствие като се видим.
    Само да поясня. Не съм казал, че искам да ми се плаща, а че не искам това да става под някакъв натиск, диктат, сърдения, мрънкания и т. н. Аз като преценя ги давам и дори без да ми ги искат, но и понякога съжалявам за това. Ти му отваряш очите, а то ти сере в устата за благодарност. А за почерпката да не забравиш, че обещаното си го търся като наследство от тъщата. А дали ще се видим може да каже само ОНЗИ.

  10. #1320
    Аз не забравям.

 

 
Страница 132 от 147 ПърваПърва ... 3282122130131132133134142 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •