Добре дошли в Българският форум за пчелари.

Вижте резултатите от анкетата: Затваряте ли кошерите при съобщение за пръскане?

Гласували
40. Не можете да гласувате в тази анкета
  • да

    6 15.00%
  • не

    34 85.00%
Отговори на анкетата
Страница 20 от 34 ПърваПърва ... 10181920212230 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 191 до 200 от общо 339
  1. #191
    VIP Автор
    Регистриран
    29.09.2011
    Мнения
    2,531
    Пчеларски район
    Витоша над 1000м.
    Цитат Първоначално публикувано от rumenggr Виж публикацията
    И наливат яко кинти в селското стопанство. Иначе, в тази индустриална страна, с този стандарт и климат няма да има селско стопанство, поминък в земеделските райони.
    Не им завиждам.Преди няколко години десетки хиляди германки се оказаха с хормонални проблеми от американското говеждо.На "четирикрилните гардероби" сложиха и мустаци.Те и иначе са си красавици ,па и това. Спряха го. Ама сега с какво са го заместили?
    Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!

  2. #192
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Оппа, втори отговорил с - Да. Дончев, никога вече анонимни анкети, този сигурно е от творците на наредбата или на системата.

    пп. ади бе брадчет, дай малко ноу-хау, как го правиш.

  3. #193
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    За теб не се съмнявам, че си проумял някои истини, но оня щурак, явно не иска или избирателно проумява неща, които са очевадни. Тръгнал да защитава идейния си проект - приемам го, ама да ми спори, мъчейки се да ме обори в неща, обратни на това, с което съм се сблъсква - айде холан. То, не че ни си го знаем, що за птица е де.
    И кой е този щурак?

    И защо си мислиш, че твоето мнение е най-важното и всички пчелари трябва да се съобразяват с твоите измислици и простотии?

    Чувал ли си за Дънинг и Крюгер?
    Ако не си, попрочети малко, защото те обясняват твоето поведение във форума. Накратко - обясняват защо някои хора са толкова прости и глупави, щото не могат да разберат и осъзнаят, че са прости и глупави.

  4. #194
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    А сега малко информация за незнаещите:

    1. Системата е готова, и преди около 10 дена ни я демонстрираха на лидерите на пчеларските организации.

    2. Демонстрацията се оказа пълен провал, защото в системата има много бъгове и недомислици

    3. В момента сме на етап бета-тестове на нова версия на системата, които се правят от хората, присъствали на видеоконференцията за демонстрация на системата

    4. Когато приключат бета-тестовете, новата версия с откоригирани всички недомислици и забележки ще се представи на МЗХ и БАБХ

    5. Ако те я одобрят, ще публикуваме линк към нея, за да могат пчеларите да започнат да я тестват и ползват

    6. По груби сметки има вероятност това да се случи някъде в началото на новата година


    По въпроса за злобарите в темата, които се опитват да създадат конфликт със своите измислици и простотии - ами те да бяха се заели да решават пчеларските проблеми, и да губят хиляди часове, както и да харчат хиляди левове най-вече в стотиците командировки до София. А всичко това за сините очи на пчеларите, които ще стоят пред компютъра и ще измислят всякакви простотии (пардон - олигофрении), с които ще оплюват хей-така заради спортната злоба и комплексарщина.

  5. #195
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    За съжаление живеем в България!
    И не се ли изреже издъно раковата тъкан, тя ще продължи да се развива и да трови целия организъм!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  6. #196
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    За съжаление живеем в България!
    И не се ли изреже издъно раковата тъкан, тя ще продължи да се развива и да трови целия организъм!
    Хайде стига го насъсквай де. Аман от натегачи.

  7. #197
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Само ще информирам злобарите в темата, че нито аз, нито TSC1 сме получили някакви пари за тази система. Няма и да получим !!! Никога !!!

    Всичко, което се прави в момента, е само и единствено с цел да се решават проблемите на пчеларите. Прави се безкористно за сините им очи и за благодарноста им под формата на оплювки.

    Отправям официална покана на злобарите да станат бета-тестери, за да дадат и те поне някакъв минимален принос, и да поемат поне малко от отговорноста, когато и тях започнат за благодарност да ги оплюват.

  8. #198
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Хайде стига го насъсквай де. Аман от натегачи.
    Извинявай, но звучи обидно! Насъсква се куче, а тук с малки изключения сме хора!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  9. #199
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    И кой е този щурак?

    И защо си мислиш, че твоето мнение е най-важното и всички пчелари трябва да се съобразяват с твоите измислици и простотии?

    Чувал ли си за Дънинг и Крюгер?
    Ако не си, попрочети малко, защото те обясняват твоето поведение във форума.
    Щурака е този, който ти влезе под кожата.
    Аз изразявам мнение от позицията на пчелар, който е страдал и намерил начин да се справи с проблема - донякъде.
    За ефекта Данинг-Грюгер, благодарение на теб разбрах/научих, защото си го писал вече. Забравяш Матеев, забравяш.
    Моите "измислици и простотии" са плод на пчеларска практика Уважаеми, която не е продиктувана с комерсиално - користна цел. Аз казвам и споделям това, което ми е на сърце, демек това, с което съм се сблъсквал и съм успял да се справя по един или друг начин. Аз никога не съм се имал за най-компетентния, най-знаещия, наможещия в пчеларството. Съпоставяйки се с това, което ти се мъчеше да покажеш.
    Знаеш ли? Преди години, ти симпатизирах, мислейки си че благодарение на теб, пчеларството в България, ще го бъде. РАЗОЧАРОВА МЕ!
    И накрая да засегна въпроса за системата.
    Да за мен това е поредната глупост, повтарям глупост. Който както иска, така да го разбира.

  10. #200
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Извинявай, но звучи обидно! Насъсква се куче, а тук с малки изключения сме хора!
    Стига ми се прави на умен и не продължавай да служиш на тъмната си душица, че ще те БАН-на именно пред шефа и ще ти покажа много бързо какво се насъсква. Тези тарикатлъци, ама хич не ми вървят да знаеш.

 

 
Страница 20 от 34 ПърваПърва ... 10181920212230 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 3 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 3 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •