Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 376 от 800 ПърваПърва ... 276326366374375376377378386426476 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 3,751 до 3,760 от общо 7995
  1. #3751
    Super Moderator
    Регистриран
    21.09.2012
    Мнения
    1,566
    Пчеларски район
    Русенски
    Да, ти си най-точното потвърждение на думите си - ама ми се струва, че си просиш Коледно-Новогодишна "ваканция"....

  2. #3752
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Искрен Мутафов Виж публикацията
    Да, ти си най-точното потвърждение на думите си - ама ми се струва, че си просиш Коледно-Новогодишна "ваканция"....
    Лично ти ще ЕБЕШ МАМАТА на форума, но Матеев докато разбере, ще е много късно.

  3. #3753
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Един месец бях лишен от възможността, да съм сред вас, а снощи хоп - изненадааа. Един инДжИнерин се разпищолил и реди бисер след бисер. Вероятно съвестта (ако има) го е гризяла и усещането, че ми свършва присъдата, отредена неправомерно от него.
    Цитат Първоначално публикувано от Искрен Мутафов Виж публикацията
    По-скоро се получава ТАКА, когато на неподходящият г***** му се даде власт - само може да се седи от страни и да му се гледа сеира!!!
    От моето присъствие тук във форума от далечната 2010г. ми се струва, че това определено важи в пълна сила за теб. Все е имало модератори, ама чак такива, ако не ми изневерява паметта - няма. И без това не правиш нищо градивно за форума, поне се обади на Матеев и си признай, че не ставаш за тая работа.

    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Защо го триеш? Нека хората да погледат и на тебе сеира. Защото понякога глупостта прехожда мисълта и разума.
    А недей така, той е безгрешен. При него няма лабаво, шиба яко с вършината и се мисли за велик. Алоуу умния велможа, сопри се малко. Не се мисли, че си уловил на Всевишния термометъра и си недостижим!

    Не смей да ми триеш поста, както и да ме банираш, заради горното, което написах, защото и аз мога да звънна на Матеев и му обясня как неправомерно бях в "зандана" един месец, както и много други твои своеволия. А на края ще стане ето това:
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Лично ти ще ЕБЕШ МАМАТА на форума, но Матеев докато разбере, ще е много късно.

  4. #3754
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Един месец бях лишен от възможността, да съм сред вас, а снощи хоп - изненадааа. Един инДжИнерин се разпищолил и реди бисер след бисер. Вероятно съвестта (ако има) го е гризяла и усещането, че ми свършва присъдата, отредена неправомерно от него.
    .....
    Както винаги, още с влизането си бързаш да демонстрираш най-доминиращото си качество - простащината!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  5. #3755
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Както винаги, още с влизането си бързаш да демонстрираш най-доминиращото си качество - простащината!
    Теб, като не те натискат, защо звъниш?

  6. #3756
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Както винаги, още с влизането си бързаш да демонстрираш най-доминиращото си качество - простащината!
    Мисля, че бях пределно ясен в някои постове отправени към теб. Достатъчно толерантен съм и чакам хора с голям капацитет да спрат да се държат като олигофрени. Не можахте ли да го разберете, че невъзможността да съумеете да се въздържате от обиди в даден спор, показва колко ви е възпитанието и корена от където сте тръгнали? Не значи, че като назубриш дадена наука, като се издигнеш малко по - високо и трябва да даваш оценки на другите. С какво мислите, че те са по - ниско от ВАС? Това, че са по - мълчаливи, че не се бият в гърдите като горили не ги прави по - малко достойни, възпитани, умни, толерантни и ...........Кой ВИ дава това право? Кои СТЕ вие?

  7. #3757
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Прочети цитата, по на повод който е поста ми и пак помисли!
    Всекиму своето!
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  8. #3758
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Прочети цитата, по на повод който е поста ми и пак помисли!
    Всекиму своето!
    Този път не става дума за теб. Пишещия е имал предвид друг/зооинженер/. Объркал си се.

  9. #3759
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Този път не става дума за теб. Пишещия е имал предвид друг/зооинженер/. Объркал си се.
    Да се е пояснил! Обикновено по този просташки начин, изписано в същия стил се обръща към мен. Нямам никакво намерение да търпя цървулановските му обноски, даже и неадресирани към мен!
    Не съм си позволявал такова отношение към никого в този форум, освен ако не си го е заработил. Тогава си го получава с горницата! И така ще бъде, докато някои от следящите тук за реда не се научат на спазване на правилата, добрия тон и най-вече на честно и безпристрасно отношение.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  10. #3760
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Да се е пояснил! Обикновено по този просташки начин, изписано в същия стил се обръща към мен. Нямам никакво намерение да търпя цървулановските му обноски, даже и неадресирани към мен!
    Зная за "закачката" ви и доста съм работил по въпроса както с теб, така и с човека който визираш. В момента няма нищо общо с теб и мисля, че няма защо да се палиш и да продължаваш да сипеш обиди. Сега може би ще има отговор на това, защото все пак човека е засегнат, а няма вина. Надявам се на разбиране от негова страна и нещата да спрат. Но в случая не си прав. Предупреждение искаш ли или не? Надявам се да разбра грешката си.

 

 
Страница 376 от 800 ПърваПърва ... 276326366374375376377378386426476 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 66 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 66 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •