Добре дошли в Българският форум за пчелари.

Вижте резултатите от анкетата: Каква информация ЗАДЪЛЖИТЕЛНО трябва да предостави всеки един пчелар от форума?

Гласували
158. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Всеки има правото да се регистрира с НАПЪЛНО АНОНИМЕН АКАУНТ

    58 36.71%
  • Задължително трябва да се знаят поне ИМЕТО и ФАМИЛИЯТА

    67 42.41%
  • Задължително трябва да се знае ПЧЕЛАРСКИЯ РЕГИОН

    97 61.39%
  • Задължително трябва да се знае НАСЕЛЕНОТО МЯСТО на пчелините

    29 18.35%
  • Задължително трябва да се знае вида на кошерите (ДБ, ЛР, ФАРАР и т.н.)

    66 41.77%
  • Задължително трябва да се знае БРОЯ НА КОШЕРИТЕ

    48 30.38%
  • Задължително трябва да се знае ТЕЛЕФОНА НА ПЧЕЛАРЯ

    18 11.39%
  • Задължително трябва да се знае E-Mail адреса на пчеларя

    28 17.72%
  • Задължително трябва да се знаят ГОДИНИТЕ ПЧЕЛАРСКИ СТАЖ

    57 36.08%
Отговори на анкетата
Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследнаПоследна
Резултати от 71 до 80 от общо 84
  1. #71
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    Цитат Първоначално публикувано от Господин Каров Виж публикацията
    Здъжително трява да застанеш с й името си и лицето зад думите си. Иначе си някоя друга /задна /част.На 61 г. съм
    Щом толкова държиш да узнаем всички, кой е този неграмотник на 61 години - никой не те спира. (;
    Инак признавам интересно име - Господин. :Д
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

  2. #72
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от kando Виж публикацията
    ..... Инак признавам интересно име - Господин. :Д
    Росимир като малко име също е рядко срещано, но то по нищо не се различава от малкото име Господин - просто нашите родители не са ни питали, когато са ни кръщавали.

    Така че моля Ви, проявявайте поне малко от малко КУЛТУРА и ВЪЗПИТАНИЕ, на което надявам се са ви учили през първите 7 години.

  3. #73
    Заслужил Автор
    Регистриран
    19.11.2011
    Мнения
    314
    Пчеларски район
    Русе
    Цитат Първоначално публикувано от kando Виж публикацията
    Щом толкова държиш да узнаем всички, кой е този неграмотник на 61 години - никой не те спира. (;
    Инак признавам интересно име - Господин. :Д
    Точно от този човек мисля, че много от нас могат да почерпят опит на тема пчеларство и би бил полезен на форума, но може би заради такива коментари той и още други кадърни и начетени хора не се включват в дискусиите.

  4. #74
    Почетен Автор
    Регистриран
    18.03.2011
    Мнения
    889
    Е - колкото и да нямам култура, и възпитание, поне явно ми стигат за толкова, че да не определям за щяло и нещяло други хора, които дори и не познавам, като задни части на тялото.
    "Най-мързеливата система е най-печеливша." - Димитър Павлов

  5. #75
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    На коя свобода си привърженик, че нещо не ми стана много ясно?

    Ами хайде тогава да дадем свобода на целия криминален контингент, който в момента лежи по затворите.
    Хайде да дадем свобода на лудите, които в момента са с ограничени права в лудниците.
    Хайде да дадем свобода на имигрантите, като си отворим границите.
    Хайде да дадем свобода на терористите, като им разрешим да си направят в България лагери за обучение на "бойците" си.
    Хайде да дадем свобода на всеки да има правото да притежава каквото си иска оръжие (включая и атомни бомби).
    Хайде да дадем свобода на всеки да има правото да си използва оръжието когато си иска и както си иска по собствено усмотрение.
    Хайде да дадем свобода на всеки мъж да изнасилва всяка една жена, която срещне на улицата.
    Хайде да дадем свобода на всеки един педофил да изнасилва и да се гаври с всяко едно дете, което го срещне на улицата.
    Хайде да дадем свобода на всеки да ти открадне колата, ако случайно решиш да излезеш от нея и да я паркираш някъде.
    Хайде да дадем свобода на всеки да те набие, ако случайно го погледнеш накриво.

    Мога да изпиша още 1000 реда с отнети свободи, който може би е редно да ги върнем на хората ....
    И тогава България ще стане "най-свободната" страна в целия свят. Чак ще се прочуем ....... посмъртно .......
    Не крада, не бия, не убивам, не изнасилвам и ...
    Това ме кара да се чувствам свободен.

    Надявам се вече да ти е по-ясно.

    П.п. Цитирания пост го виждам едва сега. Как ли съм го пропуснал вчера?

  6. #76
    Заслужил Автор
    Регистриран
    09.12.2014
    Мнения
    292
    Пчеларски район
    Хасково
    Матеев, ти говориш за свободия, а не за свобода.

  7. #77
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Цитат Първоначално публикувано от boris Виж публикацията
    Матеев, ти говориш за свободия, а не за свобода.
    Говоря, че някои свободи трябва да бъдат ограничени, иначе няма как да почистим обществото от долната измет, която е сред нас.

    Виж наказателния кодекс - всеки един член от него (а те са наколкостотин) е измислен и написан защото някъде някой е злоупотребил с понятието, което някои хора (предимно популисти) наричат СВОБОДА.

    И аз съм радетел на свободата да поддържам форума чист от спам и обидни постинги. Имам ли право на тази свобода или не, след като тя влиза в конфликт с изкривените разбирания за "свобода" на някои други хора? Забележи - някои, а не всички .......

  8. #78
    Заслужил Автор
    Регистриран
    09.12.2014
    Мнения
    292
    Пчеларски район
    Хасково
    Матеев, много често и ти спамиш и обиждаш, но това го виждам аз и някои други, на теб ти убягва!( С най - добри чувства )

  9. #79
    VIP Автор
    Регистриран
    01.03.2013
    Мнения
    2,011
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Говоря, че някои свободи трябва да бъдат ограничени, иначе няма как да почистим обществото от долната измет, която е сред нас.

    Виж наказателния кодекс - всеки един член от него (а те са наколкостотин) е измислен и написан защото някъде някой е злоупотребил с понятието, което някои хора (предимно популисти) наричат СВОБОДА.

    И аз съм радетел на свободата да поддържам форума чист от спам и обидни постинги. Имам ли право на тази свобода или не, след като тя влиза в конфликт с изкривените разбирания за "свобода" на някои други хора? Забележи - някои, а не всички .......
    Моля те не БАНвай Господин Каров. Той без да иска.

  10. #80
    Почетен Автор
    Регистриран
    27.04.2013
    Мнения
    774
    Пчеларски район
    Варна
    Четиво за "властимащи" - "Станфордски затворнически експеримент"

    https://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1...B5%D0%BD%D1%82

    Ако ви е интересен има и филм.

 

 
Страница 8 от 9 ПърваПърва ... 6789 ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •