Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 4 от 8 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 31 до 40 от общо 74
  1. #31
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от delta.e Виж публикацията
    Зная , какво да правя . Въпросът бе уловка .
    Варна си е Варна, рибар, до рибар. Даже и лично съобщение -забранено за кибици си хвана.


    "Пускам ти на лично още нещо което не искам да прочетат кибиците ..."

  2. #32
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Привет на всички посетители на форума!
    Благодаря на всички за топлите и приятни думи, които се изказаха по мой-адрес в тази тема.

    Не съм умрял и не съм си загубил интереса си към пчеларството. Жив съм, здрав съм и по всичко изглежда, че още дълго време ще ви тормозя да ми четете постингите в този форум.

    Причината да влизам толкова рядко във форума е, че временно съм пренасочил усилията си в друго направление. Става въпрос за една моя стара краста - търговията на международните финансови пазари, известна под името FOREX. Просто исках да използвам няколкото по-свободни месеца през зимния период, за да доразвия и изтествам няколко стари мои идеи за печеливша валутна търговия. И това и направих - ден и нощ програмирах на компютъра си една моя концепция, която отдавна зрее в кухата ми глава.

    Та всичко си е в реда на нещата. Ще се позанимавам с тази концепция още малко време и като навлезем в активния сезон, ще я захвърля и отново ще се концентрирам в пчеларството. И така до следващата зима .....

    В момента при мене е пълна лудница точно около пчеларството или по-точно около годишните събрания на КБП и БПРА. Специално около БПРА до края на месеца няма да имам миг почивка. След това идва изложението в Плевен, а след това се пуква пролетта и ето ти го дошъл новия пчеларски сезон с неговите си проблеми и работата около тях.

  3. #33
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Влизай от време на време, че някои останаха без коса. Ако беше се забавил още малко, щяха да помислят, че си на път за луната, а и докато се върнеш...

  4. #34
    Почетен Автор
    Регистриран
    19.05.2011
    Мнения
    512
    Пчеларски район
    асеновград
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията

    Не съм умрял и не съм си загубил интереса си към пчеларството. Жив съм, здрав съм.
    Дръж се наборе, няма да се даваш ей. Щото можеш още много да дадеш за пчеларството.

  5. #35
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    ......
    Причината да влизам толкова рядко във форума е, че временно съм пренасочил усилията си в друго направление. Става въпрос за една моя стара краста - търговията на международните финансови пазари, известна под името FOREX. Просто исках да използвам няколкото по-свободни месеца през зимния период, за да доразвия и изтествам няколко стари мои идеи за печеливша валутна търговия. И това и направих - ден и нощ програмирах на компютъра си една моя концепция, която отдавна зрее в кухата ми глава.
    ......
    И аз го отдавам на кухата си глава, но не схванах как остойностяваш емоциите в тая концепция.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  6. #36
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    в кухата ми глава.
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    на кухата си глава.
    Еееееее, признахте си най - после.

  7. #37
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от Трендафил Дончев Виж публикацията
    Еееееее, признахте си най - после.
    "Колкото повече знаеш, толкова повече не знаеш!"
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  8. #38
    Заслужил Автор
    Регистриран
    05.07.2016
    Мнения
    207
    Пчеларски район
    Любимец
    АААА си призная честно аз наистина съм кебик. В кръчмарския бридж има едно златно правило – кебика има право на две обаждания и едно посягане.

  9. #39
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Обаче по правилата на картоиграчите, в пенсионерския клуб, всяко обаждане от кибик е последвано от удар с бастун по главата. Т.е. правилата навсякъде са различни!

  10. #40
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Уважаеми съфорумници, много се надявам да се почувствали осезателно липсата на Матеев през последните седмици. За една година форума загуби много от своите ценни потребители. Не искам да ги изброявам поименно, защото при всички случаи ще изпусна някой и това ще бъде обидно за него. Така или иначе нивото във форума става все по трагично и по трагично. Всички тези ценни потребители се почустваха обидени от тъпотиите на няколко човека, някои от които се вихрят и до днес, а други напуснаха безславно, но оставяйки изсраното си тук. Не е ли време да да се извиним на обидените и да се опитаме през новата година да бъдем по толерантни по между си, а модераторите да бъдат безкомпромисни за да се въведе ред и дисциплина? Не е ли крайно време да се появи затворена група в която да се допускат само креативни потребители и в която да не могат да стоят няколко стотин кибика, които влизат единствено за да крадат знания? Ако искаме да запазим нашия форум и вдигнем неговото ниво има много въпроси, които трябва да обсъдим, но на първо време нека се опитаме да върнем поне част от креативните потребители. И след като открих темата за Матеев мисля да почна с него.
    Матеев, доста сме спорили с теб и понякога сме били на границата на добрия тон. Надявам се, че си възприемал нашите спорове за конструктивни и не повлияни от някакви лоши чувства, комплексарщини и т.н. Ако все пак съм те обидил с държанието си през тези години моля да бъда извинен и се надявам да не съм станал част от причината да напуснеш форума.
    Ами какво да ти кажа приятелю. Някога в този форум се говореше основно за пчели и всичко свързано с тяхното отглеждане. Сега се говори, основно за пари, програми, бизнес, както и за ракия, мезе, световни конспирации и въобще темите в непчеларския раздел са най-активни. Няма лощо, но лично на мен не ми е интересно, а както изглежда и на много други пчелари.

 

 
Страница 4 от 8 ПърваПърва ... 23456 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 1 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 1 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •