Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 252 от 800 ПърваПърва ... 152202242250251252253254262302352752 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 2,511 до 2,520 от общо 7995
  1. #2511
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Ти, що се правиш на умряла лисица бе? Спрямо тия, които се правят у нас. Сега не питай кои са те, че ти още не си излязъл на пазара, а колко още да чакаме.
    Чекай колкото ти дупе сака! Ти какво си показал до сега на пазара? Мед от шербет?
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  2. #2512
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Чекай колкото ти дупе сака! Ти какво си показал до сега на пазара? Мед от шербет?
    Охо, ти да видиш, индженерина взел да разбира и от мед, колкото аз от екмек.
    Аз, Господин Павлов, разбирам от пчели и споделям и коментирам мнения в пчеларски форум, а не във форум за космоса! Анадънму! Не съм тръгнал като теб, да се рея в необятни светове. Табелките колко стрували, ама дали стрували? Пчеларските организации какви били? Охраната на пчелините била някаква си и т.н. Айде спри се най-сетни! То бива-бива да си всезнаещ, ама чак пък да се изявяващ като пенкилер, хайде холан.

  3. #2513
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Чекай колкото ти дупе сака! Ти какво си показал до сега на пазара? Мед от шербет?
    Не можеш май да се усетиш , че прекаляваш. Сега ако бях мод веднага ти лепвам една седмичка бан за необосновано обвинение във фалшификация на мед .

  4. #2514
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Не можеш май да се усетиш , че прекаляваш. Сега ако бях мод веднага ти лепвам една седмичка бан за необосновано обвинение във фалшификация на мед .
    Как да се усети на тия години.
    Пази Боже!

  5. #2515
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Не можеш май да се усетиш , че прекаляваш. Сега ако бях мод веднага ти лепвам една седмичка бан за необосновано обвинение във фалшификация на мед .
    Аз само питам бе началство. В отговор на питането на другата страна. Някакви възражения?
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Как да се усети на тия години.
    Пази Боже!
    И ти ще дойдеш на тия години - няма лошо. Такъв е живота! Но виж, ако и на тях продължиш да разбираш пак само от пчели - това вече ще е лошо.
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  6. #2516
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Но виж, ако и на тях продължиш да разбираш пак само от пчели - това вече ще е лошо.
    Ха туй то! Кой е казал, че разбирам само от пчели? Разбирам и от други неща, но такива, които ги споделям на подходящо място, а не тук - в пчеларски форум!

  7. #2517
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Ха туй то! Кой е казал, че разбирам само от пчели? Разбирам и от други неща, но такива, които ги споделям на подходящо място, а не тук - в пчеларски форум!
    И аз! Тук нямаме различия. Да съм коментирал нещо извън темите, които се коментират тук?
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  8. #2518
    VIP Автор
    Регистриран
    22.12.2010
    Мнения
    4,027
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    И аз! Тук нямаме различия. Да съм коментирал нещо извън темите, които се коментират тук?
    Нямам предвид дали коментарите са или не са по темата.
    Ако предположим, че разбираш от електроника, какво е общото с рег. табелки или пчеларското недоволство относно МЗХ и т.н., по които теми изразяваш некомпетентно мнение.
    Ако не възразяваш, ще ти поставя една задачка, но утре и в друга тема. Ако ми дадеш читав отговор - признавам те!

  9. #2519
    VIP Автор
    Регистриран
    17.04.2013
    Мнения
    3,589
    Пчеларски район
    Сусурлево, Шопландия
    Цитат Първоначално публикувано от kuline Виж публикацията
    Нямам предвид дали коментарите са или не са по темата.
    Ако предположим, че разбираш от електроника, какво е общото с рег. табелки или пчеларското недоволство относно МЗХ и т.н., по които теми изразяваш некомпетентно мнение.
    Ако не възразяваш, ще ти поставя една задачка, но утре и в друга тема. Ако ми дадеш читав отговор - признавам те!
    Преди да ми поставяш задачки, посочи мнението, което считаш за некомпетентно и се аргументирай. Едва когато видя твоята позиция по съответния въпрос срещу моята можем да говорим. Иначе си оставаш поредния празноговорко! Позволи ми да преценявам аз, като обикновен усер в този форум, по коя тема от неговата тематика какво мнение или позиция да имам. Нещо броя на цензорите взе тук прогресивно да нараства. Всеки се счита за някакъв вожд и счита, че единствено той има право на последната дума и "Аз съм пътят, истината и животът".
    Когато мирогледа на един човек се свие толкова, че се превърне в точка, той казва:
    "Това е моята гледна точка"

  10. #2520
    Super Moderator
    Регистриран
    17.08.2016
    Мнения
    6,024
    Пчеларски район
    Страната на чудесата
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Не можеш май да се усетиш , че прекаляваш. Сега ако бях мод веднага ти лепвам една седмичка бан за необосновано обвинение във фалшификация на мед .
    За сега само ви преместих постовете - бановете ще ги раздавам довечера.

 

 
Страница 252 от 800 ПърваПърва ... 152202242250251252253254262302352752 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 61 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 61 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •