Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 372 от 496 ПърваПърва ... 272322362370371372373374382422472 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 3,711 до 3,720 от общо 4956
  1. #3711
    VIP Автор
    Регистриран
    31.12.2010
    Мнения
    1,884
    Цитат Първоначално публикувано от tsc1 Виж публикацията
    Щом твърдиш, че знаеш и единствено твоето мнение е вярно и меродавно, няма да ти опонирам. Руснаците имат много правилен израз (не визирам теб) - "и не оспоривай глупца"
    Дрън дрън-ярина. С руски, па и с български поговорки мога да те зарина, ама не сме дошли тука да си мерим тва-онова, поне аз де. Никога и никъде у форума не съм казал, че моето мнение е единствено вярно и меродавно, споделям това което зная - от собствен опит или от сигурни източници А ти вземи говори по същество и си дръж на нивото.

    Илиев, толко много сме ги дъвкали тия неща назад у темата, па и у другите теми, че чак не ми се вярва как ви се говори за тва... Ми в момента цената зависи от търсенето навън, не зависи от количества по гаражи и мазета. И няма смисъл от това - качествен български мед - който е вътре в нещата знае какво качество му трябва и какво и къде да търси.
    Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет. Сократ
    Всеки трябва да извърви своя пчеларски път... Доктора от Павликени

  2. #3712
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    След като преди малко Апитрейд за пореден път свали изкупните цени съм длъжен да ви предупредя, че в момента има раздвижване на пазара и свалянето на цените в този момент е отчаян опит да се задържат цените на тези ниски нива. За да не излезе, че голословнича ви казвам директно,че в момента Апимел търсят яко мед и звънят на пчеларите на които имат координати. Цената която предлагат е 4,20 лв/кг за букета. На сцената отново е и Янис - Гърка който също изкупува на 4,20-4,30 лв/кг. Не се хващайте на тази въдица с 3,80 лв/кг. На всичко от горе свалят цената и за акация, а такава няма за изкупуване от над година. Каква е тогава целта? Да ни почнат от сега с мноооого ниски нива за да може после смешните 4,50 да ни се струват адски добра сделка.

    Моля всички прочели този пост да сложат една ръчичка с палец на долу под последната обява на Апитрейд. След десет такива обявата им ще се скрие автоматично.

  3. #3713
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията

    Моля всички прочели този пост да сложат една ръчичка с палец на долу под последната обява на Апитрейд. След десет такива обявата им ще се скрие автоматично.
    Що за идея, има една фирма, която си публикува цените и искате да не го прави, щото на някой не му харесва.

  4. #3714
    Заслужил Автор
    Регистриран
    18.11.2013
    Мнения
    487
    Пчеларски район
    с.Просена
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията

    Моля всички прочели този пост да сложат една ръчичка с палец на долу под последната обява на Апитрейд. След десет такива обявата им ще се скрие автоматично.
    Колкото и да не им се харесва на някои тролове пръв сложих палеца на долу по последния постна Апитрейд и на пълно споделям мнението на Рости_сз .
    Милен Михов

  5. #3715
    Автор
    Регистриран
    17.11.2010
    Мнения
    110
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    След като преди малко Апитрейд за пореден път свали изкупните цени съм длъжен да ви предупредя, че в момента има раздвижване на пазара и свалянето на цените в този момент е отчаян опит да се задържат цените на тези ниски нива. За да не излезе, че голословнича ви казвам директно,че в момента Апимел търсят яко мед и звънят на пчеларите на които имат координати. Цената която предлагат е 4,20 лв/кг за букета. На сцената отново е и Янис - Гърка който също изкупува на 4,20-4,30 лв/кг. Не се хващайте на тази въдица с 3,80 лв/кг. На всичко от горе свалят цената и за акация, а такава няма за изкупуване от над година. Каква е тогава целта? Да ни почнат от сега с мноооого ниски нива за да може после смешните 4,50 да ни се струват адски добра сделка.

    Моля всички прочели този пост да сложат една ръчичка с палец на долу под последната обява на Апитрейд. След десет такива обявата им ще се скрие автоматично.
    Цената на меда ще се вдигне,защото реколта в Аржентина и цяла Южна Америка е много слаба!

  6. #3716
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Не вярвам . С глобализацията в Света едва ли ще се получи .

  7. #3717
    Автор
    Регистриран
    09.10.2010
    Мнения
    178
    Пчеларски район
    1. общ. Левски и 2. общ. Роман
    На мен като не ми изнася цената, не го продавам!
    Адмирирам практиката на Апитрейд да си публикува условията на изкупуване, ЦЕНИТЕ, пък били те и спекулативни!
    Предпочитам да пия от извора.

  8. #3718
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Що за идея, има една фирма, която си публикува цените и искате да не го прави, щото на някой не му харесва.
    Защото вече един път станах свидетел как след сваляне на цената от Апитрейд и публикуването и тук, още двама изкупвачи свалиха цените до същото ниво още на другия ден. Защо има трябва картел след като на страниците на форума се диктува каква да е цената и само останалите трябва да я прочетат? Защо след като цената не ни удоволетворява да не и противостоим със скриване на обявата?

  9. #3719
    VIP Автор
    Регистриран
    27.09.2014
    Мнения
    5,703
    Пчеларски район
    Бургас
    Цитат Първоначално публикувано от rosty_sz Виж публикацията
    Защото вече един път станах свидетел как след сваляне на цената от Апитрейд и публикуването и тук, още двама изкупвачи свалиха цените до същото ниво още на другия ден. Защо има трябва картел след като на страниците на форума се диктува каква да е цената и само останалите трябва да я прочетат? Защо след като цената не ни удоволетворява да не и противостоим със скриване на обявата? Правилата уж трябва да важат за всички, но нещо за Апитрейд за втори път не важат и събра десет негатива, но поста още стои. МОДЕРАТОРИТЕ КАКВО СТАВА?
    Учуден съм, че ти пишеш такова нещо. Нима вярваш, че си нямат канали и си сверяват часовниците от форума. Има и друго -не може 10 човека да лишават хиляди от информация. Два от видовете мед са с повишена цена, може да има заинтересовани.

  10. #3720
    VIP Автор
    Регистриран
    04.01.2012
    Мнения
    2,799
    Цитат Първоначално публикувано от ch.atanasov Виж публикацията
    Учуден съм, че ти пишеш такова нещо. Нима вярваш, че си нямат канали и си сверяват часовниците от форума. Има и друго -не може 10 човека да лишават хиляди от информация. Два от видовете мед са с повишена цена, може да има заинтересовани.
    Може да звучи наивно, но аз станах пряк свидетел на това и ДА вече вярвам, че и тук си сверяват часовниците. И ДА може 10 човека да решават след като сме приели така. Иначе си има тема с проблеми дават се предложения обсъждат се и се променят правилата или се свързваш с Матеев и той решава и си носи отговорността за решенията.

    Сам реши дали има нужда от обсъждане като видиш палците на пост 3714 и на 3715 тук.

 

 
Страница 372 от 496 ПърваПърва ... 272322362370371372373374382422472 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 18 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 18 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •