Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Страница 47 от 60 ПърваПърва ... 37454647484957 ... ПоследнаПоследна
Резултати от 461 до 470 от общо 599
  1. #461
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Цитат Първоначално публикувано от Дамян Дамянов Виж публикацията
    В този форум знам за поне 20-30 човека, които НЯМА НАЧИН да излязат с истинските си имена, населено място и каквато и да била друга информация. Това са реални пчелари, които познаваме и имат уважителни причини да са анонимни.
    Единственият начин да се премахнат фалшивите и анонимни акаунти е да бъде въведена проверка по телефон. Всеки нов потребител да бъде проверяван по телефона. Това изобщо не е приятно, евтино и лесно занимание, но не се сещам за друг вариант. Нека да има анонимни акаунти, но при ясни правила. "Тъщата да не види какво пиша за нея" - Това не е уважителна причина.
    Дамянов , през месец февруари публикува тук едно сълзливо мнение .
    Аз , Петър Иванов съм се обаждал посред нощ и съм те заплашвал и т. н. .
    Колеги , когато Дамянов ми е бил на гости винаги си е тръгвал с подаръци .

  2. #462
    VIP Автор
    Регистриран
    12.02.2015
    Мнения
    3,284
    Пчеларски район
    Европа
    Цитат Първоначално публикувано от delta.e Виж публикацията
    Определено стана !
    Калине , не си прав . Кой , спами ? Виж темите и си направи извод .
    Защо , колегите от 2010 и 2011 не споделят мнения ?
    Защото забравиха, че и те не са открили сами топлата вода! А са почерпили от нечий чужд опит!
    В живота няма по- голям смисъл, от това- да се бориш всеки ден. Арсен.

  3. #463
    Автор
    Регистриран
    08.12.2011
    Мнения
    124
    Аз съм в този форум от преди Матеев да го купи,наистина стана доста по интересен след смяната на собственика,а пък и не отричам, че за кратко време Матеев направи неща които ако не беше той не се знае дали изобщо щяха да се случат, но това с имената за мен е абсолютно излишно. Много пъти ми се е налагало да си казвам имената на членове от форума по една или друга причина, както и населеното място и никога не съм се притеснявал да ги давам тъй като не смятам ,че имам причина да се крия или срамувам от нещо.Така, че дали ще ми стои името под ника или не, за мен е без значение, а тези които искат да нарушават правилата,да обиждат или спамят те ще попълнят неверни данни и пак ще продължават да правят това което са си решили.
    Това според мен няма да постигне резултата който желаете! Въпреки всичко, ако се приеме ще спазя правилата! А това за активността не трябва ли всеки сам да решава дали да пише мнения или не, някой може да има пет мнения за пет години,но с тях да напише повече отколкото някой с пет хиляди за една година! В крайна сметка тази мярка с имената за мен е излишна!
    Ако умът ми може да си го представи, а сърцето ми да го повярва, то аз мога да го постигна!!!
    -Мохамед Али

  4. #464
    VIP Автор
    Регистриран
    06.04.2011
    Мнения
    3,123
    Цитат Първоначално публикувано от бат тянко Виж публикацията
    Защото забравиха, че и те не са открили сами топлата вода! А са почерпили от нечий чужд
    опит!
    Вярно е .
    Но , сегашните колеги сте във вихъра си - спецове отвсякъде .

  5. #465
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Предвид разгорелите се страсти във форума си направих труда последните няколко часа да разгледам кой какви данни е попълнил във вече съществуващите полета на профилите за някаква пчеларска информация. Това го правя за първи път и надявам се - за последен.

    Та да ви кажа за това, което го забелязах:

    Всички BAN-нати потребители на форума от първия до последния не са попълнили нищо в полетата си или са попълнили някакви глупости - например 10 000 пчелина с 1 кошер, разни простотии за пчеларски район и регион и т.н. С две думи - бъдещите спамаджии и провокатори си личат още от момента на своето регистриране във форума. Още от тогава със своето несериозно поведение те дават индикации колко сериозно гледат на всичко това.

    С две думи - вече съм убеден, че между анонимноста от една страна и количеството на спама и конфликтите от друга, има ярко изразена корелация. Анонимните по принцип са склонни да нарушават правилата на форума и да си развяват байрака, скрити зад собствената си анонимност. Не казвам, че всички анонимни са такива, но връзката анонимност-конфликти е ЯРКО ИЗРАЗЕНА.

    Не искам да пиша повече по въпроса, защото ми е неудобно да ви казвам азбучни истини - все пак аз си мисля, че в този форум сме се събрали СЕРИОЗНИ ХОРА.

    Независимо какво ще се случи след тези ожесточени дискусии, искам да ви кажа само едно - от сега нататък анонимните акаунти ще се гледат под лупа и всеки макар и дребен опит за предизвикване на конфликт от тяхна страна ще се счита като достатъчно основание за ........ знаете за какво. Съжалявам ...... но смятам в този форум да въведа ред и порядък, каквото и да ми струва това. Знам, че няма да получа благодарности, но също така знам, че коректните пчелари ще го оценят това. А те са хиляди .....

  6. #466
    Автор
    Регистриран
    02.08.2014
    Мнения
    172

    Thumbs up

    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    Форумът е създаден с цел, а аз и модераторите имаме мисия за постигането на тази цел. Всичко останало, което се случва, е само следствие на едно или друго възникнало събитие, което пречи за постигането на тази цел.
    И каква е таз цел, бре шефе?!?

    'Щото на мен ми прилича на една отчаяна кампания за набиране на ''target audience'' за бъдещ, тясно специализиран ''mailing list'' ...? не всички пасем сочна, зелена тревичка

  7. #467
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    kubio - изцяло празни полета в профила. Тоест - пълна анонимност, зад която лесно могат да се раздават обиди и обидни намеци. Получаваш черна точка, въпреки че няма смисъл да се хабя и да ти се обяснявам. Съветвам те да продължиш да ме обиждаш, за да мога да направя нагледна демонстрация какво е моето отношение ........

  8. #468
    Автор
    Регистриран
    02.08.2014
    Мнения
    172
    Цитат Първоначално публикувано от Mateev Виж публикацията
    kubio - изцяло празни полета в профила. Тоест - пълна анонимност, зад която лесно могат да се раздават обиди и обидни намеци. Получаваш черна точка, въпреки че няма смисъл да се хабя и да ти се обяснявам. Съветвам те да продължиш да ме обиждаш, за да мога да направя нагледна демонстрация какво е моето отношение ........
    аз, доста глупав, та ще те помоля да ми разясниш как съм те обидил?

  9. #469
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    Процесора на сървъра на форума пак заби на 100%. Опитваме се да видим кой претоварва MySQL сървъра, така че в следващите 5-10 минути няма да го рестартираме и форума ще работи бавно.

  10. #470
    Администратор
    Регистриран
    09.02.2013
    Мнения
    7,209
    Пчеларски район
    Габрово и Ловеч
    И такаааааа .......

    Проблемът е локализиран - чата на форума от време на време прави някакви огромни и сложни заявки, които претоварват MySQL сървъра. Може би е някакъв бъг на софтуера на чата - знам ли. Засега няма да спираме чата - все пак това е платен софтуер, за който сме давали живи пари. Ще се опитаме да потърсим някакъв Support от разработчиците.

 

 
Страница 47 от 60 ПърваПърва ... 37454647484957 ... ПоследнаПоследна

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •