Добре дошли в Българският форум за пчелари.
Резултати от 1 до 1 от общо 1
  1. #1
    Наблюдател
    Регистриран
    10.03.2017
    Мнения
    1

    Топли печати за маркиране на пчелни рамки и кошери

    Здравейте, изработвам по поръчка топли печати за маркиране (жигосване) на пчелни рамки и кошери.
    Печатите изработвам от месинг или закалена стомана.
    Нагряването може да става електрически с нагревател тип мощен поялник ,контактно на нагревателна плоча или газо-пламъчно с горелка.
    Необходимо е печата да бъде нагрят до 350-400 градуса за да може да изгори дървото.
    Цената на печатите се определя индивидуално в зависимост от големината , материала и сложността на изображението.
    За ориентация цената на печата "пчелин МИХАЙЛОВИ" е 120 лева, месинг, размер14х58мм ; печат "пчелно стопанство №ХХХХ-ХХХХ" месинг, размер 20х112мм цена 180 лева.
    Печата "пчелна ферма ИЗВОР" изработен от закалена стомана , размер 14х56 мм е с цена 200 лева.
    В задната страна на печата изработвам отвор с резба М10 за дръжка такава каквато ви е удобна за работа. Самата дръжка не предлагам.
    Допълнително мога да предложа 200W поялник с необходимата приставка за монтиране на печата на цена 80 лева.
    Частно лице съм и не мога да издавам фактури.
    За да започне изработване на печат е необходимо да ми изпратите авансово 50% от договорената цена с паричен превод с Еконт.
    Останалите 50% ще заплатите при получаване на готовия печат в офиса на Еконт или на адрес.
    От Плевен съм, за контакти с мен - ЛС, телефон 0887799775 или на e-mail: lubominev@gmail.com .
    Прикачени миниатюри Прикачени миниатюри DSCF2273.jpg‎   DSCF2574m.jpg‎   DSCF2570m.jpg‎   DSCF2545m.jpg‎   DSCF2571m.jpg‎  


 

 

Информация за темата

Потребители разглеждащи тази тема

В момента има 2 потребител (и), разглеждащ (и) тази тема. (0 потребител (и) и 2 гост (и))

Разрешения за писане

  • Вие не може да да публикувате нови теми
  • Вие не може да публикувате мнения
  • Вие не може да публикувате прикачени файлове
  • Вие не може да редактирате вашите мнения
  •