Моля споделете впечатленията си от добри майстори дърводелци които изработват кошери във Варненска област!
Преглед за печат
Моля споделете впечатленията си от добри майстори дърводелци които изработват кошери във Варненска област!
аз искам да си поръчам 10 броя....не повече....и то 10 р. дадан блат с два магазина....намерих един майстор в Белослав...тия дни ще видя какво предлага като качество и цени....
Произвеждаме кошери. Комплектация и цените по договаряне, налични кошери на склад, телефон за връзка 0895 668111
Елате при нас да ви предложим кошери и да видите качество на изработка. Ние във Варна и можем да реагираме веднага. Тел за връзка 0895668111Цитат:
Първоначално публикувано от Даниел Йорданов
Дай адрес да дойда да се запознаем и да видя цени качество drinks;
Дано да се свърже Даниел с теб, майсторе, тъкмо да уточните кое е чам, кое е бор. Той ги разбира тия работи.Цитат:
Първоначално публикувано от Bee Varna
Мисля че идал днеска, можеш да го питашЦитат:
Първоначално публикувано от iris
Питам, и аз, и още двама питаха, ама няма кой да отговори.
Явно между ЧАМА и БОРА има разлика но не я знаем. Надявам се колегата да я обясни защото пише, че произвежда кошери. Понеже тази зима си направих няколко сандъка от БОР, та ако ЧАМА е по добър да сменя материала, тук при нас в Монтана разлика в цената няма та не е проблем да го сменя :D :D :D :D :D
А дали ще са по евтини Липовите кошери като са на 5-то място? Ако е така да поръчвам на колегата
Колеги , грамотни хора сте! Защо обръщате внимание на драсканиците на някой , който дори не си е написал истинското име.Аман от палячовци.
Колеги, колко ли ще тежи пчелен кошер изработен от акация? Ще трябва много здрав кръст за да се работи с такива кошери.
Чам е общото наеминование на всички иглолисни дървета като,бял бор,смърч,ела,черен бор и т- н.
Не го познавам тоя Bee Varna и не съм ходил при него,защото бях болен....но от написаното мисля че трудно борави с понятията....Чам е турското име на иглолистната дървесина...чам е и елата и бора и смърча и мурата.....ще ида да видя що за майстор е този!!!
Има един производител до Провадия.Намира се в село Нова Шипка.Есента си поръчах кошери Дадан Блат 10 рамкови и останах много доволен.Кошерите ще ви ги изработи както ги искате,и цените са сравнително добри.
Копирах обявата му за тези които се интересуват.
Изработвам всички системи кошери, цени по договаряне. За количества – отстъпка, производствена база – село Нова Шипка, област Варненска
Име…….: Христо Стефанов
e-Mail….: kalmit@abv.bg
Телефон…: 0878305400
Благодаря за инфото....обадих се на човека и се разбрахме да се видим и договорим....