PDA

Виж пълната версия : ПРОДАВАМ СТАРИ КОШЕРИ



Mateev
14.04.2013, 20:02
По неведоми причини модераторите заключиха моята обява, затова я пускам отново. Ето оригиналната обява:

Продавам стари кошери без рамки и без пчелни семейства. Цена - 10-20 лв. в зависимост от състоянието. В момента правя прехвърляне към нови кошери и имам стотици стари всякакви стандарти, включая и куча марка. Ако на някой му се занимава - да идва и да си избира. Някои от тях са почти нови и/или са изключително добре запазени и им трябва само една боя.

При интерес - контакт на ЛС.

Ето допълнението за тези, които ми писаха ЛС:
Аз съм от Габрово. До момента около 100 кошера вече са прехвърлени в нови. Тази седмица ще прехвърлим още около 120 (от ДБ в ЛР). Следващата партида нови кошери ще дойде чак в края на април и тогава ще прехвърлим поне още 250.

Прехвърлянето се извършва посредством рязане на рамки, а това е много бавна операция. Ако някой иска, може да дойде и да си избере най-хубавите направо от непрехвърлените, и след това да помогне при тяхното прехвърляне и да повлича стария кошер заедно с 1 магазин за 10 лв. комплекта (тоест правя 10 лв. отстъпка, защото е помагал).

syzi
14.04.2013, 20:20
Матеев,всяка обява,която се пусне се заключва за коментар,има ЛС за това.Понеже вече си пуснал две еднакви обяви,ще изтрия първата.
Модератор