PDA

Виж пълната версия : ЗАМЕНЯМ РАКИЯ ЗА ПЧЕЛИ



Владимир Владимиров-Влад
12.02.2013, 20:06
Заменям висококачествена отлежала гроздова ракия за пчели. Отводки, семейства, гол рой и т.н. Въпрос на взаимна изгода. drinks;
В краен случай може и срещу мед, ракия за мед.

Тел. 0 888 314 774 Влад
vladstudio@abv.bg

Цеко
12.02.2013, 21:12
Дай някакви примерни параметри на "заменката", примерно 10 литра 50 градусова "джибровица", за 4 ДБ рамкова отводка (горе - долу така идва "заменката").

ianev
12.02.2013, 21:45
Зависи от какво е ракията аз моята мускатова ракия която правя не бих се съгласил да дам 10 литра за една отводка drinks;

Румен Димитров
12.02.2013, 21:48
...ще ме извинявате за офтопика, ама не се здържам:

Оценявам и дегустирам ракия....и мед wink;

Иначе имам един приятел, с няколко кошера и като го питах ще продава ли мед, той ме изгледа учудено и каза, че няма грам да продаде. Намерил един негов комшия дето вари хубава ракия....та носи му кило мед и оня му дава кило ракия...и засега е доволен от бартера....само дето оня с ракията се оплаква, че не може да смогне да изяде меда до следващия бартер :D

evgeni.filimonov
12.02.2013, 22:27
....само дето оня с ракията се оплаква, че не може да смогне да изяде меда до следващия бартер :D

Смях... това е готино.

Владимир Владимиров-Влад
13.02.2013, 09:37
Зависи от какво е ракията аз моята мускатова ракия която правя не бих се съгласил да дам 10 литра за една отводка drinks;
Да. Прав е ianev. Има ракия и ракия. Всеки си хвали стоката и сигурно е прав за себе си.
При бартера всичко е относително и както и друг път съм казвал важното е двете страни да са доволни.
По-горе някой бе предложил 10 литра за 4 рамкова отводка. Реално погледнато аз моята ракия я продавам по 10 лв литъра, но в същото време на приятели я подарявам срещу 0 лева литъра.....
Така че всичко е споразумение. Но 10 литра за добра отводка е все пак някакво начало. А когато при сделката се появят и искрени усмивки, значи всичко е наред. drinks;

Недялко Атанасов
13.02.2013, 20:54
Зависи от какво е ракията аз моята мускатова ракия която правя не бих се съгласил да дам 10 литра за една отводка drinks;МУСКАТОВА ли,ела че ми трябваш.....

ianev
13.02.2013, 21:20
Лалов то не е ракия а елексир :))). Ще трябва стабилно мезе там от тези странджанските :)))

Недялко Атанасов
13.02.2013, 21:39
Незнаех,че освен Стреанджанския манов мед има и друг елексир,но ако се окажеш що годе прав,бих прежалил едно Страндженско дядо от колекцията в килера tongueout;

Владимир Владимиров-Влад
13.02.2013, 23:19
Ей, ей ей, къде отидОхте ?
На спявката с мускатово дядо 'ала странджа" и аз бих участвал с удоволствие, но все пак темата ми има друга посока.
Ракия срещу пчели, или мед, но по-добре пчели.
drinks;

Владимир Владимиров-Влад
14.02.2013, 22:10
Не споменах в началото, но освен гроздова има и доволно количество сливова. drinks;

Владимир Владимиров-Влад
15.03.2013, 08:37
Поради нововъзникнали обстоятелства /кражбата в пчелина ми/ слагам и нова опция в обявата.
11 годишна сливова.