PDA

Виж пълната версия : ТЪРСЯ ТЪРГОВЕЦ НА ПЧЕЛЕН МЕД



piper
14.01.2013, 11:21
Здравейте,благодаря на всички Вас за чудесният форум.До сега ми бяхте много полезни с с намиране на отговорите който търсих.
Сега след усилената 2012/от която съм доволен/, търся търговец който за закупи моята продукция.Имам наличен мед в тенекии-основно липа и букет.Общо количество 500 кг.
Та търси се коректен търговец.Ако може бихте ли ми предоставили тел на такъв човек или организация.
0892 242690,в темата или на ЛС.
Спорна 2013 на всички Вас.

П.с.От Плевен съм

valeriboikov
15.01.2013, 16:03
Изглежда маи няма коректен търговец!

piper
15.01.2013, 20:36
Аз като споменах коректен и всички се изплашиха.Имах в на предвид който да дойде, да си вземе проба/ако иска/ и да каже-идвам в понеделник за го взема.И да дойде.С пари,кантар и да си плати и вземе стоката.А не като каже понеделник да ми дойде другият месец.Да ми шикълкави,мрънкя под носа и да се крие като мишок като му звъня да питам какво стана.
А не вярвам да няма такъв човек,щото мазите Ви да са пълни с тенекета.
Много се надявам да има поне един конкретен отговор, за да се разбере ,че ние като колеги си помагане ,а не си надничаме през оградите и да се надсмиваме и хихилкаме на проблемите на другия.ЗАЩОТО УТРЕ МОЖЕ ДА СИ ТИ ПОСТРАДАЛИЯТ.

toko652003
15.01.2013, 20:48
Google
(http://www.google.bg/webhp?hl=bg&tab=ww)

piper
15.01.2013, 21:07
Благодаря за съвета,
но не очаквах точно такава помощ.
От там се свързах с двама търговци още ноември.Единият барем взе проби.Още ги чакам.
Идеята е за коректен търговец,проверен,с който някой е работил и все още работи.

bobi
15.01.2013, 21:21
При тези пробва ли http://www.apitrade.bg/

piper
15.01.2013, 21:28
При тези пробва ли http://www.apitrade.bg/
Не но утре ще им звънна.Не знаех ,че идват до Плевен чак.Коректни ли са?

Димитър Лазаров
15.01.2013, 21:37
Апитреид Като им се обадих лятото ми казаха цена от 4,20 и ми казаха, че като тръгнат за проби ще ми се обадят и ако не съм го продал до тогава ще вземат проби. Е да ама като ми се обадиха след повече от месец и половина, два цената вече беше 3,70лв

piper
15.01.2013, 21:55
То на тази цена няма комуникираме дълго с тях.Ще звънна утре.А други търговци?
Аз до сега продавах на буркани,но от тази година реших да продавам на едро,но търговията се оказа по-трудна от производството. thumbdown;

piper
16.01.2013, 09:17
Както обещах пища резултата-говори с Апитрейд-цена букет 4.00,липа 4.20 лв. Обещаха скоро да вземат проби.След като евентуално се сключи сделка ще се похваля.
Специални благодарности на колегата bobi за помощта.

Цеко
16.01.2013, 18:07
Дано да излезнат коректни, "Апимел" Раковски (мисля така се казваха) взимаха проби края на ноември и още ги няма. Обадих им се преди няколко дни и един взе да ми мрънка че нещо имали проблем с договорите и т.н. щел да ми се обади до няколко дни, но и до сега нямам отговор.

piper
16.01.2013, 21:16
Значи не само при мен е така.Спред мен при такава ситуация звъниш на всички които знаеш,и....който превари той ще натовари.
То така и така всички дават една и съща цена така ,че...няма разлика за теб/нас/.Успех с продажбата.

Цеко
16.01.2013, 22:28
До сега винаги съм си продавал меда в "сивия" сектор, но миналата година при подаването на годишната данъчна декларация служителката от НАП много се учуди че от толкова кошери нямам деклариран приход от продажбата на мед, тази година (2012г.) реших да"замажа" положението като продам известно количество с документи, но уви п независещи от мен причини пак ударих на камък....

bobi
17.01.2013, 10:31
Както обещах пища резултата-говори с Апитрейд-цена букет 4.00,липа 4.20 лв. Обещаха скоро да вземат проби.След като евентуално се сключи сделка ще се похваля.
Специални благодарности на колегата bobi за помощта.

Няма защо градски.До сега не съм имал проблеми с тях, коректни са, но тази цена мен вече не ме устройва.