PDA

Виж пълната версия : МОЖЕМ ЛИ ДА ЗАОБИКОЛИМ ПРЕКУПВАЧИТЕ НА МЕД



Максим Тодоров
21.12.2012, 19:42
Нека тази тема да внедри много неясни неща които да ни помогнат ако решим да заобиколим Българските прекупвачи и решим сами да си изнесем продукцията навън.
На мен в момента ме интересува нашите прекупвачи примерно един такъв колко мед изнася на един път,в тенекии или в някакви бидони или може би варели,също така примерно в Германия там пък на някаква фирма която също се занимава с прекопуване ли го продават или на някакъв цех за разфасоване на мед.
Нека всеки ако има каквато и да е информация нека да я сподели drinks;

Румен Димитров
21.12.2012, 19:46
Можем ли да заобиколим прекупвачите на мед?

Можем, ама докато не се научим като нация, да не гледаме у канчето на другия....от тва заобикаляне файда за крайния производител пак нема да има ......

alex74
22.12.2012, 21:07
Мед се изнася всякак от България-с буркани ,на теникии,в бидони,варели,цистерни,лег лно и нелегално.По мой наблюдения най-вече за Турция и Гърция-тук при нас обикалят много турски прекупвачи,купуват меда за 4лв. и доколкото съм чул го продават в Турция за около 12лв. на едро. А според мен търговците може да се избегнат като създадем самите ние такъв търговец /клинът клин избива/,но е въпрос на много стройна организация и дисциплина.