PDA

Виж пълната версия : ЗАСЛУЖАВА ЛИ СИ .. ?



Б.Иванов
10.07.2012, 18:12
Заслужава ли си да чета книгата "Българска пчеларска енциклопедия" може ли да се научи от нея ?

Искам мнение само на хора ,който са я чели .

Владо-Gillan
10.07.2012, 18:27
много е полезна, но само ако преди това си прочел и разбрал Календара на Радоев

Mind_Control
10.07.2012, 20:18
Заслужава ли си да чета книгата "Българска пчеларска енциклопедия" може ли да се научи от нея ?

Искам мнение само на хора ,който са я чели .

Много неща можеш да научиш от нея. Но преди това прочети някоя по- тънка книжка, за да добиеш обща култура по въпросите на пчеларството.

Но честно да ти кажа, щом те мързи да прочетеш една книга, то не си те представям, като пчелар.

Пламен Ганев
10.07.2012, 20:29
Това е книгата с най-много информация както за биологията на пчелите,така и за класическите методи за пчеларстване.Много е полезна!

Владо-Gillan
10.07.2012, 21:09
нямаш на представа колегите колко са прави, замисли се и после чети.Аз се съгласявам с мненията им

павликянин
10.07.2012, 22:16
Книгата има ли я някъде сканирана?

зуница
10.07.2012, 22:18
Енциклопедиите не са романи и не е необходимо да се насилваш да ги четеш.Четеш това което ти е потребно в момента и забелязваш други интересни неща.И без друго никой не е научил енциклопедия наизуст.Намери си "1001 въпроса и отговора по пчеларство".Още я предлагат тук там.Имаш въпрос -търсиш отговор.Така по-лесно се учи.
Енциклопедията е единствената така ,че все нещо полезно ще си намериш.Не очаквай да я прочетеш на един дъх.

Б.Иванов
10.07.2012, 23:11
....
Но честно да ти кажа, щом те мързи да прочетеш една книга, то не си те представям, като пчелар.

Кой Ви каза ,че ме мързи ? ! Просто питам дали ще науча нещо от нея ,защото мисля да почвам да се занимавам с това ! Иначе за другите коментари благодаря ! Темата може да се лок . ;)

Владо-Gillan
10.07.2012, 23:26
ще научиш, но първо прочети календарния справочник на Л.Радоев