PDA

Виж пълната версия : ТОВАРЕНЕ И РАЗТОВАРВАНЕ



Gogo
28.06.2012, 10:40
Не можах да прочета кой как се справя с тази дейност, затова покрай моя проблем, пускам отделна тема.

Имам малко на брой ЛР кошерчета, които трябва да преместя с бус. Проблемът ми е, че вероятно трябва да се справям сам и няма как да ги вдигна целите (дълбоко дъно + 2 корпуса) и да се разхождам с тях насам натам. Как трябва да процедирам в подобен случай?

Като кг мога да ги вдигна и да ходя с тях, но формата не предполага стабилен захват и сигурност. Вероятно ако си направя някакви колани/тиранти, с които да ги придържам към мен.. :)

Светозар Каменов
28.06.2012, 10:52
Честно да ти кажа не виждам как ще се справиш сам. Най-добре е да намериш някой, който да ти помогне. Може да си докараш проблем при евентуално изтърване.

Атанас Воденичаров
28.06.2012, 11:19
Преди месец носих около 30 метра ЛР дълбоко дъно и един корпус,като стигнах до мястото където да го оставя щях да го изпусна от умора,а мога да кажа че не съм от слабите.Намери някой да ти помогне.

Gogo
28.06.2012, 11:23
Да разбирам, че не мога да ги товаря и разтоварвам корпус по корпус.
.., че и докато бяха на отводки ги забих на един наклонен терен, весело.. - това изключва пренасянето с количка на 1 колело. Остава да си намеря количка на 2, от тези складовите, и да помедитирам отново над проблема.

Николай Христов-nikberk
28.06.2012, 12:03
Не можах да прочета кой как се справя с тази дейност, затова покрай моя проблем, пускам отделна тема.


Аз се справям с това: http://pchelari.com/forum/viewtopic.php?t=3770

Юрий Цветков
28.06.2012, 13:27
Щом ще се занимаваш с подвижно, най-добре си намери помощник.