PDA

Виж пълната версия : МОШЕНИЦИ



Мустафа Исмаилов
19.04.2012, 15:30
ДЖИ АЙ ХЪНИ ЕООД са мушенници като дойдоха да искупуват меда казаха че ще купуват без фактура асега който е дал получават писма че сделката е декларирана в НАП

Ивайло Велинов
19.04.2012, 15:43
мУшенници ли са хора, които спазват закона? Или нещо пропускам?

kando
19.04.2012, 15:48
Че, като няма фактура, как са определили от кого, колко мед са купили?

Мустафа Исмаилов
19.04.2012, 15:51
мУшенници ли са хора, които спазват закона? Или нещо пропускам?

мушеници са като кажат нешто даго испълнят ане вземаме без фактура аслет няколко месеца ги декларират ати данеси служител на тази фирма

plamen
19.04.2012, 15:57
ДЖИ АЙ ХЪНИ ЕООД са мушенници като дойдоха да искупуват меда казаха че ще купуват без фактура асега който е дал получават писма че сделката е декларирана в НАП

Мисля че за да изнесат меда във чужбина трябва да го декларират от къде са го купили.за това почти всеки прекупвач го декларира в НАП.Друг е въпроса дали ти го е взел на по ниска цена и ти е обещал че няма да плащаш данъци.

Мустафа Исмаилов
19.04.2012, 16:04
Че, като няма фактура, как са определили от кого, колко мед са купили?

Излиза с номера че трябва да пише товарителница и ти взима данните разбирашго ама късно той ти е взел вече данните

Ивайло Велинов
19.04.2012, 16:30
Еми да мУшенници на секаде. Едни обештават нешто анего испалняват, дргуи опитват да минат танко аслет неколко месеца терикатлъка излиза наяве и си плаштат ..

Мустафа Исмаилов
19.04.2012, 16:38
пиши като отрезнееш че нети се разбира

Ивайло Велинов
19.04.2012, 16:41
Аз ще отрезнея, но ти тепърва да се научиш да пишеш едва ли, извинявай но не се сдържах

koragroup
19.04.2012, 18:38
Аз ще отрезнея, но ти тепърва да се научиш да пишеш едва ли, извинявай но не се сдържах

+1

Тодор Тодоров
19.04.2012, 18:59
Чуждото го виждаме, а нашето не. Не знам кой е пияния. То бива бива ама девет грешки в едно изречение.......да не говорим за препинателните знаци. И малко по темата.....с приемо-предавателен протокол също изкупуват мед и го представят в НАП (не е фактура, но важи). Този който дава мед да гледа какво подписва.

syzi
19.04.2012, 19:10
Тази фирма е на Георги Иванов,всички го знаят кой е.

plamen2009
20.04.2012, 04:43
Кой е Георги Иванов?

vanHanegem
20.04.2012, 06:45
Кой е Георги Иванов?

Първият български космонавт.

syzi
20.04.2012, 06:54
Собственикът на Булмед.Питай за него стотиците "ожилени",дето още чакат да си вземат парите.

Ruslan
20.04.2012, 08:09
Еми да мУшенници на секаде. Едни обештават нешто анего испалняват, дргуи опитват да минат танко аслет неколко месеца терикатлъка излиза наяве и си плаштат ..

Това ми хареса!Поздравления advanced drinks;
Много добър отговор, но горкия не се усети :D

gena
19.06.2012, 02:02
advanced що се ебаваш с хората...
Musi дава полезна информация относно купувачите на мед, а ти я гониш от форума.

Spens
19.06.2012, 02:31
Извинете колеги но не се разбира името и населено място на човека -покажете снимки и видео ако може,нека не бъдем голословни-завлечени клиенти ,квитанции,празни тенекии ,ако може.

Spens
19.06.2012, 02:40
Собственикът на Булмед.Питай за него стотиците "ожилени",дето още чакат да си вземат парите.
а вие шамари нямате ли?/?

Ивайло Велинов
19.06.2012, 15:54
advanced що се ебаваш с хората...
Musi дава полезна информация относно купувачите на мед, а ти я гониш от форума.

Вярно не ми прави чест да се "ебавам" с хората. Мога да се оправдая, че в случая имаше комбинация от неграмотност и човешка лакомия, която побързах да накажа. Вярно нямам право да съдя, но и неграмотници нямат право да се изявяват на публични места.

Моя контра въпрос е, какво е полезното от информацията на колегата? В опитите си да скриеш доходи от държавата да не се пр**б*ш конкретно с тази фирма?

Б.Медаров
19.06.2012, 17:46
ПАЗЕТЕ СЕ ОТ ЧОВЕК С ФАМИЛИЯ СЛАВОВ от Бургас ,по точно е от Софииско,но е ментарджия,от няколко седмици обикаля из Бургаска област с цел да закупи пчели.Оказа се,че господина като дойде на пчелина ми,и видя няколко кошера без да дигне капаците вече имаше мерака да закупи стоката.Но по много подозрителен начин бързаше да напусне пчелина с сеат толедо бордо бс рег.седан.Пича е старичък с бяла брада и коса,мисля че е бивш моряк .това разбрах от мои познат в полицията.Пиша това защото след седмица на пчелина ми,по точно снощи хванах ме 2 мангали които горките го отнесоха яко,просто не знаеха че пчелина се пази от охраната на язовира където са кошерите.Оказа се че са пратини от възрастен човек с червена кола сеат с бяла брадичка,и сега на тоя ще му ......... judge; Така че колеги пазете се от копувачи с такава визия.

Юрий Цветков
19.06.2012, 19:41
Най-добре го снимай, преди "личния разговор" и го качи тук за да го видят всички.

gogol
17.09.2013, 20:47
Мъж от Свети Влас бе измамен от мним купувач на мед
Източник: News.Burgas24.bg 14:43 / 17.09.2013 Отпечатай Изпрати
Вчера, около 12.00 ч. в Районно управление «Полиция» - Несебър, е получено съобщение от 66-годишен мъж от Свети Влас, за това че половин час по-рано под предлог, че ще купува пчелен мед, в дома му на ул. «Рила» дошъл непознат мъж, който чрез заблуда му отнел сумата от 1 800 лв. Работата по случая продължава от служители на Районно управление «Полиция» - Несебър.

jojonov
11.10.2013, 07:13
Хубаво, как става тази работа?? Човекът ще продава мед, трябва пари да взема, а той дал?! Обикновено измамите стават заради глупост и алчност... тука какво ли е било повече?

Диян Димитров
11.10.2013, 08:00
Защо си мислиш, че "чрез заблуда" значи, че му ги е дал ? По скоро сам си ги е взел след като му е отклонил вниманието примерно с поискване на чаша вода или др..