PDA

Виж пълната версия : Купувам пчелни майки



ch.atanasov
22.08.2021, 06:58
Някой може ли да прати две майки?

kuline
22.08.2021, 15:29
Някой може ли да прати две майки?
С пощенски гълъб или..

ch.atanasov
22.08.2021, 18:13
С пощенски гълъб или..

Калински, ти от много пожари да не си прегрял бре.:crazy:

зуница
22.08.2021, 22:40
Някой може ли да прати две майки?
Пробвай с някой от тия в списъка.Тоя списък нали е за такива случаи.;)
https://agri.bg/novini/vizhte-spisk-na-proizvoditelite-na-pchelni-mayki-i-otvodki

kuline
22.08.2021, 23:00
Калински, ти от много пожари да не си прегрял бре.:crazy:

Не, Ве. Чудех се де са губиш, а ти си бил на Луната. :bigsmile:
За туй не си разбрал, че пощаджиите не приемат за пратки майки, освен от лицензирани. ;)

ch.atanasov
23.08.2021, 06:59
За туй не си разбрал, че пощаджиите не приемат за пратки майки, освен от лицензирани. ;)

Не само си прегрял, ами си и изпушил.:crazy:Къде прочете, че търся майки от нелицензиран производител, та да ми ги ръсиш тези.

kuline
23.08.2021, 09:06
Не само си прегрял, ами си и изпушил.:crazy:Къде прочете, че търся майки от нелицензиран производител, та да ми ги ръсиш тези.

Щом си опрял да търсиш тук... няма какво да добавя. Битак нямате ли? Може и там да попиташ. :bigsmile:

ch.atanasov
23.08.2021, 12:24
Щом си опрял да търсиш тук... няма какво да добавя. Битак нямате ли? Може и там да попиташ. :bigsmile:

И битак имаме, и фейса , и базара е пълен с обяви, ама викам си : ще взема от някой спец, като теб- расови,супер-дупер. Другите спецове поне си мълчат, а ти нали си голямата работа трябва да се изакаш на обявата ми.

kuline
23.08.2021, 13:03
И битак имаме, и фейса , и базара е пълен с обяви, ама викам си : ще взема от някой спец, като теб- расови,супер-дупер. Другите спецове поне си мълчат, а ти нали си голямата работа трябва да се изакаш на обявата ми.

Благодаря за оценката. Аз си правя майки колкото за мен. Колкото аз "акам", толкова и ти, че даже повече. Май те е подгонила критическата здраво.

kaloyanv
23.08.2021, 13:20
А това заяждане ли е или просто шега между приятели. Че аз още не мога да разбера стила на писане тук.

jdrumev
23.08.2021, 16:25
А това заяждане ли е или просто шега между приятели. Че аз още не мога да разбера стила на писане тук.


Кодирано е...:laughing:

ch.atanasov
23.08.2021, 18:20
Благодаря за оценката. Аз си правя майки колкото за мен. Колкото аз "акам", толкова и ти, че даже повече. Май те е подгонила критическата здраво.

То август от жегите, народа изтрещява, ама при теб е професионално изкривяване. :crazy:Стига сра на обявата ми , бил си правил майки, нито съм ти искал майки, нито съм ти искал мнение. Като не можеш да предложиш и искаш да се чекаш на дъртия ми, намери друга тема.

пп. при толкова много акъл, сещаш ли се , че и аз си правя майки. май -НЕ.

jdrumev
23.08.2021, 18:24
То август от жегите, народа изтрещява, ама при теб е професионално изкривяване. :crazy:Стига сра на обявата ми , бил си правил майки, нито съм ти искал майки, нито съм ти искал мнение. Като не можеш да предложиш и искаш да се чекаш на дъртия ми, намери друга тема.

пп. при толкова много акъл, сещаш ли се , че и аз си правя майки. май -НЕ.


Как ги правиш?

kuline
23.08.2021, 19:21
То август от жегите, народа изтрещява, ама при теб е професионално изкривяване. :crazy:Стига сра на обявата ми , бил си правил майки, нито съм ти искал майки, нито съм ти искал мнение. Като не можеш да предложиш и искаш да се чекаш на дъртия ми, намери друга тема.

пп. при толкова много акъл, сещаш ли се , че и аз си правя майки. май -НЕ.

С цветущите ти епитети, душа не ми дава да ни ти отговоря :) . Правиш си - ок, ама защо не си предвидил такава ситуация, при която са ти необходими майки. То явно ти трябват каквито и да са. Цинцар си инак бих ти предложил сайт, от където да си купиш елитна майка, ама бая еврака, но щом си опрял тук да търсиш, то ясно. Хайде със здраве. ;)

jdrumev
23.08.2021, 19:29
С цветущите ти епитети, душа не ми дава да ни ти отговоря :) . Правиш си - ок, ама защо не си предвидил такава ситуация, при която са ти необходими майки. То явно ти трябват каквито и да са. Цинцар си инак бих ти предложил сайт, от където да си купиш елитна майка, ама бая еврака, но щом си опрял тук да търсиш, то ясно. Хайде със здраве. ;)


:bigsmile:Я дай на мен да го видя тоя сайт.:bigsmile:Тая година копувам яко.;):bigsmile:

kuline
23.08.2021, 19:32
:bigsmile:Я дай на мен да го видя тоя сайт.:bigsmile:Тая година копувам яко.;):bigsmile:

Пусни си обява. ;)

jdrumev
23.08.2021, 19:36
Пусни си обява. ;)


Аз от всеки не копувам.;)

ch.atanasov
23.08.2021, 20:07
С цветущите ти епитети, душа не ми дава да ни ти отговоря :) . Правиш си - ок, ама защо не си предвидил такава ситуация, при която са ти необходими майки. То явно ти трябват каквито и да са. Цинцар си инак бих ти предложил сайт, от където да си купиш елитна майка, ама бая еврака, но щом си опрял тук да търсиш, то ясно. Хайде със здраве. ;)

Калински, разочароваш ме, друго мнение имах за теб. Какви епитети бе брато, то срането си е чист глагол.:bigsmile:

пп. Какво да предвидя бе брато, да не съм врачка. Със здраве. kiss;Имаш да си връщаш, ама тук ли намери.hi;

kuline
23.08.2021, 20:39
Калински, разочароваш ме, друго мнение имах за теб. Какви епитети бе брато, то срането си е чист глагол.:bigsmile:

пп. Какво да предвидя бе брато, да не съм врачка. Със здраве. kiss;Имаш да си връщаш, ама тук ли намери.hi;

Добре, че не се влияя от хорското мнение, че вече да са ме изяли червеите. Пък знае ли човек, можеше да съм със „Sangre Azul“ ;)

Георги 1974
23.08.2021, 20:49
https://beejournal.ru/razvedenie-i-soderzhanie-lubitel/4428-selektsiya-bez-problem
Страница пчеловода-любителя - журнал Пчеловодство
(https://beejournal.ru/lyubitelyu),,Не от хорошей жизни российский пчеловод приобретает племенных маток, как правило, нерайонированных пород и не всегда заявленного качества. Предприниматели везут маток неизвестно откуда, даже из дружественных государств, не соблюдая ни норм, ни правил, преследуя единственную цель — заработать деньги. После этого появляются помеси неизвестного происхождения, в большинстве случаев ухудшающие общее состояние пасек. Соответственно, уменьшается выход продуктов пчеловодства, ухудшается иммунитет пчел, создается неблагоприятный санитарно-эпидемиологический фон в округе.,,
В.Ю.ПЕРЕТРУХИН/Приморский край

ch.atanasov
24.08.2021, 07:17
.... можеше да съм със „Sangre Azul“ ;)

Боже, боже, доколкото те знам по-скоро си български кастилец или арабин.:bigsmile:

kuline
24.08.2021, 19:30
Боже, боже, доколкото те знам по-скоро си български кастилец или арабин.:bigsmile:

С това твое саркастично остроумие, не ще си намериш майки и не само. Но ти си имаш всичко, само майки не. Можеш да си ги правиш, ама когато ти трябват да нямаш - ей това е нищоправене. А кой чер, кой бял няма значение, като при пчелите.
ПП А бе, вас да не ви е раждала една майка с текташаклията. :bigsmile:

ch.atanasov
24.08.2021, 20:00
С това твое саркастично остроумие, не ще си намериш майки и не само. ..

Така е калински, много има като теб ,/ засегнати -обидени/ останах без основи, сега без майкиcrying;.Ще взема да гледам биволи вече.:bigsmile:

kuline
24.08.2021, 20:03
Така е калински, много има като теб ,/ засегнати -обидени/ останах без основи, сега без майкиcrying;.Ще взема да гледам биволи вече.:bigsmile:

С ръка на сърце си признавам - не мога да разбера, за какво намекваш

jdrumev
24.08.2021, 20:16
Така е калински, много има като теб ,/ засегнати -обидени/ останах без основи, сега без майкиcrying;.Ще взема да гледам биволи вече.:bigsmile:
:cool::cool::cool::cool::cool:

зуница
24.08.2021, 22:04
На Чанко му майки не требАт. Заяви , че от нелицензирани не купува.За списъка на лицензираните дума не обели.Та явно нещо друго го е засърбяло и е чакал някой да го изчеше.
Явно от време на време джендърското ( сам го е твърдял ) у него го зове.:laughing:

Pero Melifero
24.08.2021, 22:57
Човека 2 майки не му достигаха вие го обърнахте на теории на конспирациите, Дейвид Айк пасти да яде:laughing:
Ей затуй е хубаво, човек да си хване няколко ройчета през сезона и да ги хвърли в някое кюше, за зор-заман

ch.atanasov
25.08.2021, 20:10
На Чанко му майки не требАт. Заяви , че от нелицензирани не купува.За списъка на лицензираните дума не обели.Та явно нещо друго го е засърбяло и е чакал някой да го изчеше.
Явно от време на време джендърското ( сам го е твърдял ) у него го зове.:laughing:

Е, как да оставя без внимание тъпотиите на пернишката мека китка. Това явно е творено след третата ракия, друго обяснение не намирам. Абе братчет, нали съм ти писал, че с този педалски никнейм, не минаваш за мъж при мен.Боже, боже кой взел да ми пише за джендъри и начесване. Уджас.crying;:(

пп. и не си удряй дупето в тавана за да ме уязвиш и засегнеш- имунизиран съм.

jdrumev
25.08.2021, 20:22
Е, как да оставя без внимание тъпотиите на пернишката мека китка. Това явно е творено след третата ракия, друго обяснение не намирам. Абе братчет, нали съм ти писал, че с този педалски никнейм, не минаваш за мъж при мен.Боже, боже кой взел да ми пише за джендъри и начесване. Уджас.crying;:(

пп. и не си удряй дупето в тавана за да ме уязвиш и засегнеш- имунизиран съм.


Майки търсиш ли още или ще си пишем за педали?:bigsmile:Батко Зуница ако е педал Чанко,я съм пчеларин на годината...;):bigsmile:

kuline
25.08.2021, 21:39
Е, как да оставя без внимание тъпотиите на пернишката мека китка. Това явно е творено след третата ракия, друго обяснение не намирам. Абе братчет, нали съм ти писал, че с този педалски никнейм, не минаваш за мъж при мен.Боже, боже кой взел да ми пише за джендъри и начесване. Уджас.crying;:(

пп. и не си удряй дупето в тавана за да ме уязвиш и засегнеш- имунизиран съм.

Чудя ти се на акъла. Какъв е тоз мерак у теб, да се чекнеш на всички на ред. 'Кво търсиш в крайна сметка - майки или чесало на дупето?

зуница
25.08.2021, 22:02
Е, как да оставя без внимание тъпотиите на пернишката мека китка. Това явно е творено след третата ракия, друго обяснение не намирам. Абе братчет, нали съм ти писал, че с този педалски никнейм, не минаваш за мъж при мен.Боже, боже кой взел да ми пише за джендъри и начесване. Уджас.crying;:(

пп. и не си удряй дупето в тавана за да ме уязвиш и засегнеш- имунизиран съм.
Ем сърби! Ем боли! Ще му се на Чанко мъжка ласка.Ама няма да го огрее!
п.п. Нали ти писах и преди бре Чанко, че при нас лекуваме от празноглавие с Ф16 (арматурка, да не убива ръката) , увита във вестник за удобство на "доктора".:laughing:

ch.atanasov
26.08.2021, 19:44
Чудя ти се на акъла. Какъв е тоз мерак у теб, да се чекнеш на всички на ред. 'Кво търсиш в крайна сметка - майки или чесало на дупето?

Е, нямам толкова акъл иначе щях да съм пожарникар. Аз търся майки, ама си прочети писаниците и ще видиш, че ти се чекаш на моя. Аман от "мъжаги".:bigsmile:

ch.atanasov
26.08.2021, 19:50
Ем сърби! Ем боли! Ще му се на Чанко мъжка ласка.Ама няма да го огрее!
п.п. Нали ти писах и преди бре Чанко, че при нас лекуваме от празноглавие с Ф16 (арматурка, да не убива ръката) , увита във вестник за удобство на "доктора".:laughing:

Чудя се откъде ти идва тая любов към менkiss;. За втори път ти идва музата. Ква арматура бе братчет, нали си мъжага.Само дето ника ти е на жена. Джендъра вика: дръжте джендъра.:bigsmile:

kuline
26.08.2021, 20:36
Е, нямам толкова акъл иначе щях да съм пожарникар. Аз търся майки, ама си прочети писаниците и ще видиш, че ти се чекаш на моя. Аман от "мъжаги".:bigsmile:

Не е проблем, че нямаш акъл, а че не умееш да го ползваш рационално. И не прехвърляй вината, знам че ти е в кръвта, но..

Георги 1974
26.08.2021, 20:52
На пръв поглед няма нищо общо с темата но като се загледа човек във втората снимка ще се сети та: Има ли мед от кокичета, че на руския пазар го има и макар да се шегуват някои: елфи или пчели са го събирали, си го има и не е от най евтините?
1
10789

2
10790

kuline
26.08.2021, 21:17
На пръв поглед няма нищо общо с темата но като се загледа човек във втората снимка ще се сети та: Има ли мед от кокичета, че на руския пазар го има и макар да се шегуват някои: елфи или пчели са го събирали, си го има и не е от най евтините?
1
10789

2
10790
Гоше, то и в България има розов мед, демек от рози. ;) Но както обявиха производителите или по-скоро, тия които го фабрикуват, е букет с розова есенция или нещо от сорта.

Трендафил Дончев
26.08.2021, 21:19
На пръв поглед няма нищо общо с темата но като се загледа човек във втората снимка ще се сети та: Има ли мед от кокичета, че на руския пазар го има и макар да се шегуват някои: елфи или пчели са го събирали, си го има и не е от най евтините?
1
10789

2
10790

Както и преди съм казвал, че някои колеги само им кажи за някакво цъфтящо растение и ето ти мед от него. Важно е обаче дали ще има глупаци да му се хванат на въдицата. В някои книги е написано колко нектар е възможно да се вкара от декар цъфтяща растителност. Значи от един декар кокичета е възможно да се появи някакво количество нектар, но някой виждал ли е един декар кокичета? Та някои като започнат да пишат глупости, че вземат и да се унасят. Сами си вярват на простотиите. Мед от кокичета!?:bigsmile:

Георги 1974
26.08.2021, 21:31
Както и преди съм казвал, че някои колеги само им кажи за някакво цъфтящо растение и ето ти мед от него. Важно е обаче дали ще има глупаци да му се хванат на въдицата. В някои книги е написано колко нектар е възможно да се вкара от декар цъфтяща растителност. Значи от един декар кокичета е възможно да се появи някакво количество нектар, но някой виждал ли е един декар кокичета? Та някои като започнат да пишат глупости, че вземат и да се унасят. Сами си вярват на простотиите. Мед от кокичета!?:bigsmile:
По принцип на теория е възмножно но на практика едва ли прав си за декарите отделно студа и силата на семейства но това на снимките хем е мед от кокиче хем не е .Истински си е ,но е от Алтайски Кандик

Ако внимателно прочетете информацията, която е посочена на етикета на буркана с надпис „Кокиче мед“, се оказва, че източникът на нектар е цвете, наречено планински кандик. Латинското наименование на Erythronium е алтайско кокиче.
https://jnbhdglgqcpg.cdn.shift8web.com/wp-content/uploads/2018/11/podsnezhnik.jpg
Кандик е луковично растение, принадлежащо към семейство лилии. Основният период на цъфтеж пада през май, когато настъпва стабилно топло време, насекомите активно събират прашец.

П.П.Та се чудя за майките и меда от алтайски кандик

зуница
26.08.2021, 22:10
Чудя се откъде ти идва тая любов към менkiss;. За втори път ти идва музата. Ква арматура бе братчет, нали си мъжага.Само дето ника ти е на жена. Джендъра вика: дръжте джендъра.:bigsmile:
Че в главата ти е пълен вакуум отдавна е ясно на всички. Напрегни ако нещо е останало в кухината и прочети за ДобротиЦА( от твоя край е) щом простотията ти е смутена от звученето.
https://bg.wikipedia.org/wiki/Добротица
Я си спомни кой идиот препоръчваше пестициди за гъгрици в пчеларството за предпазване на восъка? Дали пък не беше същия идиот дето се хвалеше с джендърски наклонности?
п.п. Обичам да изтребвам вредители. Ти в коя категория се вписваш?;)

ch.atanasov
27.08.2021, 20:54
Не е проблем, че нямаш акъл, а че не умееш да го ползваш рационално. И не прехвърляй вината, знам че ти е в кръвта, но..


Че в главата ти е пълен вакуум отдавна е ясно на всички. Напрегни ако нещо е останало в кухината и прочети за ДобротиЦА( от твоя край е) щом простотията ти е смутена от звученето.
https://bg.wikipedia.org/wiki/Добротица
Я си спомни кой идиот препоръчваше пестициди за гъгрици в пчеларството за предпазване на восъка? Дали пък не беше същия идиот дето се хвалеше с джендърски наклонности?
п.п. Обичам да изтребвам вредители. Ти в коя категория се вписваш?;)

Сладури, затова ви обичам.kiss; Ако още не сте разбрали темата е : купувам майки. Колко е просто : имаш, предлагаш-нямаш подминаваш. Е, начесахте ли си егото? Жалки педали.hi;

пп. пернишки идиот, нали ти писах да си смениш ника и да не удряш тавана с дупето.:bigsmile:

jdrumev
27.08.2021, 21:11
Сладури, затова ви обичам.kiss; Ако още не сте разбрали темата е : купувам майки. Колко е просто : имаш, предлагаш-нямаш подминаваш. Е, начесахте ли си егото? Жалки педали.hi;

пп. пернишки идиот, нали ти писах да си смениш ника и да не удряш тавана с дупето.:bigsmile:


Я съм по убавец от тия двамцата...:bigsmile:

kuline
27.08.2021, 21:24
Сладури, затова ви обичам.kiss; Ако още не сте разбрали темата е : купувам майки. Колко е просто : имаш, предлагаш-нямаш подминаваш. Е, начесахте ли си егото? Жалки педали.hi;

пп. пернишки идиот, нали ти писах да си смениш ника и да не удряш тавана с дупето.:bigsmile:

Ч'ай сега! Наричаш ни ПЕДАЛИ, имаш ли основателна причина за това или толкова ти е речника, съответно акъла? А бе, вие, по него край, изключае единици, май сте "сгънали" нещо византийско - липса на адекватно отношение към опонента.
Та за майките - Колко пари даваш, мога и да ти ги донеса, както и предам в семействата, че явно си неспособен и добър ден да речеш. :bigsmile:

зуница
27.08.2021, 22:09
Сладури, затова ви обичам.kiss; Ако още не сте разбрали темата е : купувам майки. Колко е просто : имаш, предлагаш-нямаш подминаваш. Е, начесахте ли си егото? Жалки педали.hi;

пп. пернишки идиот, нали ти писах да си смениш ника и да не удряш тавана с дупето.:bigsmile:
Е?! Не познах ли , че го сърби дупето? Само за педали си мисли. :laughing:
Ей, Чанко, не го върти тука.Няма да те огрее. Само Ф16 мога да ти предложа.;) А и на нормалните хора им се повръща от джендърите.:mad:

jdrumev
27.08.2021, 22:20
Подозирах ви вас двамцата след като одихте подиреми,че сте меки китки,но чанко ми овори очите.:bigsmile:

Трендафил Дончев
28.08.2021, 16:08
Хайде поиграйте си още малко, че ще трия темата.;)

zapstojan
28.08.2021, 17:21
Хайде поиграйте си още малко, че ще трия темата.;)

Най-после да се намерят две майки.;)

Христо Димитров
28.08.2021, 17:51
Хайде поиграйте си още малко, че ще трия темата.;)


И да ги изчакаш, пак ще трябва да метеш ;)
Да са живи и здрави колегите, ама вярно има някакви флуиди между тях....:laughing:
Лошото , че не са любовни, ами ми се струва , че си е по-скоро нетърпимост между тях :)
Без да вземам страна по въпроса, Калин и Зуница се заяждат само с Чанко от целия форум, а Чанко сипва и провокира на почти всеки и то без зор и без да познава хората :)
Така че е ясно кой е провокатора :laughing:
Дачето естествено:laughing:

jdrumev
28.08.2021, 17:56
И да ги изчакаш, пак ще трябва да метеш ;)
Да са живи и здрави колегите, ама вярно има някакви флуиди между тях....:laughing:
Лошото , че не са любовни, ами ми се струва , че си е по-скоро нетърпимост между тях :)
Без да вземам страна по въпроса, Калин и Зуница се заяждат само с Чанко от целия форум, а Чанко сипва и провокира на почти всеки и то без зор и без да познава хората :)
Така че е ясно кой е провокатора :laughing:
Дачето естествено:laughing:


Може да са садомазо джендъри Хиче.:bigsmile:

kaloyanv
28.08.2021, 20:34
Понеже следя темата да си кажа и моето мнение. Ако човека е искрен и наистина иска някой да му прати 2 майки, значи цялото последващо нещо като мнения са нещастни заяждания. Обаче ако това го пише само като провокация с някаква друга цел си е чисто педалско от негова страна. Затова че е 50 на 50 .

Но според мен това не е нормално и би трябвало хора които се занимават с отглеждане на пчели да комуникират по съвсем различен начин. Вярно е че пчеларите не са като планинарите (има много случайно субсидирани хора) но все пак се води че от еродираните и образованите.

zapstojan
28.08.2021, 20:40
...Обаче ако това го пише само като провокация с някаква друга цел....

Каква провокация и с каква цел?:crazy:
Като знам че не си прочел заглавието на темата на Галин, едва ли си изучил "Теория на конспирацията" до съвършенство.nono;

kaloyanv
28.08.2021, 20:42
Тук прочетох доста добре и не ми хареса. За другото помислих че е просто неуместна реклама. А то цялата тема си е реклама била, това което не видях.

zapstojan
28.08.2021, 20:50
....Но според мен това не е нормално и би трябвало хора които се занимават с отглеждане на пчели да комуникират по съвсем различен начин. Вярно е че пчеларите не са като планинарите (има много случайно субсидирани хора) но все пак се води че от еродираните и образованите.

Ако това го беше написал в отделен пост, щях да го палцирам.
За Друмев те предупредих. Палцира без задръжки.:laughing:

ch.atanasov
29.08.2021, 20:50
Ч'ай сега! Наричаш ни ПЕДАЛИ, имаш ли основателна причина за това или толкова ти е речника, съответно акъла? А бе, вие, по него край, изключае единици, май сте "сгънали" нещо византийско - липса на адекватно отношение към опонента.
Та за майките - Колко пари даваш, мога и да ти ги донеса, както и предам в семействата, че явно си неспособен и добър ден да речеш. :bigsmile:

Малко със закъснение, ма ша ма извиниш. Ами педали сте-онлайн мъжаги. :bigsmile:Какъв е човек, когато веднага разбира къде ме сърби и иска да ме почеше. kiss; Само на византиец не бяха ме обиждали, върховен си.bow;Сега се изчервявам , засрамвам се и напускам форума.blush; Да, ама НЕ -жалко , че няма иконка среден пръст да ти го туря.:bigsmile:

https://razgradnews.net/wp-content/uploads/2018/06/1199788_595_.jpg

ch.atanasov
29.08.2021, 20:59
Е?! Не познах ли , че го сърби дупето? Само за педали си мисли. :laughing:
Ей, Чанко, не го върти тука.Няма да те огрее. Само Ф16 мога да ти предложа.;) А и на нормалните хора им се повръща от джендърите.:mad:

Спирам да пиша за небивалиците ти, явно писането ти след някоя ракия и след 23.00 не ти се отразява добре. Когато можеш да предложиш нещо друго освен арматура и си махнеш джендърския ник, ми се обади.kiss;

пп. този ник на женати ли е ?:bigsmile: какво означава ?:bigsmile:

ch.atanasov
29.08.2021, 21:08
...
Без да вземам страна по въпроса, Калин и Зуница се заяждат само с Чанко от целия форум, а Чанко сипва и провокира на почти всеки и то без зор и без да познава хората :)
Така че е ясно кой е провокатора :laughing:


Я, счетоводителят бил и духовит.:bigsmile: Сипвам точно на хора, които познавам от години. Е, какво да ви правя, да ви оставя да си чешете егото на дъртия ми ли? hi;

ch.atanasov
29.08.2021, 21:15
Понеже следя темата да си кажа и моето мнение. Ако човека е искрен и наистина иска някой да му прати 2 майки, значи цялото последващо нещо като мнения са нещастни заяждания.


Къде усети нотка на неискреност. Баси, писа ми човек да пита : купувам или искам подарък.:crazy:

КУПУВАХ !