PDA

Виж пълната версия : ВЪПРОСИ КЪМ АДМИНИСТРАЦИЯТА НА ФОРУМА



kando
28.02.2012, 17:50
Става дума за следното.
Тъй като искам да се сдобия с вътрешни прашецоуловители по мои размери, колеги ми дадоха телефонен номер, на който да потърся информация.

Обадих се и човека отсреща ми каза, че изработват всякакви размери по поръчка, но тъй като по телефон се случват грешки, да се разберем, чрез връзка по нета. Каза ми да го потърся във пчелари.ком т.е. сайта на този форум - там намерих по телефонния номер, че става дума за пчеларски център южен. Писах на двата мейл адреса публикувани там преди седмица, но така и не получавам отговор.

Та - аз ли се бъркам нещо, самия форум ли е имал предвид и изобщо .... дайте идея, съвет какво да сторя?

Мерси предварително.

vanHanegem
28.02.2012, 18:21
Сайтът на Пчеларски център Южен е:
http://www.pchelar.com/

И през "Контакти" можеш да заявиш всичко, каквото е в наличност, или да водиш кореспонденция.

buci59
28.02.2012, 21:15
Нашият сайт www.pchelari.com няма нищо общо с посочения Център Южен и нямаме отношение към проблема,който поставяш.Явно грешката е в теб и е въпрос на близки съвпадения в посочените сайтове.

kando
29.02.2012, 00:24
Да и аз така предположих, ама рекох да проверя за всеки случай.

Мерси!

hristev
03.04.2012, 16:01
Колеги- въпрос, дали аз не зная как или форума е така конструиран че става следното: влизам във форума, по различни причини се налага да изляза без да съм прочел всички нови мнения, след като вляза отново, да кажем след 15 мин и филтрирам новите мнения, излиза само едно или две, като след това не зная как да прегледам тези които не съм успял да прочета. Моля за съвет.

Недялко Атанасов
03.04.2012, 16:35
Колеги- въпрос, дали аз не зная как или форума е така конструиран че става следното: влизам във форума, по различни причини се налага да изляза без да съм прочел всички нови мнения, след като вляза отново, да кажем след 15 мин и филтрирам новите мнения, излиза само едно или две, като след това не зная как да прегледам тези които не съм успял да прочета. Моля за съвет.От 2-3дена и при мене е така .

vankata
03.04.2012, 17:22
Такъв е форума, не винаги става така с непрочетените мнения, но някога ги маркира като прочетени, и в други форуми е така.