PDA

Виж пълната версия : Разпродава се пчелин



Nasko.P.
23.09.2020, 15:02
Разпродава се пчелин. 50 кошера заедно с пълно пчеларско оборудване. Маса за разпечатване. Автоматизирана 12 рамкова центрофуга. Дърводелски инструменти и много други неща. Пчелина е от 2017г. Подменени са повечето пчелни майки с нови. Предвид предстоящия зимен сезон, който проявява интерес може да се свърже на лично съобщение с цел да се подаде заявка за интерес. Фактическата разпродажба може да стане на пролет след като семействата са презимували.
При сериозен интерес ще бъде предоставен списък с допълнителните корпуси и цялото пчеларско налично оборудване. Причините за преустановяване на работата са от личен характер. Проблем със семействата няма.
Регион Пазарджик.
При сериозен интерес ще бъде организирана доставката на всичко в цялата страна.

georgievgrup
09.12.2020, 21:26
телефон за връзка

gln
03.06.2021, 07:12
Едни познати търсят отводки или пчелни семейства в раьона на Годеч, случайно някой да предлага нещо :) , благодаря предварително.

The Chef
03.06.2021, 15:37
Мога да предложа до 6 бр.Лангстрот отводки след седмица и някой - друг кошер след центруфугиране . Намират се в Банкя - София .

Вълчан
03.06.2021, 16:11
Мога да предложа до 6 бр.Лангстрот отводки след седмица и някой - друг кошер след центруфугиране . Намират се в Банкя - София .

Здравей колега, въпрос: Твоя пчелин да не, този между Филиповци и Иваняне?

The Chef
03.06.2021, 23:44
Не , до река Какач , между Минерални води и Фантастико .

Вълчан
04.06.2021, 08:30
Не , до река Какач , между Минерални води и Фантастико .

Ти ще ми се окажеш съсед, аз имам двор до гара Иваняне. Не съм виждал там пчели, само на ул. София има един двор с много ДБ кошери.