PDA

Виж пълната версия : А дано, ама надали?



бат тянко
26.02.2020, 18:51
https://m.24chasa.bg/novini/article/8234485
Засега имаме късмет.....

ch.atanasov
26.02.2020, 20:07
https://m.24chasa.bg/novini/article/8234485
Засега имаме късмет.....

Въпрос на часове. Ама може и да ни отмине , нали бог е българин и повечето са деца на звездите, от плеядите.:bigsmile:

Георги 1974
26.02.2020, 21:50
Въпрос на часове. Ама може и да ни отмине , нали бог е българин и повечето са деца на звездите, от плеядите.:bigsmile:
Вируси движат еволюцията на човека.Ако не бяха те още да се пощим бубите с шимпазетата.Кофти е за тия де дават фира и не се адаптират.След всяка голяма пандемия много дават фира ама тия де останат правят еволюционен скок пък даже и по умни стават.Пък и напоследък бая НЛО дали са от Плеядите не знам.Може и да ни разглеждат като пчелар стоката си тия слабите де не се адаптират не ми трябват те са за брак тях няма да използвам за разплод.
Мани мани страшни работи стават е снощи гледах за един скача в басейн удря си сееиозно китарата и до тогава никога не е пипал пиано а след удара става виртуозен пианист и сега от това печели има си и дума за това нещо ама не мога да се сетя как се казва.

бат тянко
27.02.2020, 06:59
Надявам се да ни отмине, защото знам как еволюират другите и как ние. Особено доходите на обикновения българин не са и чували за еволюция:bigsmile: Дано ни заобиколи тая буря. Че лодката ни е малка и пробита. Амин!

Pero Melifero
27.02.2020, 10:22
Надявам се да ни отмине, защото знам как еволюират другите и как ние. Особено доходите на обикновения българин не са и чували за еволюция:bigsmile: Дано ни заобиколи тая буря. Че лодката ни е малка и пробита. Амин!
nono;
ще ме прощаваш, но изхождайки от написаното от Гогата, баш тука трябва да ни се изсипе, щото най имаме нужда да еволюираме;)

бат тянко
27.02.2020, 11:32
nono;
ще ме прощаваш, но изхождайки от написаното от Гогата, баш тука трябва да ни се изсипе, щото най имаме нужда да еволюираме;)

Прощавам ти! Но, само ако подпомогнеш еволюционния процес с узо?

Filyov
27.02.2020, 11:59
Коронавирусът може и да е вече в България, колегата ми по стая е с температура, кашлица и е на инжекции. Дали са му две седмици, да си стои вкъщи.

Pero Melifero
27.02.2020, 12:52
Прощавам ти! Но, само ако подпомогнеш еволюционния процес с узо?

'начи Тянка, не искам да звучи нескромно, но аз там специално, мисля че съм достигнал еволюционния праг, планетата вече ми е тясна. От тук насетне мога да бъда само извънземен, но щом си казал, ще се жертвам при първа възможност:bigsmile:

Трендафил Дончев
27.02.2020, 15:57
От тук насетне мога да бъда само извънземен bigsmile:

Разговор по телефона в метрото:
Извънземен съм, да казах вече ... извънземен съм ... Като се прибера утре в Земен ще ти звънна! ;)

бат тянко
27.02.2020, 19:07
'начи Тянка, не искам да звучи нескромно, но аз там специално, мисля че съм достигнал еволюционния праг, планетата вече ми е тясна. От тук насетне мога да бъда само извънземен, но щом си казал, ще се жертвам при първа възможност:bigsmile:

Достигнал си ти, ама това е едва първия праг. След него е зора.

бат тянко
27.02.2020, 19:47
https://m.24chasa.bg/region/article/8238765
За Бога братя- не купувайте!

ch.atanasov
27.02.2020, 19:56
https://m.24chasa.bg/region/article/8238765
За Бога братя- не купувайте!

Мъка, още не са почнали да купуват мед.crying;

ndm
27.02.2020, 20:23
Мъка, още не са почнали да купуват мед.crying;
Чакат хомогенизаторите да напишат на етикета "антикоронавирусен", и глей кво става.

бат тянко
27.02.2020, 20:37
Мъка, още не са почнали да купуват мед.crying;

Споко бе, не смогват хората да ни правят реклама. Сега по CNN промотират нашта ракия като плацебо за корона вируса. Още не са се усетили за медеца абдалите. Ама нищо. Сетне ще го купуват двойно. Даже който има и домашнярка и медец може да направи промопакет. Ракия и мед с етикет Бате Бойко на фона на натръшкани легиони от корона вируса! Амин! Прави са били българските предсказатели, които са предрекли, че спасението на света ще тръгне от България. Алелуя!

ch.atanasov
27.02.2020, 20:48
Чакат хомогенизаторите да напишат на етикета "антикоронавирусен", и глей кво става.


Да, майтап, но нещо не ми е до смях. Личи си , че работата е дебела, но ни успиват : -няма страшно, при грип умират 0,5% -при новия вирус -2,5%. Няма да му споменавам името, че ...Днес друга статистика / пак няма страшно /- 80% от заразените имат леко неразположение, 15% са зле и само 5% са в критично състояние, демек ще пукясат. Мамка му, ами за 7 милионна България в единия случай са -175 000 човека, в другия -350 000.

Pero Melifero
27.02.2020, 22:41
Даже който има и домашнярка и медец може да направи промопакет. Ракия и мед ...
А какво ще казжеш за ракия от мед? Ще избием рибата, само баламурняци да има:laughing:

Мъка, още не са почнали да купуват мед.crying;
бързаш, нали ти казах, след като опразнят магазините, тогава ще се сетят и за медеца

Илиев
27.02.2020, 22:46
Всички проблеми на хората идват от нередовното пиене!!!!!!

бат тянко
29.02.2020, 06:21
Всички проблеми на хората идват от нередовното пиене!!!!!!

Понякога и от нередовно миене.