PDA

Виж пълната версия : Въпрос



georgi1000
08.04.2019, 19:56
Здравейте, тъй като обмислям да си купя Пест Рипелър с честота 50 Hz (уред за прогонване на вредители на Топ шоп https://www.topshop.bg/unishtojitel-za-nasekomi-grizachi-komplet/), защото имам големи проблеми с насекомите в къщата. Притеснява ме това че кошерите са разположени на около 15-20 метра от къщата и не искам да навредя на пчелите. Може ли някой да сподели, ако има опит с такива неща, дали ще има негативен ефект от такъв уред върху пчелите.

зуница
08.04.2019, 20:26
Имам два подобни уреда. Единия трябваше да изгони плъховете от тавана.Другия да пази да не влизат в гаража.След три месеца чакане сложих отрова на тавана и плъховете изчезнаха.В гаража заложих капан и си завъдих котарак.
Та не можах да се убедя в ефективността на тая техника.За мое съжаление и досадните насекоми се влияят само от химията.
Още са включени и двата уреда, но само от инат, да не си призная , че са ме изпързаляли. Може пък и да оказват някакво влияние?!

Трендафил Дончев
08.04.2019, 20:51
Имам два подобни уреда. Единия трябваше да изгони плъховете от тавана.Другия да пази да не влизат в гаража.След три месеца чакане сложих отрова на тавана и плъховете изчезнаха.В гаража заложих капан и си завъдих котарак.
Та не можах да се убедя в ефективността на тая техника.За мое съжаление и досадните насекоми се влияят само от химията.
Още са включени и двата уреда, но само от инат, да не си призная , че са ме изпързаляли. Може пък и да оказват някакво влияние?!

Явно оказват. На теб. ;)

jdrumev
20.04.2019, 20:59
Г-н Матеев,защо редовно ме блокват във вашия форум по някаква причина?Трябват ми часове да влезна след първа страница.Кажете ако ви преча? То форуми и фейс групи дал господ.:bigsmile:Шегувам се разбира се,но вярвам не ме блоквате вие.;):bigsmile:

Трендафил Дончев
20.04.2019, 21:02
Г-н Матеев,защо редовно ме блокват във вашия форум по някаква причина

Като следя Матеев колко често влиза във форума, ще ти отговори, ама друг път. Вервай ми.;)

Казах ти - никой не те блоква - нещо сам се блокваш.;)

jdrumev
20.04.2019, 21:07
Като следя Матеев колко често влиза във форума, ще ти отговори, ама друг път. Вервай ми.;)

Казах ти - никой не те блоква - нещо сам се блокваш.;)



Да,но по някаква причина ми се нарушава правата на словото и печата.Аз когато с една каса бира и 2 щафети салама съм ходил на баракидите пеша от Дупница до Софето някой хора още нябаха грамотни./Данче Друмевски/:bigsmile::bigsmile::bigsmile:Ама и бирата беше бира и салама си беше салам.;)

kuline
20.04.2019, 21:21
Да,но по някаква причина ми се нарушава правата на словото и печата.Аз когато с една каса бира и 2 щафети салама съм ходил на баракидите пеша от Дупница до Софето някой хора още нябаха грамотни./Данче Друмевски/:bigsmile::bigsmile::bigsmile:Ама и бирата беше бира и салама си беше салам.;)

То добре, че и белия прах не е бил толкова модерен, че...

jdrumev
20.04.2019, 21:40
То добре, че и белия прах не е бил толкова модерен, че...



Имам алиби не съм напускал Софето по време на черните сакове.:bigsmile:Аз мой да съм мързелив и слаб на акъль,но не съм лъжец/Данче Друмевски/.;):bigsmile::bigsmile:

barkov1982
20.04.2019, 21:49
Като следя Матеев колко често влиза във форума, ще ти отговори, ама друг път. Вервай ми.;)

Казах ти - никой не те блоква - нещо сам се блокваш.;)

Ти му го спести, ама аз да си му го кажа, след като се ожали на Матеев, да пробва и при арменския поп;)

jdrumev
20.04.2019, 22:15
Ти му го спести, ама аз да си му го кажа, след като се ожали на Матеев, да пробва и при арменския поп;)



Аз му звъннах преди това за застраховка.;):bigsmile:Майтапя се Бараче.