PDA

Виж пълната версия : Място за негОдУвание



jdrumev
16.01.2019, 15:35
Тая тема мисля ,че трябва да я има.:bigsmile::bigsmile::bigsmile:

дядо борю
16.01.2019, 15:52
Негодуване,приятелю.

jdrumev
16.01.2019, 17:56
Негодуване,приятелю.

:bigsmile:Като сложиш където трябва удърението звучи малко черковно.:bigsmile:Все пак тук ще се жалваме на попа,владиката,Арменския поп...и Господ бог.:bigsmile::bigsmile::bigsmile:

Ангел Йосифов
16.01.2019, 18:24
:bigsmile:Като сложиш където трябва удърението звучи малко черковно.:bigsmile:Все пак тук ще се жалваме на попа,владиката,Арменския поп...и Господ бог.:bigsmile::bigsmile::bigsmile:

Сега ще ми се лигавиш ли?

jdrumev
16.01.2019, 18:43
Сега ще ми се лигавиш ли?

Може ли такова нещо да си помислиш:bigsmile:В началото мислих темата да се казва Оплюване,но се отказах все пак всички вече се стремим към духовното,не към материалното.:bigsmile:

Иван_Барабан
16.01.2019, 18:55
Тая тема мисля ,че трябва да я има.:bigsmile::bigsmile::bigsmile:Нека аз хвърля първия камък. Оплювам автора на темата - съжалявам, че те върнаха.
Докато беше наказан можеше да има 3 мнения на ден, но поне бяха смислени и по темите. Сега във всяка тема се вреш, нищо съществено не казваш. Натрапваш недъгавия си изказ и цигански правопис. Не ми липсваше преди, а сега ме дразниш!

jdrumev
16.01.2019, 19:22
Нека аз хвърля първия камък. Оплювам автора на темата - съжалявам, че те върнаха.
Докато беше наказан можеше да има 3 мнения на ден, но поне бяха смислени и по темите. Сега във всяка тема се вреш, нищо съществено не казваш. Натрапваш недъгавия си изказ и цигански правопис. Не ми липсваше преди, а сега ме дразниш!

А така ви искам.:bigsmile:Все пак знаем вече за какво служат гъбичните тела на пчелите.:bigsmile:
п.п.Чети Барабанчик.Единствения Модернизатор ми е дал свобода на словото без да оспамвам темите много.:bigsmile:

Трендафил Дончев
16.01.2019, 19:41
Единствения Модернизатор ми е дал свобода на словото без да оспамвам темите много.:bigsmile:

Не съм ти дал свобода, а възможност, която си на път да прецакаш.;)

jdrumev
16.01.2019, 19:49
Не съм ти дал свобода, а възможност, която си на път да прецакаш.;)

А ще я карам полекинка тогава.Гледай ми излязъл късмета.:bigsmile:

kuline
16.01.2019, 20:06
А ще я карам полекинка тогава.Гледай ми излязъл късмета.:bigsmile:

Да видя - невярвам. :bigsmile: Няма да си ти!

jdrumev
16.01.2019, 20:12
Да видя - невярвам. :bigsmile: Няма да си ти!


Ама хубава темичка съм направил?:bigsmile:Тук ще мой да си плюем на воля.:bigsmile:

kuline
16.01.2019, 20:13
Ама хубава темичка съм направил?:bigsmile:Тук ще мой да си плюем на воля.:bigsmile:
Нека се уточним: Плюем или жалваме, или и двете?

barkov1982
16.01.2019, 20:14
А ще я карам полекинка тогава.Гледай ми излязъл късмета.:bigsmile:

Това как да се чете, като на пусия дебнеш и ако има възможност с рого, така ли:laughing:

jdrumev
16.01.2019, 20:16
Това как да се чете, като на пусия дебнеш и ако има възможност с рого, така ли:laughing:


Ах,ти колко си подъл и гаден ако знаеш.:bigsmile:

barkov1982
16.01.2019, 20:26
А че трябваше да чета близо 15к постове някои по 3пъти, за да мога да чета, аз си знам, сега подъл, гаден, дрън дрън. Дебни и помни, че има и зад теб.

jdrumev
16.01.2019, 20:36
А че трябваше да чета близо 15к постове някои по 3пъти, за да мога да чета, аз си знам, сега подъл, гаден, дрън дрън. Дебни и помни, че има и зад теб.



А бяха повече но СЕМ ми ги по-оряза.:bigsmile:Абе какво да правя като съм човек без работа.:bigsmile:

kuline
16.01.2019, 20:49
А бяха повече но СЕМ ми ги по-оряза.:bigsmile:Абе какво да правя като съм човек без работа.:bigsmile:

Нали?! На принципа: Туй, че съм безделник, не значи, че съм без празник.
Карай само в тая тема, че има някаква надежда да ти проследим мисълта, инак... се омотаваме. :)

jdrumev
16.01.2019, 20:53
Нали?! На принципа: Туй, че съм безделник, не значи, че съм без празник.
Карай само в тая тема, че има някаква надежда да ти проследим мисълта, инак... се омотаваме. :)



Аз и заради това я направих,да мой да не преча на интелигенцията.:bigsmile:

Ангел Йосифов
16.01.2019, 21:27
В началото мислих темата да се казва Оплюване,но се отказах все пак всички вече се стремим към духовното,не към материалното.:bigsmile:
Демек,още не знаеш какво искаш,ама си го решил,пък каквото се получи.Ашколсун,родил си недоношче....

jdrumev
16.01.2019, 21:34
Демек,още не знаеш какво искаш,ама си го решил,пък каквото се получи.Ашколсун,родил си недоношче....



Прав си Майсторе,беше на записки,а и да не забравяме и за акъля ми.:bigsmile::bigsmile::bigsmile:За правописа е ясно. 3 по милост в СПТУ-то.Добре,че съм се родил по това време иначе щях да съм проф. каруцар.:bigsmile::bigsmile::bigsmile:

Ангел Йосифов
16.01.2019, 21:52
Прав си ,беше на записки,а и да не забравяме
Бре Дака,значи е бил корав молив,щом не искаш да забравяш.....Сигурно Кирил му е плюл на.....графита

jdrumev
16.01.2019, 22:06
Бре Дака,значи е бил корав молив,щом не искаш да забравяш.....Сигурно Кирил му е плюл на.....графита


Другия,брат беше.:bigsmile:

Илиев
16.01.2019, 22:48
Който е недоволен, да хваща чифтето и в гората, да събаряме или властта, или тия, които ни тровят пчелите с разните му пръскания, или имбецилите в разните му министерства - не става с теми в интернета и с протести, или сваляме силово мутро-джандарската хунта, която фалшифицира изборите и подменя чували с бюлетини, или си стоим на топло под юргана до дупетата на жените си, но не става с чатене..."Свободата не ще екзарх, иска Караджата".

jdrumev
16.01.2019, 23:23
Тук не мога да се съглася с теб.Защо да го сваляме като после ще трябва ние пак да го избираме.Аз викам да подкрепим новата работна група.:bigsmile:Това ще е нещо ново за назе,а и вече за пари не говорят.:bigsmile:60 евро им се видяха много и затова решиха ние да платим по толкова за ТАБЕЛИ указателни.:bigsmile:

jdrumev
16.01.2019, 23:52
Нормално.:bigsmile:

koragroup
16.01.2019, 23:56
bioregister.mzh.government.bg/bioreg/cert.php?file=31551
Е това не е истина.Вече има повече от моя добив.:bigsmile:

(http://bioregister.mzh.government.bg/bioreg/cert.php?file=31551)

Кое не е истина?

jdrumev
17.01.2019, 00:00
Кое не е истина?


29 норм.;)Стегни се малко по 56 правят комшите.;):bigsmile:И отводки продават.:bigsmile::bigsmile::bigsmile:

kuline
17.01.2019, 00:02
Кое не е истина?

Я шляпни координатите да видим туй еврорегламента ли лъже или гугъл мапс. :bigsmile:

jdrumev
17.01.2019, 00:06
Я шляпни координатите да видим туй еврорегламента ли лъже или гугъл мапс. :bigsmile:



Е ти ко очакваш за момче 75 набор към 10 фефруари да е раждан да има по голям добив от визшистите.Не исках да го закачам но той почна пръв.:bigsmile:
П.П.Момчето е от нашата черга.:bigsmile:

koragroup
17.01.2019, 00:09
29 норм.;)Стегни се малко по 56 правят комшите.;):bigsmile:И отводки продават.:bigsmile::bigsmile::bigsmile:

Ако не знаеш, когато изкарам повече от квотата си, мога да се обадя да ми я увеличат...
Важното е, че имам изключително добър сън, а си лягам всяка вечер със съвестта си.
Пожелавам ти го и на теб.

koragroup
17.01.2019, 00:14
Я шляпни координатите да видим туй еврорегламента ли лъже или гугъл мапс. :bigsmile:

Какво те интересува? Каква дива паша имам? Или нещо друго?

jdrumev
17.01.2019, 00:15
Ако не знаеш, когато изкарам повече от квотата си, мога да се обадя да ми я увеличат...
Важното е, че имам изключително добър сън, а си лягам всяка вечер със съвестта си.
Пожелавам ти го и на теб.



Аз страх и пари нямам.Не съм искал да се ояждам с тебя,но ти ме предизвика пръв.Днес предопредих за кой с кой е.Бях пуснал за друга риба,но ти клъвна/изгуре/.Разбирам те защо си ми бесен,но такива като теб имам доста приятели.Просто леко те по използвах.SORY
П.П.Изтрий си поста и другите да питат брата.;)

jdrumev
17.01.2019, 00:19
Ако не знаеш, когато изкарам повече от квотата си, мога да се обадя да ми я увеличат...
Важното е, че имам изключително добър сън, а си лягам всяка вечер със съвестта си.
Пожелавам ти го и на теб.



Забележи,че навсички малкия е в норм ЕИ.;)Просто още не са се сетили за белите петна.:bigsmile:

kuline
17.01.2019, 00:21
Ако не знаеш, когато изкарам повече от квотата си, мога да се обадя да ми я увеличат...
Важното е, че имам изключително добър сън, а си лягам всяка вечер със съвестта си.
Пожелавам ти го и на теб.

Корчев, Георги, туй за квотите е обществена тайна. Тук по скоро иде реч за правомерността на т.н. от Друмев хартийки. До колко те са правомерно издадени. Туй за съня, няма смисъл да го казваш - ясно е, на принципа за яденето на баницата. Тук иде реч за друго. Тъй като в момента върви една офанзива за легитимиране на сектор пчеларство и въвеждане на крути правила, си мисля дали би засегнало и биопроизводството, тъй като там батака е най-голям. Ти как мислиш? Остави съня, тук не става въпрос за глигани.

koragroup
17.01.2019, 00:31
Аз страх и пари нямам.Не съм искал да се ояждам с тебя,но ти ме предизвика пръв.Днес предопредих за кой с кой е.Бях пуснал за друга риба,но ти клъвна/изгуре/.Разбирам те защо си ми бесен,но такива като теб имам доста приятели.Просто леко те по използвах.SORY
П.П.Изтрий си поста и другите да питат брата.;)

Първо не съм ти бесен, защото не те познавам и нямам повод за подобни силни чувства.
Второ не съм те предизвиквал, а се пошегувах, при това не съм си мислил за разни поговорки, закуевам се.
Нямам какво да крия, за да си трия поста с цитата и линка.

Ако трябва да съм честен, ти и още 2-3 писачи ме отказахте от форума. Защо? Обяснявам. Аз използвам форума така: Влизам-> Нови мнения-> чета темите които ме интересуват / чета мнения на хора, чието мнение уважавам. А като вляза и 90% от новите мнения са на тези 3-4 човека и най-често съдържанието им е чиста логорея...
Съжалявам ако съм те обидил с мнението си.
Успешен сезон ти пожелавам, както и на всички други пчелари тук.

jdrumev
17.01.2019, 00:35
Корчев, Георги, туй за квотите е обществена тайна. Тук по скоро иде реч за правомерността на т.н. от Друмев хартийки. До колко те са правомерно издадени. Туй за съня, няма смисъл да го казваш - ясно е, на принципа за яденето на баницата. Тук иде реч за друго. Тъй като в момента върви една офанзива за легитимиране на сектор пчеларство и въвеждане на крути правила, си мисля дали би засегнало и биопроизводството, тъй като там батака е най-голям. Ти как мислиш? Остави съня, тук не става въпрос за глигани.


Той,колегата е по пернатия и според сезона е на патки.Опита се да ми удари днес една патка,но не знае силите ми на пророк.:bigsmile:Според ДПС-то как ти казах не е за нападки и той се мъчи като назе.Човека храни семейство и то се вижда по сертификата.Ако трябва да се прави проверки то трябва да са на тия с 56т,прашец,отводки,майки...и др.Ако се ползват проверители как се говори не трябва ли да е на размено гостуване се питам в тоя момент?Дали един проверител няма да убие конкуренцията?:bigsmile:

koragroup
17.01.2019, 00:53
Корчев, Георги, туй за квотите е обществена тайна. Тук по скоро иде реч за правомерността на т.н. от Друмев хартийки. До колко те са правомерно издадени. Туй за съня, няма смисъл да го казваш - ясно е, на принципа за яденето на баницата. Тук иде реч за друго. Тъй като в момента върви една офанзива за легитимиране на сектор пчеларство и въвеждане на крути правила, си мисля дали би засегнало и биопроизводството, тъй като там батака е най-голям. Ти как мислиш? Остави съня, тук не става въпрос за глигани.

Какво значи "легитимиране"?
И на тебе ще ти отговоря честно. Ти си един от най-отявлените "критици" на био-то. Два въпроса. Ти искаше ли да "станеш био". И ако беше се качил на влака, щеше ли да си такъв "критик", ама честно?
Та за легитимирането, ако съм разбрал правилно какво се крие зад тая думичка, пак направо ще ти кажа. В биото далаверата умря и много мераклии отърваха влака. Затова сега се замисля нова далавера, която ще се казва ОПРАШВАНЕ. И в момента, "лргитимирането" е процеса в който тези, които от години ебават майката на пчеларството, пак гледат да нагласят така нещата, че те да оберат каймака и маслото, а онея с булата и пушлките да пият по една суроватка, преварена, щото и изварата и е изкарана...
Затова съветвам всички, като чуят свирката на влака, да са близо до релсите, за да не е кисело гроздето, пак...

kuline
17.01.2019, 00:54
Какво те интересува? Каква дива паша имам? Или нещо друго?

Не ме интересува каква ти е пашата. Тъй като и аз имах амбицията да се приобщя към биото, но ме отрязаха от три места, понеже не съм отговарял на еврорегламента. Това ме провокира да се поровя в чичко гугъл и се оказа, че с право са ми отказали, но друго нещо ме оздачи. В тия райони, освен моя, така и в твоя няма такива места, а в същото време много био пчелари. Ей туй е интересно за мен и не ме хваща сън. Това ме навежда на мисълта, че за едни може, а за други не. Защо? Остава ти да обясниш!

ПП писали сме по едно и също време.
А защо трябва да чакаме влака да надуй свирката. Аз просто искам да има ясни правила, но не такива обслужващи определени бизнес пчелари, а правила приемливи за всеки пчелар и спазвайки ги, след като забършеш потно чело, да си доволен от свършената работа и да нямаш резерви, че някой те "прекарва", а да знаеш че ще получиш адекваттна цена за вложения труд. Това искам аз, нищо повече!

jdrumev
17.01.2019, 00:55
Първо не съм ти бесен, защото не те познавам и нямам повод за подобни силни чувства.
Второ не съм те предизвиквал, а се пошегувах, при това не съм си мислил за разни поговорки, закуевам се.
Нямам какво да крия, за да си трия поста с цитата и линка.

Ако трябва да съм честен, ти и още 2-3 писачи ме отказахте от форума. Защо? Обяснявам. Аз използвам форума така: Влизам-> Нови мнения-> чета темите които ме интересуват / чета мнения на хора, чието мнение уважавам. А като вляза и 90% от новите мнения са на тези 3-4 човека и най-често съдържанието им е чиста логорея...
Съжалявам ако съм те обидил с мнението си.
Успешен сезон ти пожелавам, както и на всички други пчелари тук.



Мерси,никога не съм мислил това.Предупредиха ме за теб,но те използвах за собствени цели макар и да ми е сигански манталитета.:bigsmile:Все пак и темата е такава да си вадим кирливите ризи.:bigsmile:Макар,че твоите са близки до нормите за БИО.

koragroup
17.01.2019, 01:01
Той,колегата е по пернатия и според сезона е на патки....

Абе направих две сефтета на новата...

9966

jdrumev
17.01.2019, 01:03
Не ме интересува каква ти е пашата. Тъй като и аз имах амбицията да се приобщя към биото, но ме отрязаха от три места, понеже не съм отговарял на еврорегламента. Това ме провокира да се поровя в чичко гугъл и се оказа, че с право са ми отказали, но друго нещо ме оздачи. В тия райони, освен моя, така и в твоя няма такива места, а в същото време много био пчелари. Ей туй е интересно за мен и не ме хваща сън. Това ме навежда на мисълта, че за едни може, а за други не. Защо? Остава ти да обясниш!
ПП писали сме по едно и също време.


Той няма какво да обяснява.При него картинката е ясна освен 36бр семейства ако не иска да е програмист.:bigsmile:Тук се замислих.Дали трябва всички да вземат по ДеСаМи при ново свормирани пчелини?Какви добиви/продукция/ имат за тия кошери?:bigsmile:

jdrumev
17.01.2019, 01:05
Сетих се.:bigsmile:56кг от кошер и 6 отводки....:bigsmile:

jdrumev
17.01.2019, 01:08
Абе направих две сефтета на новата...

9870


Добра стрелба при равна мушка.Браво,можеш да водиш.Макар, че си целил първия път главата.;)Два изтрела или се лъжа?:bigsmile:

koragroup
17.01.2019, 01:11
... Това искам аз, нищо повече!

Завалията... то не че и аз не вярвам в Дядо Мраз само заради снежанка...

jdrumev
17.01.2019, 01:13
Завалията... то не че и аз не вярвам в Дядо Мраз само заради снежанка...



Това не е лошо и аз съм така макар и на седмаче.:bigsmile:

koragroup
17.01.2019, 01:15
Добра стрелба при равна мушка.Браво,можеш да водиш.Макар, че си целил първия път главата.;)Два изтрела или се лъжа?:bigsmile:

Първи - бял дроб
втори - бял дроб
трети - обеца
Почна кучетата - четвърти в главата.

С 30-06 първия беше достатъчен, ама пустия навик от какалашката...

jdrumev
17.01.2019, 01:21
Първи - бял дроб
втори - бял дроб
трети - обеца
Почна кучетата - четвърти в главата.

С 30-06 първия беше достатъчен, ама пустия навик от какалашката...



Какво разделихте от това прасе бре колеги като едия е излязал през десния бут?:bigsmile:Шегувам се важното е трофея.:bigsmile:От далеко го почваш това е грешка винаги чакай разтоянието което е в обсега ти.Евала за адреналина не е много което е добре за един ловец.:bigsmile:Аз съм стигнал до 2м да ги чакам.;):bigsmile:Едното 2 пъти от 2м.:bigsmile::bigsmile::bigsmile:Не бягаше търкуля ше се.:bigsmile:

jdrumev
17.01.2019, 01:28
Имах година от 10 9 с един изтрел и всичките в глава.Едно преследване над 3км пресечена местност 14 +4 с пистолета и накрая го думнах със бракуван патрон,че бях свършил убавите.:bigsmile:Тая година от от 6 6 уцелини.:bigsmile:Две не намерени.:bigsmile:

barkov1982
17.01.2019, 01:48
То и в училище беше така, първо се сбиеш после се сприятелиш;)

jdrumev
17.01.2019, 02:01
То и в училище беше така, първо се сбиеш после се сприятелиш;)



Ти пък аз да му стигна добива и съм номбърланд с тая цена която имам.:bigsmile:Ровя се сега за барабанчика.Ти нещо нямаш ли?:bigsmile:

Ти пък мушморок какво не харесваш при 1лв себестойност.:bigsmile:

barkov1982
17.01.2019, 02:53
Ти пък аз да му стигна добива и съм номбърланд с тая цена която имам.:bigsmile:Ровя се сега за барабанчика.Ти нещо нямаш ли?:bigsmile:

Ти пък мушморок какво не харесваш при 1лв себестойност.:bigsmile:

Ако случайно, Аз съм мушморока, нали такава е темата, като правиш нещо прави стига биеш барабана. Бих ти сложил пръста (за допълнението) ама нема д а сум по темата:P

jdrumev
17.01.2019, 08:47
Ако случайно, Аз съм мушморока, нали такава е темата, като правиш нещо прави стига биеш барабана. Бих ти сложил пръста (за допълнението) ама нема д а сум по темата:P


:bigsmile:

jdrumev
17.01.2019, 22:30
Чета в една друга стая и не вярвам на ушите си.
Жалба-до-МЗХГ-сигнал-срещу-Апитрейд-МЗХГ.pdf :bigsmile::bigsmile::bigsmile: (https://www.pushalka.com/forum/download/file.php?id=7376)

jdrumev
17.01.2019, 22:36
Тук не мога да обсъдя колегата дет са вика не мога даже и да го защитя.:bigsmile:Чел съм устава форума спокойно Модернизаторе:bigsmile:,но по тоя начин ми намирисва на конфликт на интереси и свобода на словото.:bigsmile:Права е европейската комисия да ни ковали точно по последното което казвам.:bigsmile:

Трендафил Дончев
17.01.2019, 22:37
Чета в една друга стая и не вярвам на ушите си.
Жалба-до-МЗХГ-сигнал-срещу-Апитрейд-МЗХГ.pdf :bigsmile::bigsmile::bigsmile: (https://www.pushalka.com/forum/download/file.php?id=7376)

И тук някои сме я чели от преди доста време. ;)

jdrumev
17.01.2019, 22:38
И тук някои сме я чели от преди доста време. ;)


Да ама не можем да я коментираме по устав.:bigsmile:

Трендафил Дончев
17.01.2019, 22:41
Да ама не можем да я коментираме по устав.:bigsmile:

Коментирай, но ще трябва да затварям темата поради дочуване на гласове свише.;):bigsmile:

jdrumev
17.01.2019, 22:51
Няма какво да обсъждаме.:bigsmile:То само като сравниш неговия лиценз с тоя на карагрупа и ти е ясно,,Кой сват,кой на булката брат.:bigsmile:

Тая жалба малко ми прилича на това всеки ден да те спира полиция за проверка за алкохол.:bigsmile:

jdrumev
17.01.2019, 23:00
С риск да бъда БАН пак ще напиша нещо на ГЛАС.Не е ли срамно и нагло човек който от 101км си личи ,че е в схема да раздава правота във форум.:bigsmile:

Трендафил Дончев
17.01.2019, 23:06
С риск да бъда БАН пак ще напиша нещо на ГЛАС.Не е ли срамно и нагло човек който от 101км си личи ,че е в схема да раздава правота във форум.:bigsmile:

Ще се наденеш някой ден на някой на рогата, ама не знам кога ще е. :bigsmile:

agro
17.01.2019, 23:49
Кой каквото и да казва, една възлова фраза в изложението на "Апитрейд" нито може, нито е редно да се пренебрегне: "За честните биологични производители е практически невъзможно да бъдат конкурентни в така изкривената пазарна среда."

julian103
07.03.2019, 09:37
https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14457497_974536385990417_2190000228564783224_n.jpg ?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent-sof1-1.xx&oh=e824c257e788b643ec8f51140f123a1a&oe=5CE3BD34


(https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/14457497_974536385990417_2190000228564783224_n.jpg ?_nc_cat=105&_nc_ht=scontent-sof1-1.xx&oh=e824c257e788b643ec8f51140f123a1a&oe=5CE3BD34)

Аз съм пушач!
Те слагат ужасни снимки по опаковките на цигарите ...!
Защо няма снимки на деца с наднормено тегло на опаковките в Макдоналдс ...?
Защо няма снимки на измъчвани животни на козметичните продукти ...?
Защо не сложат снимки на жертвите на пияни шофьори върху етикета на виното, ракията и бирата ...?
Защо няма снимки на лъжливи, крадливи политици, върху съобщенията ни за данъци ...?

Искам да чуя мнението ви, дори и да не сте пушач! :P

didaki
07.03.2019, 20:33
Защото живеем в България.

ch.atanasov
07.03.2019, 20:42
Защото живеем в България.

България, па -България .Е, какво.. то по другия свят ги хранят с мед и масло.:bigsmile:

barkov1982
07.03.2019, 20:47
България, па -България .Е, какво.. то по другия свят ги хранят с мед и масло.:bigsmile:

Ама нашия мед или;)

Илиев
07.03.2019, 21:11
Аз съм непушач, но пия...но като пия, тровя само себе си, а пушачите тровят с отровния цигарен дим околните около тях, и най-лошото е, че пушачите са нетолерантни и несъобразителни спрямо непушачите - пример: на гости сме в къщата на пушач - половината пушат, останалата половина не пушим - в стаята става абсолютен кадилник, мъгла, на другата сутрин дрехи, коса - всичко смърди та се не трае....на гости сме с някой съсед непушач - има забрана да се пуши вътре, а само навън на двора...след определено време почват леки атаки и подмятания към домакина да извади пепелници, демек да разреши да се пуши вътре, където сме всички - успеваемостта е 50%...на домакинът му става неудобно - и хайде холан, пушете, по-принципните не разрешават...на пушачите изобщо не им пука, че на околните хора непушачи им е неприятен цигареният дим....а за карането на кола, аз когато съм пил и карам, съм най-примерният шофьор на света - спазвам ограниченията, даже карам по-бавно, че сакън да не ме спрат джандарите, а кога съм тавряз, съм като Шумахер на моменти.

Ангел Йосифов
07.03.2019, 21:20
Аз съм непушач, но пия...

НЕ разбра въпроса!
Само пушачите ли ти(ни) бъркат в здравето?

barkov1982
07.03.2019, 21:32
....а за карането на кола, аз когато съм пил и карам, съм най-примерният шофьор на света - спазвам ограниченията, даже карам по-бавно, че сакън да не ме спрат джандарите, а кога съм тавряз, съм като Шумахер на моменти.

Ако под пил имаш предвид 1 бира добре, но ако си си пил, е не го разбирам, честно

zapstojan
07.03.2019, 21:40
НЕ разбра въпроса!
Само пушачите ли ти(ни) бъркат в здравето?

Те докторите уж го оправят, ама повече го бъркат здравето.
Ама последния въпрос от поста на Илиян май най-удря по здравето.

Илиев
07.03.2019, 22:02
Аз не отговорих на никакъв въпрос, просто възнегодувах срещу пушачите в темата за негодувание.

julian103
08.03.2019, 05:36
Моля автора на темата (или администратор) да коригира в заглавието

"негудование"

Речник на българския език (https://rechnik.chitanka.info/)

негудование е грешно изписване на негодувание (https://rechnik.chitanka.info/w/%D0%BD%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%B2%D0%B0%D 0%BD%D0%B8%D0%B5).

Благодаря предварително! blush;

julian103
08.03.2019, 07:19
Защото живеем в България.

Ти си прав!
Ежедневно се сблъскваме с абсурдни неща, изпадаме в абсурдни ситуации, излагат ни абсурдни доводи, когато ни убеждават, че бялото е черно! Сравняват ни с Абсурдистан!


България, па -България .Е, какво.. то по другия свят ги хранят с мед и масло.:bigsmile:

И ти си прав!
Не съм ходил из целия друг свят, но съм виждал и по - калпави държави от нашата, по-големи мизерии в живота на други народи!Нашата държава и култура са на над 1300г. Но нашето съзнание от десетилетия целенасочено се "промива", мачкат националното ни самочувствие и ни карат да се смятаме "втора категория хора"!



Аз съм непушач, но пия...но като пия, тровя само себе си, а пушачите тровят с отровния цигарен дим околните около тях, и най-лошото е, че пушачите са нетолерантни и несъобразителни спрямо непушачите ....

И ти си прав!
Малко са пушачите, които се съобразяват кога, къде и пред кого да запалят цигара! Да, доказано е, че пушенето е вредно, че убива! Но убийството е криминализирано по цял свят! Нека да се забрани производството на тютюневи изделия! Нека да се преследват както наркотиците!


НЕ разбра въпроса!
Само пушачите ли ти(ни) бъркат в здравето?

И ти си прав!
И политиците, данъците,фармацевтите, лекарите, алкохолиците, наркоманите ... Но тогава пак трябва да се върнем към Абсурдистан и националното ни самосъзнание!

Обръщам се на "ти" в отговора си и моля ако това е засегнало някого, да ме извини!

Съдебна зала. Гледа се наказателно дело от общ характер. Заблеян съдия е седнал зад катедрата и слуша пледоариите на защитата и обвинението. Станал адвокатът на защитата.
- Ваша чест, обвиненията срещу моя подзащитен са нелепи. Той е толкова добър човек. На мравката път прави. Толкова е мил и коректен. Такава златна душичка е. Не може по никакъв начин той да е извършил това брутално престъпление.
Съдията помислил и казал:
- Ами да, ... прав си.
Тогава станал прокурорът да изложи тезата на обвинението:
- Ваша чест. Този негодник тук само се преструва на невинна душичка. Той е един архи- изграден и завършен мошеник и престъпник, извършил цял куп измами и брутални престъпления...
Съдията казал:
- Хм... и ти си прав.
Тогава до съдията се приближил секретарят и му прошепнал на ухото:
- Г-н съдия, не може и двамата да са прави.
Съдията погледнал секретаря, плеснал се по челото и казал:
- Егаси! И ти си прав.

Трендафил Дончев
08.03.2019, 07:20
Моля автора на темата (или администратор) да коригира в заглавието

"негудование"

Речник на българския език (https://rechnik.chitanka.info/)

негудование е грешно изписване на негодувание (https://rechnik.chitanka.info/w/%D0%BD%D0%B5%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%B2%D0%B0%D 0%BD%D0%B8%D0%B5).

Благодаря предварително! blush;

Автора на темата е всеизвестно признат, че е скаран с правописа и мода знаейки това го е оставил нарочно в този вид. След тази забележка дори ще го подчертая.;)

julian103
08.03.2019, 07:37
Автора на темата е всеизвестно признат, че е скаран с правописа и мода знаейки това го е оставил нарочно в този вид. След тази забележка дори ще го подчертая.;)

Извинявайте г-н Дончев, но автора на темата в определени моменти спазва перфектно граматичните правила! Освен ако тогава не е писал "брата" на автора? :bigsmile:

jdrumev
08.03.2019, 11:56
О и У гледам си ги извадил по големички.:bigsmile:Основи Украински ли имаш предвид?:bigsmile:Как някой не се сети ,че може да е съкращение на нещо:bigsmile:Пу бива бива ама 2 часа ма няма и веднага поправят.Абе кви хора сте.Погледнете се вас после търсете грешките на хората.:bigsmile::bigsmile::bigsmile:С право беснея в момента.:bigsmile:

Трендафил Дончев
08.03.2019, 12:47
Извинявайте г-н Дончев, но автора на темата в определени моменти спазва перфектно граматичните правила! Освен ако тогава не е писал "брата" на автора? :bigsmile:

Той и василевса така правеше. До време обаче.;)

jdrumev
08.03.2019, 12:49
Той и василевса така правеше. До време обаче.;)


Тей,тей малко да негодуваш и айде при Василевса.:bigsmile:

Трендафил Дончев
08.03.2019, 14:49
Тей,тей малко да негодуваш и айде при Василевса.:bigsmile:

Целта на профилактиката която ти провеждам е за да пишеш правилно. Мрънкането по дадени въпроси е друга бира.;)

rumenggr
08.03.2019, 15:05
...в определени моменти спазва....
Тъчскриина на телефона му е афтърмаркет. Трудно Фаща на кебапчета! Китайска му работа! Седне ли пред компа, граматичните правила са му конфекция:ranger:.

Илиев
08.03.2019, 16:16
Това нищо не е в сравнение с изсъхналата орехова шума и влиянието и върху пчелите, но продължавам да си блъскам главата и да се мъча да открия свещенния граал!!!

Трендафил Дончев
08.03.2019, 16:17
Тъчскриина на телефона му е афтърмаркет. Трудно Фаща на кебапчета! Китайска му работа! Седне ли пред компа, граматичните правила са му конфекция:ranger:.

На калпав космонавт, водораслите му пречат.;)

barkov1982
08.03.2019, 17:18
На калпав космонавт, водораслите му пречат.;)

Това Друмев да го беше написал, добре ама ти?

Трендафил Дончев
08.03.2019, 17:27
На калпав космонавт, водораслите му пречат.;)

Това Друмев да го беше написал, добре ама ти?

Що? Абсурдно ли те се струва? Че точно затова съм го написал така. Ех бАРКОВ, бАРКОВ. Само ти ме разбра и то погрешно.:bigsmile:

barkov1982
08.03.2019, 17:31
Що? Абсурдно ли те се струва? Че точно затова съм го написал така. Ех бАРКОВ, бАРКОВ. Само ти ме разбра и то погрешно.:bigsmile:

Е нали сме у темата та затова, иначе те разбрах...

Трендафил Дончев
08.03.2019, 17:34
Е нали сме у темата та затова, иначе те разбрах...

Е това харесвам в теб, че като ти го разясня втори път и хващаш от раз /рабираш го/. :bigsmile:

Георги 1974
08.03.2019, 17:42
Е това харесвам в теб, че като ти го разясня втори път и хващаш от раз /рабираш го/. :bigsmile:

Водорасли ама на хълм завити с килоти, че ако са с прашки водорасли не виреят

julian103
13.03.2019, 07:04
https://scontent-sof1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/54435493_2545990122082449_900934721083539456_n.jpg ?_nc_cat=102&_nc_ht=scontent-sof1-1.xx&oh=64357c7b2f9045b90f2e6f81350323d4&oe=5D13CB0D

Често се питам какво ли значи СО на автомобилните номера? Софиянец Отскоро или Селянин Отдавна! Ами те не са селяни тези, които живеят на село, а тези, които си изхвърлят боклука от 10 етаж! :(