PDA

Виж пълната версия : Жълти табелки



jdrumev
11.01.2019, 22:51
Днес докато пътувах за лов ми дойдоха едни мисли на главата.:bigsmile::bigsmile::bigsmile:До ре де ако на всички сложат как ще си купя отводка или майка без жълта табелка?:bigsmile::bigsmile::bigsmile:Ня ой колеги казаха ,че няма как да стане това аз трябва да си я регистрирам,а аз ги контрих с това,че като не е регистрирано това семейство как да го купя да ли е законно.:bigsmile::bigsmile::bigsmile:Де ек как ще купя нещо законно по НПП като не е регистрирано.:bigsmile:

Георги 1974
11.01.2019, 23:17
Днес докато пътувах за лов ми дойдоха едни мисли на главата.:bigsmile::bigsmile::bigsmile:До ре де ако на всички сложат как ще си купя отводка или майка без жълта табелка?:bigsmile::bigsmile::bigsmile:Ня ой колеги казаха ,че няма как да стане това аз трябва да си я регистрирам,а аз ги контрих с това,че като не е регистрирано това семейство как да го купя да ли е законно.:bigsmile::bigsmile::bigsmile:Де ек как ще купя нещо законно по НПП като не е регистрирано.:bigsmile:
Данчо а как ще ги прекарваш ако не си регистриран и нямаш ушни марки няма как да ти се издаде пътен лист

Bobi-M9598
11.01.2019, 23:25
Здравейте,

Като не знаем къде са Ушите на пчелите, как да ги маркираме!?!!? Може би това ще е "проблем" на вет. доктор?

Поздрави, Г. Георгиев

Георги 1974
11.01.2019, 23:41
Здравейте,

Като не знаем къде са Ушите на пчелите, как да ги маркираме!?!!? Може би това ще е "проблем" на вет. доктор?

Поздрави, Г. Георгиев

За ушите има две теории не знам кой си сигмент на антенките или на краката.
Ще са по кошерите ама Данчо с тръвните бая ще се озори като почне да ги кове.

barkov1982
11.01.2019, 23:42
Измислил го е, ще ги окичва с медали

jdrumev
11.01.2019, 23:48
Окичването ще е за здраве.:bigsmile:Ама ако бяха виолетови щеше да е по добре.:bigsmile:

jdrumev
11.01.2019, 23:51
До сега четох закона по пчеларство и никъде не прочетох де да сложа такава табелка на кошера.:bigsmile::bigsmile::bigsmile:

kuline
11.01.2019, 23:57
Какъв е проблема да сложим жълти, зелени или каквито и да е цветове табелки? Преди 2-3 години надигнаха вой боилогичните, а сега гледат да прехвърлят това и на всички. Ами аз не виждам проблем, въпреки че не цоцам държавата. Килко ще се охарча? 100,200, 300 лв., не е проблем, стига да е за добро, да не е само на принципа на Вуте за комшията.

barkov1982
12.01.2019, 00:01
До сега четох закона по пчеларство и никъде не прочетох де да сложа такава табелка на кошера.:bigsmile::bigsmile::bigsmile:

Нали тепърва, ще се пишат законите, къде да си ги чел. Така си губиш времето :laughing:

jdrumev
12.01.2019, 00:03
Има уловка според мен за смъртноста.:bigsmile:До третата година мой да имаш право,че не ти е умряло семейството,но 10 години без да смени майка как си го предствяш?:bigsmile:Опс,табелка грешка моя.:bigsmile:

jdrumev
12.01.2019, 00:18
Нали тепърва, ще се пишат законите, къде да си ги чел. Така си губиш времето :laughing:



На мен ми трябва запчели,закон не ми върши работа.:bigsmile:

jdrumev
12.01.2019, 00:20
Какъв е проблема да сложим жълти, зелени или каквито и да е цветове табелки? Преди 2-3 години надигнаха вой боилогичните, а сега гледат да прехвърлят това и на всички. Ами аз не виждам проблем, въпреки че не цоцам държавата. Килко ще се охарча? 100,200, 300 лв., не е проблем, стига да е за добро, да не е само на принципа на Вуте за комшията.


Идва и нашето време Калински.За опрашване на див дрян няма кой да ти да де 60 евра.:bigsmile:На него и лисна въшка не верее и за нужди никакви не става.:bigsmile:Не ми се мисли тогава какъв вой ще настане.:bigsmile:Моята работна група ще настоява само хобити да вземат за опашване,но да не забравяте точката за членство.:bigsmile:

barkov1982
12.01.2019, 00:21
На мен ми трябва запчели,закон не ми върши работа.:bigsmile:

Сам си прави смешки сам си се смее, казвят че пчелар с деменция няма ама едни и същи ги хоспитализират

Трендафил Дончев
12.01.2019, 00:22
Идва и нашето време Калински.За опрашване на див дрян няма кой да ти да де 60 евра.:bigsmile:На него и лисна въшка не верее и за нужди никакви не става.:bigsmile:

Става, става. За здрави дръжки, на които да се хващаме когато започне държавата да ни оправя.…..сектора.

jdrumev
12.01.2019, 00:25
Става, става. За здрави дръжки, на които да се хващаме когато започне държавата да ни оправя.…..сектора.


Тя държавата е пас,че пара много от нас няма.:bigsmile:Видели какво искат за назе?:bigsmile:По хубаво от това няма.:bigsmile:

Трендафил Дончев
12.01.2019, 00:28
Тя държавата е пас,че пара много от нас няма.:bigsmile:Видели какво искат за назе?:bigsmile:По хубаво от това няма.:bigsmile:

Няма ли? Не са ни подкарали. Ще видиш колко бързо ще спадне бройката на кошери в държавата и колко ще са пчеларите.;)