PDA

Виж пълната версия : Заменям отводки за двуосна каравана



Таня Димитрова
09.01.2019, 23:00
Здравейте, заменям отводки на три четири пет и т.н. рамки, в началото на Юни месец срещу добре запазена двуосна каравана. Ако някой има интерес да ми пише или да се обади тел. 087 785 6392. Успешна година на всички пчелари.

jdrumev
09.01.2019, 23:07
Здравейте, заменям отводки в началото на Юни месец срещу добре запазена двуосна каравана. Ако някой има интерес да ми пише или да се обади тел. 087 785 6392. Успешна година на всички пчелари.



То убаво и изгодно ама и ти не пишеш в коя организация членуваш и на колко рамки ги сменяш/не че се разбира или аз съм МП/.:bigsmile:Модернизаторе не ми е работа ама дай да има малко правила на тия отводки.Да ли са от БИО пчелин или от Хобит.:bigsmile:То така ще пусна отводки на импусния ми тел. по 25лв на 5 рамки +3 изградени и ще ударя шефа ти.:bigsmile:

Трендафил Дончев
09.01.2019, 23:21
То убаво и изгодно ама и ти не пишеш в коя организация членуваш и на колко рамки ги сменяш/не че се разбира или аз съм МП/.:bigsmile:Модернизаторе не ми е работа ама дай да има малко правила на тия отводки.Да ли са от БИО пчелин или от Хобит.:bigsmile:То така ще пусна отводки на инпусния ми тел. по 25лв на 5 рамки +3 изградени и ще ударя шефа ти.:bigsmile:

Прави каквото искаш, само не пълни всички теми с глупости.

jdrumev
09.01.2019, 23:47
Прави каквото искаш, само не пълни всички теми с глупости.


То един път да не напиша глупост и ти ми опъна ушаците.:bigsmile:Сипвам си пак да знаеш.:bigsmile:

didaki
10.01.2019, 13:08
Здравейте, заменям отводки на три четири пет и т.н. рамки, в началото на Юни месец срещу добре запазена двуосна каравана. Ако някой има интерес да ми пише или да се обади тел. 087 785 6392. Успешна година на всички пчелари.
Снимка, година на производство,килограми,ори ентировачна цена и тогава можем да говорим за какви и колко отводки.

Таня Димитрова
10.01.2019, 15:26
Предлагам отводки за каравана. А не каравана за отводки. А броя и количеството отводки, зависи от броя на рамките и каква ще е караваната. Имам готовност да разменя 100 отводки на по пет рамки, стига да си заслужава караваната.

didaki
10.01.2019, 17:28
Предлагам отводки за каравана. А не каравана за отводки. А броя и количеството отводки, зависи от броя на рамките и каква ще е караваната. Имам готовност да разменя 100 отводки на по пет рамки, стига да си заслужава караваната.
Извинявай!Заблудил съм се.