PDA

Виж пълната версия : С какъв спорт се занимавам



Трендафил Дончев
23.01.2018, 11:19
Отварям темата за да каже всеки какъв спорт харесва и практикува. Какви са ползите за тялото и духа?

jdrumev
23.01.2018, 13:59
Ако напиша криватните спортове са ми най хубави сигурно ще ме сполете учеста на 50 лв в джапката:bigsmile:така ще кажа футбол ,волейбол и спортна стрелба.

Илиев
23.01.2018, 14:17
Преди да се захвана с пчелите, карах колело почти всеки ден, без зимата - чувствах се страхотно, бях отслабнал и здрав, 85кг./183см...обаче като се хванах с пчеличките, и не остава време и сила за педалите, и за двора, лозето и т.н., мин.г. карах само няколко пъти...иначе със синковеца понякога играем шах, ако се смята изобщо за спорт, и при положение, че не съм на повече от една ока вино.

miroslav70
23.01.2018, 18:33
Бокс.И сега под сайвана имам круша и ръкавици,там бия и псувам на воля.Комшията ми свикна и след всеки сеанс ме пита,,и к,во,отпусна ли те''Намирам го за доста налудничаво,но за мен е полезно..

freelancer_bg
24.01.2018, 09:48
Със силов трибой и фитнес съм се занимавал доста време. Това беше старото ми хоби. Сега пчелите го изместиха.

Rado76
24.01.2018, 10:30
кикбокс-тренирам още нищо че съм на 42г почти,тръпката си остава,по малко бутам и фитнес.Ползата при тренирате е голямо.
1.Кардио-колело супер е за тонус
2.Лека тренировка с малко кг.фитнес-след време,се вижда резултата.
3.Чуствам се доста-по добре физически и психически.
4.Правилно трениране на даден мускул,отшумяват болките,пример вадено рамо,тренирам го само с ластик.
5.Запознаване с готини хора,вече сме 4-ма колеги пчелари:)
6.Супер гледка,мадами колкото искаш,това е екстра:)

kando
25.01.2018, 01:10
Темата е добра - така да се разбира с кого да не се заяждам. :Д

п.п. сорка за оффа, ма не се сдържах. (:

Трендафил Дончев
25.01.2018, 07:23
Темата е добра - така да се разбира с кого да не се заяждам. :Д

п.п. сорка за оффа, ма не се сдържах. (:

Това не е най сигурният критерий по който да се ориентираш. Може да тренира балет, но това да не му пречи да те вдигне като балерина и да те шибне в земята.:bigsmile:

roxterox
26.01.2018, 18:53
Аз се занимавам със скално катерене и алпинизъм. Случва ми се да бягам, карам колело, ски-туризъм, пещери, каньонинг. Напоследък почти не ми остава време за какъвто и да е спорт за съжаление... А като дойде пчеларския сезон даже и до кръчмата не ми се ходи :)

Трендафил Дончев
27.12.2018, 00:05
https://www.youtube.com/watch?v=U9G9bwrWm5U

rosty_sz
27.12.2018, 12:42
И аз като Илиев се занимавах със колоездене ореди да се хвана сериозно с пчелите. В Бг има организация на маратонско колоездене. Бях редовен по всички стартове през 2011 реализирахме с приятели и два маршрута през Стара планина които още участват в годишния календар и успяваме да организираме всяка година. Със същите хора успяхмв да се класираме и за най-големия маратонски старт във Франция и го реализирахме като един от нас стана най-бързия българин за всички стартове като превзе разстоянието от 1238км за 56 часа. Жалко че всичко това е в минало време и че не ми остава време, но съм решил отново да се отдам на колоезденето. В момента лекувам травма и след това ще трябва да разпределя времето между пчелите и велосипеда.