PDA

Виж пълната версия : Продавам семена от Албиция и Гледичия



ivelinakirova
29.06.2017, 08:35
Албицията е 20 семана в пакетче за - 3 лева
Гледичията е 10 семена за - 3 лева
Много медоностни дървета са ,бавно расте ,имам красив цвят и аромат .Също така са полезни за доста неща.

solaris60
29.06.2017, 16:24
Албицията е 20 семана в пакетче за - 3 лева
Гледичията е 10 семена за - 3 лева
Много медоностни дървета са ,бавно расте ,имам красив цвят и аромат .Също така са полезни за доста неща.

Аз имам албиция точно в средата на пчелина. Пчела не съм виждал на цвета и. Иначе е красива.

ivelinakirova
29.06.2017, 16:44
Не знам защо така ти се получава ,моите ходят доста по нея ,имат друга паша която ги привлича ,или е прекалено близо до тях .

Ангел Йосифов
30.06.2017, 15:54
Хубавото на аблицията е,че цъфти продължително.Виждал съм пчели по нея да се правят на цветарки,но ....иначе е красива.Гледичията-идеална за ограда на пчелина,ако се оформи,като храст,но друг да я подържа(подрязва).
Мадам,би било коректно,от обявата да се свали "много медоносни".
Успех с продажбите!

ivelinakirova
13.10.2017, 14:09
Продавам още и семена на лилав и бял Лофант ,Китайски мехурник при интерес ми пишете

delpi
13.10.2017, 14:41
Каква е цената за китайския мехурник?
За 3 лева поне 10тина семена давате ли?

delta.e
13.10.2017, 16:12
Дай си адреса на лични .
Ще си платиш само доставката .

delpi
13.10.2017, 16:18
Дай си адреса на лични .
Ще си платиш само доставката .

Адаш, благодаря!
Не ми трябват семена, просто исках да се допълни обявата, а и да разберем как върви към момента като цена тази ставаща все по-ценна стока(съдя от цените в началото на темата).

Трендафил Дончев
13.10.2017, 19:33
Адаш, благодаря!
Не ми трябват семена, просто исках да се допълни обявата, а и да разберем как върви към момента като цена тази ставаща все по-ценна стока(съдя от цените в началото на темата).

В пчелина ми Албицията, ако я одрусам/разтърсвам, друсам, тръскам/ ще стана милионер на тия цени, а мехурника? По пътя Карлово Пловдив на места е дърво до дърво. Развалих на жената бизнеса. :bigsmile:

ivelinakirova
17.10.2017, 14:34
5 семена са за 3 лева ,обработени и излизат на 100 процента

agro
17.10.2017, 21:19
...Развалих на жената бизнеса. :bigsmile:
Не са в семената парите, а в труда на този, направил усилието да ни поднесе нещо "на тепсия". Аз не бих тръгнал да събирам семена от къра, защото имам по-важни /според мен/ задачи. Съответно, остава ми да си купя наготово, ако ми потрябват. "За всеки влак си има пътници".

Трендафил Дончев
17.10.2017, 21:36
Не са в семената парите, а в труда на този, направил усилието да ни поднесе нещо "на тепсия". Аз не бих тръгнал да събирам семена от къра, защото имам по-важни /според мен/ задачи. Съответно, остава ми да си купя наготово, ако ми потрябват. "За всеки влак си има пътници".

Е дее. Някои по - горе предложиха да изпратят на добра воля по някоя и друга семка. Аз казах, че мога да изпратя Албиция на който иска, но след като си решил да врътнеш малко бизнес на дамата няма никакъв проблем.

agro
17.10.2017, 22:42
...мога да изпратя Албиция на който иска...
Похвално. Явно аз съм си кофти организатор, та времето непрекъснато не ми стига. Не мога и да си помисля да опаковам пратки и да ги разпращам. За да пиша из форума, спя по-малко. А колко други неща ми се правят...

jdrumev
17.10.2017, 22:58
Похвално. Явно аз съм си кофти организатор, та времето непрекъснато не ми стига. Не мога и да си помисля да опаковам пратки и да ги разпращам. За да пиша из форума, спя по-малко. А колко други неща ми се правят...



Ох и аз съм като теб.По цял ден седя във форума ама не чувам ко ми думат умните глави, но на ли съм дебела глава ко ли ми пука.:bigsmile:

ivelinakirova
25.04.2018, 12:29
Имам готов разсад на лофант при интерес ще пиша цена в зависимост колко коренчета ще искате ,пишете ми на лично .