PDA

Виж пълната версия : Купувам ел. центрофуга



agro
01.06.2017, 18:10
На единия пчелин вратата ми е 78 см и не мога да вкарам сегашната центрофуга. Искам да си купя за там някаква, да минава през вратата и да и се регулират оборотите. Ток има 220 и 380 V. Работя основно с ЛР рамки и малко магазинни.

бат тянко
01.06.2017, 19:09
Нали ти казах, че ще ти взема парите?

бат тянко
04.06.2017, 11:27
Доволен ли си от покупката?

agro
23.06.2017, 21:58
Свърши работата, за която я купих. Аз, като несведущ в областта /за втори път вадя мед/, не смея да се изкажа, защото нямам база за сравнение. Колегите пчелари, които ми помагаха два дни, я похвалиха, каквото и да означава това. На мен ми хареса, защото вади мед без особено замисляне. Но понеже съм свикнал да управлявам трифазни двигатели безстепенно и по предварително зададен режим на ускоряване и спиране, ми се видя малко примитивно сръбското управление. Със сигурност центрофугите, които ще си произведа в бъдеще, ще са с инверторно управление на двигателя. И със сигурност ще ми се излязат по-скъпо от тези в магазина.

бат тянко
24.06.2017, 05:54
Не си обръщал внимание на другите управления. Например унгарските са още по примитивни. На мен опростеноста на дадена машина ми допада. Искам да ми служи за това, за което съм я взел. Надявам се да споделиш резултата от това, което ще произведеш. Пожелавам ти успех! Поздрави!!!

agro
29.06.2017, 09:46
..Надявам се да споделиш резултата от това, което ще произведеш...
Ще, ама в други теми. Тази може да отива в архивите.