PDA

Виж пълната версия : Рамки за алпийски кошери.



Юрий Цветков
15.05.2017, 14:14
Здравейте колеги.
Оказа се голям проблем да намеря производител на нестандартни рамки. Трябват ми 200 броя за алпийски корпусчета. Ако някой знае производител който би се навил за такава бройка, нека пише. Ще съм благодарен.

solaris60
15.05.2017, 16:42
Здравейте колеги.
Оказа се голям проблем да намеря производител на нестандартни рамки. Трябват ми 200 броя за алпийски корпусчета. Ако някой знае производител който би се навил за такава бройка, нека пише. Ще съм благодарен.

Галин от форума дали няма да ти свърши работа?

isoto
16.05.2017, 11:58
Ако става въпрос за оригиналните рамки /летва+тел/ не се правят трудно ... В летвата отвор 2,5мм и набиваш 3мм телена скоба ...

Юрий Цветков
16.05.2017, 13:49
Галин от форума дали няма да ти свърши работа?
Не. Не правел рамки. Както и други колеги, правещи кошери.

Юрий Цветков
16.05.2017, 13:52
Ако става въпрос за оригиналните рамки /летва+тел/ не се правят трудно ... В летвата отвор 2,5мм и набиваш 3мм телена скоба ...

Искам ги изцяло дървени и мога да си ги направя, но нямам време за това. За това си търся някой да ми набичи и рендоса летвите. Аз ще си ги скова и обтеля.

Paskalev66
17.05.2017, 16:08
Мога да ти помогна .Само ми изпрати номер за контактни на лични за да се разберем.

Юрий Цветков
18.05.2017, 12:59
Мога да ти помогна .Само ми изпрати номер за контактни на лични за да се разберем.
Благодаря. Пращам ти ЛС.

roxterox
10.06.2017, 08:51
Юрий тъй като за догодина най-вероятно ще ми се наложи да поръчам известно количество такива рамки, би ли споделил какви цени си срещнал при различните производители и какво количество искат за поръчка?

Юрий Цветков
11.06.2017, 21:06
Юрий тъй като за догодина най-вероятно ще ми се наложи да поръчам известно количество такива рамки, би ли споделил какви цени си срещнал при различните производители и какво количество искат за поръчка?
Свържи се с колегата Паскалев66, той ми ги направи, за което много му благодаря. Рамките са точно такива каквито ги поръчах. Моите са 200 бр., но мисля че няма проблем в количеството. За цената си говори с него, моите са нестандартни. Ако той прецени че е уместно, може сам да я сподели. Аз нямам против.