PDA

Виж пълната версия : Какво животно прави това?



Nik_m
21.03.2017, 18:55
Прокопало ми е дупки в 2 стаи на лятна та кухня (настояща работилница). Пода е от цимент, но е правен преди много години и не е толкова здрав. Иначе изхвърлих по 2 кофи с пръст.

jdrumev
22.03.2017, 06:38
Съсел според мен.

Nik_m
22.03.2017, 08:18
Забравих да напиша, че дупките са големи, юмрука ми влиза без проблем и е къртило камъни. Малко по на долу са кокошките и не знам дали не се опитва да влезне при тях, и при положение че от кучето няма как да влезне по друг начин пробва под земята.

koragroup
22.03.2017, 08:19
Съсел според мен.

И аз мисля, че е плъх.

Nik_m
22.03.2017, 08:33
И аз мисля, че е плъх.
И аз си мислех това, но в стайте няма изпражнения от плъхове а и постоянно ги гощавам с отрова и нямат много голяма популация. Но постоянно идват нови заради храната на кокошките.

koragroup
22.03.2017, 08:46
И аз си мислех това, но в стайте няма изпражнения от плъхове а и постоянно ги гощавам с отрова и нямат много голяма популация. Но постоянно идват нови заради храната на кокошките.

Сложи един по-голям капан (5-6лв в железариите ги има) с парченце кашкавал вътре и след 1-2 нощи ще се запознаеш с "ортака". Ама действай бързо, защото още пръст ще вади и като ти е келяв бетона, да не се разцепи бараката в един момент...

jdrumev
22.03.2017, 08:49
Сложи един по-голям капан (5-6лв в железариите ги има) с парченце кашкавал вътре и след 1-2 нощи ще се запознаеш с "ортака". Ама действай бързо, защото още пръст ще вади и като ти е келяв бетона, да не се разцепи бараката в един момент...


Кашкавала е скъп.Сапун джумерка сложи;)

rumenggr
22.03.2017, 12:15
:bigsmile::bigsmile::bigsmile: Ще го храни или ще го къпе?

Nik_m
22.03.2017, 18:24
Aко трябва ще го изкъпя само да пукне гадината. За в петък съм му приготвил голям избор от начини да умре, дано си хареса поне един от тях.

Георги Куров
22.03.2017, 19:49
Според мен е черен пор. Само капан ще реши проблема.

jdrumev
22.03.2017, 19:54
:bigsmile::bigsmile::bigsmile: Ще го храни или ще го къпе?

Просто си нямаш на представа съселите и плъховете как го обичат.Като магнит е за тях.

rumenggr
22.03.2017, 22:53
Просто си нямаш на представа съселите и плъховете как го обичат.Като магнит е за тях.

...ама един душ ще му дойде гот! В казармата един плъх ми опатка запасите от крем за бръснене. Същият беше изкопал същата яма в рехавата плоча под един шкаф. Отровата си я хапваше доволно. Накрая обаче, захапа една лопата... Просто изнагля посред бял ден и така..

demonj
23.03.2017, 07:36
Преди години плъхове ми бяха смляли маса изградени рамки в помещението където ги складирам от тогава насам ползвам миша отрова (зърно наоено с червена отрова) от тогава насам проблеми нямам,на есен зареждам навсякъде с нея даже и в пчелина между кошерите изсипвам понеже съм без миши предпазители.