PDA

Виж пълната версия : СРЕЩА-СЕМИНАР



Искрен Мутафов
17.03.2017, 08:55
На 20 март 2017 година(понеделник), в град Русе, площад "Свобода" 6, зала "Св. Георги"(сградата на Областна администрация, ет. 6) ще се проведе лекция на тема:
Опасности и вредители в българското пчеларство. Селекция на майкопроизводството.
Лектор ДОЦЕНТА(проф. д-р Пламен Петров, Аграрен университет - Пловдив).

8436

8437



http://www.naas.government.bg/bg/%D0%9F%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%8F%D 1%89%D0%B8%D1%81%D1%8A%D0%B1%D0%B8%D1%82%D0%B8%D1% 8F/3444

http://www.naas.government.bg/data/file/Programi_seminari/Syvmestni%20seminari_2017/Programa-savmesten%20seminar%20NSSZ%20i%20AU-Plovdiv-2017-03-22-p4eli.pdf

п.п. Залата в която ще се проведе лекцията е с капацитет от над 100 места, така че моля колегите да проявят активност и да посетят събитието, за да не се получи като на Пчеларският форум от 3-4 декември 2016год., когато същата лекция(Опасности и вредители в българското пчеларство.) беше отменена поради слаб интерес от страна на пчеларите(тогава в залата, която е с капацитет от над 200 места, присъстваха около 40-50 човека)!!!

delta.e
17.03.2017, 15:55
Мутафов , съмняваме сега да съберете и 40-50 човека .
Причини бол .

Искрен Мутафов
17.03.2017, 18:44
Мутафов , съмняваме сега да съберете и 40-50 човека .
Причини бол .

Не ги събирам аз, мероприятието се организира от НССЗ със съдейстието на други хора и различни звена...

....а, това ти да не схванеш истинската същност на написаното от мен - причини наистина бол!!!

delta.e
17.03.2017, 18:50
Не ги събирам аз, мероприятието се организира от НССЗ със съдейстието на други хора и различни звена...

....а, това ти да не схванеш истинската същност на написаното от мен - причини наистина бол!!!

Според теб , дали схващам ?
След , като някои лектори са бламирани и отново на БИС .
Е , няма такова нещо .
Слънчо е прав - страната на чудесата .

Искрен Мутафов
18.03.2017, 02:31
Според теб , дали схващам ?
След , като някои лектори са бламирани и отново на БИС .
Е , няма такова нещо .
Слънчо е прав - страната на чудесата .

Не 100 ами 1000% не схващаш!!! - никой никъде не е бил бламиран, а просто някой(не лектора) някъде е отменил/пренасочил нещо(лекция) за друг град с пчеларско изложение, но в края на краищата и там не бе проведена/изнесена...
...ама к'во да ти обяснявам - ти нали си в "Страната на чудесата"!!!

Mateev
18.03.2017, 03:36
Доцент Пламен Петров (пардон професор) не е лош човек като специалист в областа на пчеларството. Дори бих казал, че е много добър специалист, и си разбира от занаята. Поради тази причина си струва да се изслуша всяка една лекция, която той изнася. Определено има много познания, и е хубаво да се възползваме от тях.

Като човек обаче е кофти човек. Има мания за величие, но не това е най-лошото. По-лошо от това е факта, че се е набутал в една камара мръсотии, да не кажа престъпни дейности. Тука разбира се е много силно влиянието на Ганчо Ганев, който като бивш агент на Държавна сигурност вероятно е оплел доцента в мрежите си, и не му дава шанс да живее честен и почтен живот. А първопричината за всичко това са парите ...... държавните пари или по-точно европейските пари .......

jorors
19.03.2017, 21:05
Не знам колко са му интересни лекциите на "доцента", (има дар слово това не може да му се отрече) сещам се за две неща:
1. Лекцията му на АГРАТА в Пловдив миналата година 2016. Темата беше за проблемите на българското пчеларство и познайте кой е най-големият проблем: "Българският пчелар". Нямам думи.....................
2. Като студент в Пловдив може би през 1998-1999г имаше лекции на доцента във ВСИ. Тогава мой приятел ме заведе на тези лекции и естествено бях си наготвил листи, химикал и т.н. След едно известно време (все още не бях взел химикалката) минава доцента покрай мен и ме пита: Колега защо не записваш......, а аз му викам като чуя нещо ново ще го запиша. Сещам се че, ме убеждаваше да си затрия моите майки и да си закупя от неговите.

ch.atanasov
19.03.2017, 21:10
Сещам се че, ме убеждаваше да си затрия моите майки и да си закупя от неговите.

Още тогава с тях се работеше по потник.:bigsmile:

delta.e
22.03.2017, 23:01
Доцент Пламен Петров (пардон професор) не е лош човек като специалист в областа на пчеларството. Дори бих казал, че е много добър специалист, и си разбира от занаята. Поради тази причина си струва да се изслуша всяка една лекция, която той изнася. Определено има много познания, и е хубаво да се възползваме от тях.

Като човек обаче е кофти човек. Има мания за величие, но не това е най-лошото. По-лошо от това е факта, че се е набутал в една камара мръсотии, да не кажа престъпни дейности. Тука разбира се е много силно влиянието на Ганчо Ганев, който като бивш агент на Държавна сигурност вероятно е оплел доцента в мрежите си, и не му дава шанс да живее честен и почтен живот. А първопричината за всичко това са парите ...... държавните пари или по-точно европейските пари .......

Матеев , ти ме хвърли в .. .. аут . Повече няма да коментирам .