PDA

Виж пълната версия : Продавам професионална игла за прехвърляне на личинки



Vertex
14.02.2017, 17:21
Здравейте колеги,

Продавам игла за прехвърляни на личинки.За някои този инструмент е познат, за други-не.В България трудно се намира.Инструмента е швейцарски, много финна изработка. Специално този,който продавам е за десничари( има го и във вариант за левичари). Прилагам една снимка за да добиете представа.
Инструмента се намира в София, като мога да го изпратя и в друг град.

За контакти: mastersku@abv.bg , както и на лични-тук във форума.
Цена:115лв

Vertex
13.03.2017, 12:51
Свалям цената на 100лв !

Vertex
23.05.2017, 15:09
Свалям на 90лв когеги. Имам 2 броя и все още са нови.До неделя ще има 1брой- с другата започвам да работя :) Само да допълня,че същата игла могат да ви я доставят в магазин срещу 130лв.

Vertex
26.05.2017, 10:08
Колеги иглата е продадена! Ако някой иска такава игла, може да се свърже с мен и да му донеса в края на месец юни или на 2ра дата-средата на август.Има я и във вариант за левичари(зелена на цвят). Модераторите могат да преместят темата в раздела "Продавам дългосрочно''.

Трендафил Дончев
26.05.2017, 13:08
Колеги иглата е продадена! Ако някой иска такава игла, може да се свърже с мен и да му донеса в края на месец юни или на 2ра дата-средата на август.Има я и във вариант за левичари(зелена на цвят). Модераторите могат да преместят темата в раздела "Продавам дългосрочно''.

Пусни си я там като си я оформиш, а аз ще ти изтрия тази.